NapForrás 20 - Buda

Eladó családi ház
Szeged

+ 1 kép 1/4
32 800 000 Ft32.8 M Ft 1 490 909 Ft/m2
1 szoba
22 m²
építés éve:1960

Részletes adatok

Telekméret: 2143 m2
Fűtés: Gázkonvektor
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3662300741
Doráné Nagy Edina
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Szeged-Kiskundorozsma csendes, nyugodt részén kínálunk eladásra egy jó állapotban lévő, udvari, különálló házrészt.
Az ingatlan helyiségei:hálószoba, konyha, fürdőszoba

A házhoz saját udvarrész és egy kis terasz is tartozik, amely kellemes kikapcsolódási lehetőséget nyújt.
A környék barátságos, jó szomszédsággal és békés környezettel.

Keressen bizalommal,hogy megtaláljuk együtt álmai otthonát.
Keressen bizalommal, akár hétvégén is.
Doráné Nagy Edina
dorane.nagy.edina@dh.hu

Referencia szám: HZ061351

Hirdetés feltöltve: 2025. 11. 07. Utoljára módosítva: 2026. 05. 06.

1 szobás családi házak ára Szegeden

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Szeged m² ár
1491 e Ft
811 e Ft -84%
Ennek az ára
Szeged átlagár
32.8 M Ft m Ft
86.9 m Ft 62%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Szeged

Eladó családi házak a környékről

Szeged
Eladó családi ház

Szeged

11.552 M Ft
17 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

160 M Ft
5 szoba
187 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

14.44 M Ft
31 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

231.874 M Ft
5 szoba
182 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

14.44 M Ft
31 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

159 M Ft
3 + 2 szoba
110 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

259 M Ft
6 szoba
314 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

115 M Ft
7 szoba
196 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

11.552 M Ft
17 m²
Szeged, Alsóváros, Szabadság tér
Eladó családi ház

Szeged

89.9 M Ft
3 + 1 szoba
100 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

129.5 M Ft
1 + 3 szoba
122 m²
Szeged, Alsóváros, Szabadság tér
Eladó családi ház

Szeged

89.9 M Ft
3 + 1 szoba
100 m²
Tiszasziget
Eladó családi ház

Tiszasziget

47 M Ft
4 szoba
160 m²
Röszke
Eladó családi ház

Röszke

15.9 M Ft
3 szoba
80 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

259 M Ft
6 szoba
314 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

49 M Ft
4 szoba
98 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

150 M Ft
5 + 1 szoba
164 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

54.89 M Ft
3 szoba
110 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

220 M Ft
12 + 2 szoba
760 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

129.5 M Ft
1 + 3 szoba
122 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

198.9 M Ft
4 + 2 szoba
175 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

54.89 M Ft
3 szoba
110 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

233.88 M Ft
5 szoba