Astora Art House

Eladó családi ház
Szeged, földszint

+ 1 kép 1/4
131 990 000 Ft131.99 M Ft 1 374 896 Ft/m2
4 szoba
96 m²
földszint
építés éve:2024

Részletes adatok

Telekméret: 416 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 129
Kelemen Márton
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Home&People azonosító: #21240

 

Kelemen Márton -  vezető referens 06301299092

 

AMENNYIBEN KOLLÉGÁNK ELFOGLALT, KÉRJEN VISSZAHÍVÁST A SMS-BEN A 06302237719-es TELEFONSZÁMON AZ INGATANAZONOSÍTÓ MEGJELÖLÉSÉVEL!

 

ELADÓ CSALÁDI HÁZ, ÚjSZEGED!

 

AZ INGATLAN ALKALMAS CSOK PLUSZ HITEL, CSOK PLUSZ ÉPÍTÉSI HITEL,PIACI LAKÁSHITEL FEDEZETÉNEK EGYARÁNT!

AZ ÁR KULCSRAKÉSZ ÁLLAPOTRA VONATKOZIK!

 

Eladásra kínálom Szeged-újszeged városrészen az alábbi paraméterekkel rendelkező ingatlant:

 -Ingatlan: 96 m2

- Telek: 416 m2

- Elosztása:

Földszintes: amerikai konyhás nappali, 3 db hálószoba, wc/háztartási helyiség, fürdőszoba, előszoba,kamra, 2 fedett terasz (23m2 + 6m2)

- Fűtés: hőszivattyú padlófűtés, mennyezet hűtés

- Energetika: A+

- EXTRA: kerítés, parkosítás, tereprendezés, konyhabútor, térkövezés

- kocsibeálló, igény esetén garázs is kialakítható

- mediterrán stílus

- kiemelkedő lokáció

- kulcsrakész ár: 131.990.000 forint

 

Cégünk az ügyfeleink részére ingyenesen vállalja, a megegyezés sikeres lebonyolítását, jogi tanácsadást, illetve teljeskörű CSOK és hitelügyintézést! Kérje ingyenes tájékoztatásunkat!

 

A kínálatában található összes ingatlannal kapcsolatban felvilágosítást tudunk nyújtani, a Home and People Ingatlanügynökség szegedi irodájában a Bécsi krt. 18. szám alatt.

Szolgáltatásaink vevőink részére díjmentesek.

 

Home and People akciós forint HITELEK:

*Részletekért és díjmentes kalkulációkért keresse hitelspecialista kollégánkat:

Szalai Gábor Hitelspecialista

 

Kelemen Márton -  vezető referens 06301299092

 

Irányár: 131.990.000  Ft

H&P azonosító: #21240

Hirdetés feltöltve: 2024. 10. 26. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

4 szobás családi házak ára Szegeden

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Szeged m² ár
1375 e Ft
918 e Ft -50%
Ennek az ára
Szeged átlagár
131.99 M Ft m Ft
112.4 m Ft -17%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Szeged, földszint

Eladó családi házak a környékről

Szeged
Eladó családi ház

Szeged

49 M Ft
4 szoba
98 m²
Szeged, Alsóváros, Szabadság tér
Eladó családi ház

Szeged

89.9 M Ft
3 + 1 szoba
100 m²
Makó
Eladó családi ház

Makó

87.5 M Ft
6 + 1 szoba
300 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

37.425 M Ft
3 szoba
75 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

60 M Ft
4 szoba
120 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

198.9 M Ft
4 + 2 szoba
175 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

60 M Ft
4 szoba
120 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

154.99 M Ft
4 szoba
145 m²
Szeged, Alsóváros, Szabadság tér
Eladó családi ház

Szeged

89.9 M Ft
3 + 1 szoba
100 m²
Mórahalom
Eladó családi ház

Mórahalom

63 M Ft
3 szoba
94 m²
Hódmezővásárhely, Kishomok, Új-Kishomok
Eladó családi ház

Hódmezővásárhely

69 M Ft
3 szoba
100 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

54.89 M Ft
3 szoba
110 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

198.9 M Ft
4 + 2 szoba
175 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

214 M Ft
5 szoba
203 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

14.64 M Ft
31 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

233.88 M Ft
5 szoba
184 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

159 M Ft
3 + 2 szoba
110 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

11.712 M Ft
17 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

37.425 M Ft
3 szoba
75 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

115 M Ft
7 szoba
196 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

220 M Ft
12 + 2 szoba
760 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

59.8 M Ft
4 szoba
92 m²
Szeged
Eladó családi ház