City Pearl

Eladó családi ház
Székesfehérvár

+ 7 kép 1/10
164 900 000 Ft164.9 M Ft 1 385 714 Ft/m2
4 szoba
119 m²
építés éve:2026

Részletes adatok

Telekméret: 400 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: A++

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 694
Komjáthy Győző
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Az Openhouse Székesfehérvár Ingatlaniroda kínálatában eladó a #179999 hivatkozási számú székesfehérvári családi ház.

Mindössze 6 prémium otthon épül Öreghegy egyik legjobb részén – most még választható belső kialakítással.
Modern, kulcsrakész családi házak kiváló infrastruktúrával, gyalogosan elérhető iskolával és bevásárlási lehetőségekkel, az M7 autópálya gyors megközelítésével.
Ha hosszú távra, értékálló döntésben gondolkodik Székesfehérváron, ezt a lehetőséget érdemes elsőként megismernie.

A földszinten a közösségi élettér kap hangsúlyt: világos nappali, étkezős konyha, külön WC és praktikus tároló biztosítja a kényelmes mindennapokat és a vendégfogadás elegáns környezetét.
Az emeleten három külön nyíló hálószoba, gardrób és fürdőszoba kap helyet, megteremtve a családtagok nyugodt, szeparált privát terét. A 119,6–119,8 m²-es alapterület ideális arányt kínál tágas, mégis otthonos élettérrel.

Az ingatlanok kulcsrakész állapotban kerülnek átadásra, választható burkolatokkal és igényes belső kialakítással. A háromrétegű üvegezésű nyílászárók, motoros redőnyök, padlófűtés és klíma előkészítés korszerű, energiatudatos működést biztosítanak, míg a minőségi anyaghasználat hosszú távon is értékálló befektetéssé teszi az otthonokat.

A lokáció különösen erős: iskola, bevásárlási lehetőségek és buszmegálló gyalogosan elérhető, az M7 autópálya közelsége pedig gyors kapcsolatot biztosít Budapest és a Balaton irányába. A környezet csendes, rendezett, családbarát – mégis kiváló infrastruktúrával rendelkezik.

A vásárlás biztonságos, ütemezett fizetési konstrukcióban történik, amely a készültségi szinthez igazodik. A lakásokhoz igény szerint felszíni parkoló vagy fedett gépkocsibeálló is választható.

Tervezett kezdés: 2026. február
Tervezett műszaki átadás: 2027. október

A Pozsonyi Lakópark nem egy zsúfolt társas házi beruházás, hanem egy élhető léptékű, prémium fejlesztés. Mindössze hat otthon készül – ez valódi exkluzivitást jelent.

Ha felkeltette érdeklődését ez az eladó székesfehérvári családi ház, vagy bármely más családi ház és bővebb információt szeretne, keressen bizalommal.Hivatkozási szám: #179999

Az Openhouse Székesfehérvár Ingatlaniroda tagjaként várom Önt az országos hálózatunk teljes kínálatával.

A családi ház vásárláshoz hitelt igényelne? Ingyenes hitelközvetítéssel segít Önnek bankfüggetlen hitelszakértőnk.

További szolgáltatásainkkal (pl. értékbecslés, energetikai tanúsítvány, jogi háttér) is segítjük Önt a vásárlásban.
Az otthon érték. Az ingatlan üzlet.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

4 szobás családi házak ára Székesfehérvárott

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Székesfehérvár m² ár
1386 e Ft
991 e Ft -40%
Ennek az ára
Székesfehérvár átlagár
164.9 M Ft m Ft
127.6 m Ft -29%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Székesfehérvár

Eladó családi házak a környékről

Székesfehérvár
Eladó családi ház

Székesfehérvár

89.9 M Ft
4 szoba
93 m²
Székesfehérvár
Eladó családi ház

Székesfehérvár

69.9 M Ft
3 szoba
95 m²
Székesfehérvár
Eladó családi ház

Székesfehérvár

79.5 M Ft
4 szoba
199 m²
Székesfehérvár
Eladó családi ház

Székesfehérvár

194.9 M Ft
5 + 2 szoba
350 m²
Székesfehérvár, Öreghegy, Fiskális út
Eladó családi ház

Székesfehérvár

114.99 M Ft
5 szoba
190 m²
Iváncsa, Táncsics Mihály utca
Eladó családi ház

Iváncsa

86 M Ft
4 szoba
120 m²
Székesfehérvár
Eladó családi ház

Székesfehérvár

119 M Ft
7 szoba
238 m²
Székesfehérvár
Eladó családi ház

Székesfehérvár

275 M Ft
16 szoba
471 m²
Bakonycsernye
Eladó családi ház

Bakonycsernye

39 M Ft
3 szoba
350 m²
Velence, Liget utca
Eladó családi ház

Velence

99.8 M Ft
2 + 1 szoba
134 m²
Székesfehérvár
Eladó családi ház

Székesfehérvár

179 M Ft
6 szoba
200 m²
Velence
Eladó családi ház

Velence

80 M Ft
6 szoba
200 m²
Adony
Eladó családi ház

Adony

8 M Ft
2 szoba
30 m²
Etyek
Eladó családi ház

Etyek

160 M Ft
6 szoba
228 m²
Vértesacsa
Eladó családi ház

Vértesacsa

86 M Ft
3 + 1 szoba
123 m²
Csákvár, Kossuth utca
Eladó családi ház

Csákvár

76 M Ft
1 szoba
181 m²
Székesfehérvár
Eladó családi ház

Székesfehérvár

114.99 M Ft
5 szoba
118 m²
Székesfehérvár
Eladó családi ház

Székesfehérvár

120 M Ft
1 szoba
49 m²
Szabadbattyán
Eladó családi ház

Szabadbattyán

357.518 M Ft
9 + 2 szoba
1053 m²
Székesfehérvár
Eladó családi ház