Oasis Residence

Eladó családi ház
Szeged, földszint

+ 9 kép 1/12
108 999 000 Ft108.999 M Ft 756 938 Ft/m2
4 szoba
144 m²
földszint
építés éve:1973

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 402 m2
Fűtés: Egyéb
Emelet: földszint
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 896
Király László
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Home&People azonosító: #22848

Király László referens 06308961747

AMENNYIBEN KOLLÉGÁNK ELFOGLALT, KÉRJEN VISSZAHÍVÁST SMS-BEN A 06706281033-AS TELEFONSZÁMON!

Eladó családi ház Szeged- Petőfitelepen!

Főbb paraméterek:

144 m2 lakótér

Tartozik a házhoz egy különálló teljes értékű lakrész amely üzlethelység kialakítására is alkalmas. 

Tetőtér beépíthető

Fürdő, konyha, kamra, nappali 3 szoba

Jó állapotú fa és műanyag nyílászárók

402 m2 összközműves telek

Garázs

Tégla építés, tető hibátlan állapot, külső szigetelés. 

Gázcirkó központi fűtés.

Irányár: 108 999 000 Ft

Home&People azonosító: #22848

Hívjon bármikor bátran, bizalommal! Király László 06308961747

Cégünk az ügyfeleink részére ingyenesen vállalja, a megegyezés sikeres lebonyolítását, JOGI tanácsadást, illetve teljeskörű CSOK és HITELÜGYINTÉZÉST. Kérje ingyenes tájékoztatásunkat! A kínálatában található összes ingatlannal kapcsolatban felvilágosítást tudunk nyújtani, a Home and People Ingatlanügynökség szegedi irodájában a Bécsi krt. 18. szám alatt.

Szolgáltatásaink vevőink részére díjmentesek.

Home and People akciós forint HITELEK: *Részletekért és díjmentes kalkulációkért keresse hitelspecialista kollégánkat: Szalai Gábor Hitelspecialista

Hirdetés feltöltve: 2025. 09. 27. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

4 szobás családi házak ára Szegeden

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Szeged m² ár
757 e Ft
918 e Ft 18%
Ennek az ára
Szeged átlagár
108.999 M Ft m Ft
112.4 m Ft 3%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Szeged, földszint

Eladó családi házak a környékről

Mórahalom
Eladó családi ház

Mórahalom

63 M Ft
3 szoba
94 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

225 M Ft
5 szoba
203 m²
Mórahalom
Eladó családi ház

Mórahalom

64.99 M Ft
4 + 2 szoba
235 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

129.5 M Ft
1 + 3 szoba
122 m²
Szeged, Újszeged, Radnóti utca
Eladó családi ház

Szeged

329.9 M Ft
12 + 2 szoba
619 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

49 M Ft
4 szoba
98 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

37.425 M Ft
3 szoba
75 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

214 M Ft
5 szoba
203 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

115 M Ft
7 szoba
196 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

49 M Ft
4 szoba
98 m²
Makó, Ráday 9/b
Eladó családi ház

Makó

49.9 M Ft
1 szoba
150 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

198.9 M Ft
4 + 2 szoba
175 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

11.712 M Ft
17 m²
Hódmezővásárhely, Kishomok, Új-Kishomok
Eladó családi ház

Hódmezővásárhely

69 M Ft
3 szoba
100 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

198.9 M Ft
4 + 2 szoba
175 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

11.712 M Ft
17 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

19.9 M Ft
2 szoba
35 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

109 M Ft
2 szoba
980 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

199.8 M Ft
5 szoba
140 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

259 M Ft
6 szoba
314 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

60 M Ft
4 szoba
120 m²
Szeged
Eladó családi ház