Avico Greentop

Eladó családi ház
Székesfehérvár

+ 9 kép 1/12
159 000 000 Ft159 M Ft 975 460 Ft/m2
5 szoba
163 m²
építés éve:2026

Részletes adatok

Telekméret: 300 m2
Fűtés: Egyéb
Parkolás: Garázs, Kocsibeálló
Közmű: Víz, Villany, Csatorna, Szélessáv, KábelTV
Komfort: Duplakomfortos
Energetikai besorolás: A+

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 429
Légyotthon.hu Ingatlaniroda
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Székesfehérvár – Öreghegy rendezett lakókörnyezetében épülő villaparkban kínáljuk megvételre ezt az új építésű, exkluzív otthont.

A mindössze 12 ingatlanból álló, magas színvonalú lakóparkban kétszintes, 163 m²-es villák várják első lakóikat. A nagyvonalú terekkel, átgondolt térszervezéssel és letisztult megjelenéssel rendelkező házak olyan életteret kínálnak, ahol minden részlet a kényelmet és az eleganciát szolgálja. A gardrób és teraszkapcsolatos hálószobák, a kertkapcsolatos nappali és a különálló életterek itt olyan harmonikus egységet alkotnak, ahol a kertvárosi nyugalom, a nagyvárosi életvitel és a magas minőség egyaránt megtalálható.

A zárt villapark diszkrét, igényes környezetet biztosít, ahol a nyugalom és a biztonság alapértelmezett.
Egy hely, ahol az otthon több, mint élettér – egy jól megválasztott döntés a mindennapokra.

Szerkezeti jellemzők:
- 30-as Porotherm tégla falazat
- 10-es Leier válaszfalak
- egyedi gyártású, fokozottan hőszigetelt, 5 kamrás műanyag nyílászárók szürkés-barna színben
- rejtett redőnytok kiépítések
- fokozottan hőszigetelt, szekcionált, nyílászárókkal színazonos elektromos garázskapu, 2 távirányítóval
- 15 cm-es hőszigetelés

Gépészet:
- hőszivattyú által üzemeltetett padlófűtés
- fürdőszobákban törölköző szárítós radiátorok
- hőszivattyú által üzemeltetett meleg víztartály
- 1 x 32 A túlfeszültség elleni védelemmel, életvédelmi fi-relével
- H-tarifa

Kulcsrakész vételár tartalmazza:
- választható beltéri hidegburkolatok 10 000 Ft/m2 árig
- választható kültéri hidegburkolatok 6 000 Ft/m2 árig
- választható melegburkolatok 6 000 Ft/m2 árig
- választható garázsburkolat 4 000 Ft/m2 árig
- választható beltéri ajtók 80 000 Ft/db árig
- választható szaniterek
- választható falszínek
- elektromos redőny fogadás előkészítése
- riasztó fogadás előkészítése
- kaputelefon fogadás előkészítése
- klíma fogadás előkészítése
- TV/internet hálózat kiépítése
- 1 db 19,8 m2 garázs
- 1 db térkövezett kocsibeálló
- 1 db kerti csap
- színezett drótkerítés a telekhatáron
- a villapark színvilágával azonos utcafronti kerítés
- tereprendezés (parkosítás nélkül)

A kulcsrakész vételár nem tartalmazza (előre egyeztetett felár ellenében kérhető):
- lámpatestek
- riasztó
- kaputelefon
- klíma
- redőnyök szúnyoghálóval

Átadás: a szerződéskötéstől számított 12 hónap.

Bővebb információért keressen minket bizalommal, segítünk megtalálni új otthonát.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 05. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

5 szobás családi házak ára Székesfehérvárott

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Székesfehérvár m² ár
975 e Ft
764 e Ft -28%
Ennek az ára
Székesfehérvár átlagár
159 M Ft m Ft
160.8 m Ft 1%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Székesfehérvár

Eladó családi házak a környékről

Székesfehérvár
Eladó családi ház

Székesfehérvár

68.9 M Ft
2 szoba
66 m²
Székesfehérvár
Eladó családi ház

Székesfehérvár

179 M Ft
6 szoba
200 m²
Székesfehérvár
Eladó családi ház

Székesfehérvár

275 M Ft
16 szoba
471 m²
Székesfehérvár
Eladó családi ház

Székesfehérvár

55 M Ft
2 szoba
85 m²
Velence, Liget utca
Eladó családi ház

Velence

149 M Ft
2 + 2 szoba
150 m²
Mány
Eladó családi ház

Mány

18.5 M Ft
3 szoba
70 m²
Székesfehérvár
Eladó családi ház

Székesfehérvár

36.5 M Ft
2 szoba
46 m²
Mór
Eladó családi ház

Mór

110 M Ft
12 szoba
340 m²
Alcsútdoboz, Szabadság utca
Eladó családi ház

Alcsútdoboz

320 M Ft
12 szoba
620 m²
Székesfehérvár
Eladó családi ház

Székesfehérvár

89.99 M Ft
1836 m²
559 m²
Bakonycsernye
Eladó családi ház

Bakonycsernye

39 M Ft
3 szoba
350 m²
Székesfehérvár
Eladó családi ház

Székesfehérvár

59 M Ft
3 szoba
100 m²
Székesfehérvár
Eladó családi ház

Székesfehérvár

69.9 M Ft
3 szoba
95 m²
Székesfehérvár
Eladó családi ház

Székesfehérvár

69.9 M Ft
3 szoba
95 m²
Székesfehérvár
Eladó családi ház

Székesfehérvár

114.99 M Ft
5 szoba
118 m²
Székesfehérvár
Eladó családi ház

Székesfehérvár

120 M Ft
1 szoba
49 m²
Székesfehérvár
Eladó családi ház

Székesfehérvár

194.9 M Ft
4 szoba
188 m²
Székesfehérvár
Eladó családi ház

Székesfehérvár

89.9 M Ft
4 + 1 szoba
136 m²
Székesfehérvár
Eladó családi ház

Székesfehérvár