BAM Living

Eladó családi ház
Székesfehérvár

+ 9 kép 1/12
74 000 000 Ft74 M Ft 831 461 Ft/m2
3 szoba
89 m²

Részletes adatok

Telekméret: 524 m2
Fűtés: Héra
Parkolás: Garázs
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 331
Beropex Consulting Ingatlaniroda
Beropex Consulting Kft.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Székesfehérváron, Maroshegyen önálló családi ház eladó. Eladásra kínálok egy 80 nm lakóterű, egy szintes, 2 hálószobás + nappalis családi házat, 526 nm-es telken. Az ingatlanhoz tartozik egy 19 nm-es zárt, fedett veranda valamint 1 garázs és tároló helyiség. A lakás tiszta téglából, 2,95 méter belmagasságával a nagypolgár típusú családi házakat idézi. Az évek során több felújítási munkálat történt a házon. Kicserélték a teljes víz és villanyhálózatot, kapott egy 15 cm-es külső szigetelést, a konyha kivételével minden burkolatot kicseréltek, vadonatúj villanybojler is feltettek. A ház fűtési rendszere gázhéra kazánnal, radiátoros hőleadókkal megoldott. Kiegészítő fűtésként betettek 2 db hűtő-, fűtő klíma egységet. A vegyestüzelésű kazán is van, annak a kéményét a tetőn kívülre ki kell vinni, hogy használható legyen. A telken van egy fúrt kút.

A nm OSP szerinti nm!!!.

Energetikai tanúsítvány: E

Tel.: 06705032673

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 28. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

3 szobás családi házak ára Székesfehérvárott

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Székesfehérvár m² ár
831 e Ft
816 e Ft -2%
Ennek az ára
Székesfehérvár átlagár
74 M Ft m Ft
79 m Ft 6%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Székesfehérvár

Eladó családi házak a környékről

Bakonycsernye
Eladó családi ház

Bakonycsernye

39 M Ft
3 szoba
350 m²
Székesfehérvár
Eladó családi ház

Székesfehérvár

194.9 M Ft
5 + 2 szoba
350 m²
Székesfehérvár
Eladó családi ház

Székesfehérvár

89.9 M Ft
4 + 1 szoba
136 m²
Székesfehérvár
Eladó családi ház

Székesfehérvár

149 M Ft
5 szoba
151 m²
Székesfehérvár
Eladó családi ház

Székesfehérvár

55 M Ft
2 szoba
85 m²
Mór
Eladó családi ház

Mór

110 M Ft
12 szoba
340 m²
Székesfehérvár
Eladó családi ház

Székesfehérvár

60 M Ft
3 szoba
110 m²
Velence, Liget utca
Eladó családi ház

Velence

149 M Ft
2 + 2 szoba
150 m²
Székesfehérvár
Eladó családi ház

Székesfehérvár

119 M Ft
7 szoba
238 m²
Székesfehérvár
Eladó családi ház

Székesfehérvár

114.99 M Ft
5 szoba
118 m²
Kulcs
Eladó családi ház

Kulcs

180 M Ft
8 szoba
167 m²
Iváncsa, Táncsics Mihály utca
Eladó családi ház

Iváncsa

86 M Ft
4 szoba
120 m²
Székesfehérvár
Eladó családi ház

Székesfehérvár

59 M Ft
3 szoba
100 m²
Székesfehérvár
Eladó családi ház

Székesfehérvár

68.9 M Ft
2 szoba
66 m²
Székesfehérvár
Eladó családi ház

Székesfehérvár

65 M Ft
5 szoba
144 m²
Alcsútdoboz, Szabadság utca
Eladó családi ház

Alcsútdoboz

320 M Ft
12 szoba
620 m²
Felcsút, Rákóczi Ferenc utca
Eladó családi ház

Felcsút

32 M Ft
2 + 1 szoba
55 m²
Velence, Liget utca
Eladó családi ház

Velence

99.8 M Ft
2 + 1 szoba
134 m²
Székesfehérvár
Eladó családi ház