Astora Art House

Eladó családi ház
Székesfehérvár

+ 17 kép 1/20
78 800 000 Ft78.8 M Ft 1 064 865 Ft/m2
3 szoba
74 m²
építés éve:2012

Részletes adatok

Telekméret: 1568 m2
Fűtés: Gázkazán
Parkolás: Garázs
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 503
Posztlné Leiti Gabriella
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

H-004356. Székesfehérváron , FELSŐVÁROSBAN ,Belváros közelében, kedvelt családiházas környéken, 1568 m2-es önálló telken kb 100 m2-es nappali +2 szobás, téglaépítésű családi ház garázzsal, melléképülettel eladó.

Az ingatlan jól megközelíthető, a közelben belváros, buszmegálló, bevásárló központ, iskola, óvoda, orvosi rendelő egyaránt megtalálható.

A ház 1970 körül épült, terméskő alappal, téglából, zsindelyfedéssel (jelenleg zsindely fedésű alatta osb, pala NINCS). A födém járható. A házon 5-8cm külső szigetelés található. A mostani tulajdonos az épület felújítását elkezdte 2012-ben. A nyílászárók 3 rétegű korszerű, műanyag szerkezetű ablakok kerülnek beépítésre, redőnnyel, rovar hallóval. Fűtésről kombi gázkazán, illetve vegyestüzelésű kazán , melegvíz ellátásról villanybojler gondoskodik. Az ingatlan klimatizált. Áram 1*32A és 3*16A.

A ház 74 m2 hasznos alapterületű, 35m2-es garázs elosztását tekintve:
- előszoba, nappali konyha étkező, 2 szoba, fürdőszoba wc-vel, kamra + feljárat a padlásra, garázs

A telek teljesen bekerített, található rajta még, egy fatároló és egy pince ( kb 10 m2)

Alkalmas akár több lakóegység építésére!!!!
A ingatlan adottságainak, fekvésének köszönhetően a tetőn napelemek is elhelyezhetők, melyek tovább csökkentik a ház rezsiköltségét, a beruházást akár pályázat útján is lehet finanszírozni.
A ház a kényelmes otthont biztosít a lakók számára, mind a belső lakrészben, mind a kert, udvar, illetve a terasz területén. A vásárláshoz, a jelenleg aktuális családok otthonteremtésére vonatkozó összes támogatás igénybe vehető (Jelzáloghitel, CSOK Plusz, Babaváró kölcsön…)
Eladási irányára: 78,8 M Ft
Ha felkeltette érdeklődését, hívjon bizalommal (hétvégén is) éljen ingyenes, személyre szabott hitelügyintézés szolgáltatásunkkal. Segítünk továbbá adásvételhez szükséges ügyvédi közreműködésben, energetikai tanúsítvány, valamint értékbecslés elkészítésében.
For English details please send us a message or an e-mail, thank you. ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 379243

Hirdetés feltöltve: 2025. 02. 24. Utoljára módosítva: 2026. 05. 15.

3 szobás családi házak ára Székesfehérvárott

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Székesfehérvár m² ár
1065 e Ft
816 e Ft -30%
Ennek az ára
Székesfehérvár átlagár
78.8 M Ft m Ft
79 m Ft 0%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Székesfehérvár

Eladó családi házak a környékről

Csákvár
Eladó családi ház

Csákvár

29.9 M Ft
4 szoba
120 m²
Pusztaszabolcs
Eladó családi ház

Pusztaszabolcs

143.9 M Ft
4 szoba
149 m²
Lepsény, Róka sétány
Eladó családi ház

Lepsény

64.9 M Ft
5 + 1 szoba
203 m²
Székesfehérvár
Eladó családi ház

Székesfehérvár

69.9 M Ft
3 szoba
95 m²
Mány
Eladó családi ház

Mány

18.5 M Ft
3 szoba
70 m²
Székesfehérvár
Eladó családi ház

Székesfehérvár

114.99 M Ft
5 szoba
118 m²
Tabajd
Eladó családi ház

Tabajd

22 M Ft
3 szoba
75 m²
Alcsútdoboz, Szabadság utca
Eladó családi ház

Alcsútdoboz

320 M Ft
12 szoba
620 m²
Székesfehérvár
Eladó családi ház

Székesfehérvár

119 M Ft
7 szoba
238 m²
Gárdony, Gárdonyi Géza utca
Eladó családi ház

Gárdony

59 M Ft
3 szoba
100 m²
Iváncsa, Táncsics Mihály utca
Eladó családi ház

Iváncsa

86 M Ft
4 szoba
120 m²
Bakonycsernye
Eladó családi ház

Bakonycsernye

39 M Ft
3 szoba
350 m²
Székesfehérvár
Eladó családi ház

Székesfehérvár

120 M Ft
5 szoba
137 m²
Székesfehérvár
Eladó családi ház

Székesfehérvár

79.5 M Ft
4 szoba
199 m²
Székesfehérvár
Eladó családi ház

Székesfehérvár

120 M Ft
1 szoba
49 m²
Székesfehérvár
Eladó családi ház

Székesfehérvár

69.9 M Ft
3 szoba
95 m²
Székesfehérvár
Eladó családi ház

Székesfehérvár

194.9 M Ft
5 + 2 szoba
350 m²
Vértesacsa
Eladó családi ház

Vértesacsa

86 M Ft
3 + 1 szoba
123 m²
Székesfehérvár, Öreghegy, Fiskális út
Eladó családi ház