Aerogate Homes

Eladó családi ház
Szeged

+ 1 kép 1/4
123 990 000 Ft123.99 M Ft 1 239 900 Ft/m2
4 szoba
100 m²
építés éve:2026

Részletes adatok

Telekméret: 450 m2
Fűtés: Egyéb
Közmű: Víz, Villany, Csatorna, Szélessáv, KábelTV
Energetikai besorolás: A+

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 333
Marton Ingatlan
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Eladásra kínálom Szegeden az alábbi paraméterekkel rendelkező ingatlant:

- Lokáció: Petőfitelep kertvárosi alacsony autós forgalmú utcája
- Telken belüli elhelyezkedés: Szabadonálló, nincs közös fala másik épülettel
- Ingatlan nettó 100 m2, Kert cc 500 m2
- Elosztása:
Földszint: előtér, háztartási helyiség/mosókonyha, amerikai konyhás nappali, wc, terasz
Emelet: 3 db hálószoba, gardróbszoba/dolgozószoba, fürdőszoba, közlekedő
- Kulcsrakész átadás: 2026. december
- Falazat: Porotherm 30K
- Szigetelés falakon: 10cm EPS
- Födém: monolit vasbeton
- Fűtés : levegő-víz hőszivattyúval történik, a fűtési rendszer nedves fektetésű padlófűtés, 2 db osztó-gyűjtővel, 2 db termosztáttal a fűtési körökre.

Megbízható, tőkeerős kivitelező
Megtekinthető referencia munkák
Szakaszos finanszírozás
Alkalmas: Piaci jelzáloghitel, 3%-os Otthon Start, CSOK Plus

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 20. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

4 szobás családi házak ára Szegeden

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Szeged m² ár
1240 e Ft
918 e Ft -35%
Ennek az ára
Szeged átlagár
123.99 M Ft m Ft
112.4 m Ft -10%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Szeged

Eladó családi házak a környékről

Szeged
Eladó családi ház

Szeged

59.8 M Ft
4 szoba
92 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

49 M Ft
4 szoba
98 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

11.712 M Ft
17 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

54.89 M Ft
3 szoba
110 m²
Tiszasziget
Eladó családi ház

Tiszasziget

49.9 M Ft
4 szoba
160 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

14.64 M Ft
31 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

37.425 M Ft
3 szoba
75 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

160 M Ft
5 szoba
187 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

109 M Ft
2 szoba
980 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

129.5 M Ft
1 + 3 szoba
122 m²
Szentes
Eladó családi ház

Szentes

58 M Ft
4 szoba
147 m²
Mórahalom
Eladó családi ház

Mórahalom

64.99 M Ft
4 + 2 szoba
235 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

49 M Ft
4 szoba
98 m²
Hódmezővásárhely, Kishomok, Új-Kishomok
Eladó családi ház

Hódmezővásárhely

69 M Ft
3 szoba
100 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

160 M Ft
5 szoba
187 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

220 M Ft
12 + 2 szoba
760 m²
Szeged, Alsóváros, Szabadság tér
Eladó családi ház

Szeged

89.9 M Ft
3 + 1 szoba
100 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

60 M Ft
4 szoba
120 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

26.49 M Ft
1 szoba
59 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

154.99 M Ft
4 szoba
145 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

259 M Ft
6 szoba
314 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

259 M Ft
6 szoba
314 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

199.8 M Ft
5 szoba