Oasis Residence

Eladó családi ház
Szeged, Újszeged, Fő fasor

+ 17 kép 1/20
180 000 000 Ft180 M Ft 1 097 561 Ft/m2
5 szoba
164 m²
építés éve:2023

Részletes adatok

Telekméret: 560 m2
Fűtés: Egyéb
Parkolás: Garázs
Komfort: Duplakomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 850
Dr. Maróti Kinga
ArtHome

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Kulcsrakész, újszegedi családi ház, remek környéken, minőségi kivitelezéssel.

Az ingatlan jellemzői:
- 164 m2 lakótér, mindegyik szoba, helyiség kényelmes méretű
- 560 m2 telek
- amerikai konyhás nappali és 4 hálószoba
- 2 fürdőszoba (kádas és tusolós)
- mindkét szinten külön wc
- kamra
- földszinti terasz
- emeleti loggia
- 25 m2 dupla garázs, elektromos kapuk
- remek elosztás
- energiatakarékos otthon, alacsony fenntartási költségek
- hőszivattyús fűtésrendszer
- padlófűtés, mennyezet hűtés
- műanyag nyílászárók redőnnyel
- minőségi konyhabútor
- riasztó rendszer
- falazó elem: 44-es tégla
-energetika"A+"

Az ingatlan azonnal birtokba vehető, elhelyezkedése remek.

Hirdetés feltöltve: 2025. 06. 18. Utoljára módosítva: 2026. 05. 18.

5 szobás családi házak ára Szegeden

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Szeged m² ár
1098 e Ft
887 e Ft -24%
Ennek az ára
Szeged átlagár
180 M Ft m Ft
175.8 m Ft -2%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Szeged, Újszeged, Fő fasor

Eladó családi házak a környékről

Szeged
Eladó családi ház

Szeged

60 M Ft
4 szoba
120 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

115 M Ft
7 szoba
196 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

214 M Ft
5 szoba
203 m²
Röszke
Eladó családi ház

Röszke

15.9 M Ft
3 szoba
80 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

233.88 M Ft
5 szoba
184 m²
Szentes
Eladó családi ház

Szentes

58 M Ft
4 szoba
147 m²
Hódmezővásárhely, Kishomok, Új-Kishomok
Eladó családi ház

Hódmezővásárhely

69 M Ft
3 szoba
100 m²
Mórahalom
Eladó családi ház

Mórahalom

63 M Ft
3 szoba
94 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

129.5 M Ft
1 + 3 szoba
122 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

54.89 M Ft
3 szoba
110 m²
Szeged, Újszeged, Radnóti utca
Eladó családi ház

Szeged

329.9 M Ft
12 + 2 szoba
619 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

60 M Ft
4 szoba
120 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

37.425 M Ft
3 szoba
75 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

220 M Ft
12 + 2 szoba
760 m²
Makó, Ráday 9/b
Eladó családi ház

Makó

49.9 M Ft
1 szoba
150 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

59.8 M Ft
4 szoba
92 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

214 M Ft
5 szoba
203 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

115 M Ft
7 szoba
196 m²
Tiszasziget
Eladó családi ház

Tiszasziget

47 M Ft
4 szoba
160 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

259 M Ft
6 szoba
314 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

225 M Ft
5 szoba
203 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

160 M Ft
5 szoba
187 m²