Seven Pearl

Eladó családi ház
Sarkad, Újtelek

+ 17 kép 1/20
36 000 000 Ft36 M Ft 321 429 Ft/m2
3 szoba
112 m²

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 956 m2
Fűtés: Gázkazán
Parkolás: Garázs
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 591
MATUS ZSOLT
Credit Ingatlan

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Sarkad kedvelt Teleki városrészén kiváló tájolású, 956 m2 alapterületű körbekerített telekterületen elterülő ízléses és otthonos, tetőtér beépítésű családi ház várja új tulajdonosát. Az ingatlan 2020-ban teljes belső felújításon esett át (kivéve a fürdőszoba), továbbá egyedi műanyag nyílászárók kerültek beépítésre. A három szoba + nappalis, tégla falazatú, 112 m2 hasznos alapterületű ingatlant pazar térkínálat, hatalmas nappali, illetve világos belső terek jellemzik. A lakóház kitűnő térszervezésű, napfényben úszó terekkel, terasszal, dupla garázzsal + fedett udvari beállóval, műhellyel, nyári konyhával, tároló helységekkel és gondozott, parkosított udvarral rendelkezik. Az ingatlan praktikus elosztásában a földszinten nappali, hálószoba, előtér, konyha + étkező, kamra, fürdőszoba és külön WC található. A tetőtér 2 szobából, előtérből, illetve erkélyből tevődik össze. Az otthon melegéről gáz-cirkó rendszer továbbá vegyestüzelésű kazán, hűtéséről 3 db légkondicionáló berendezés gondoskodik. Nyári estéken kiváló lehetőséget biztosít az épület mögött található fedett kiülő és grillező. Az ingatlan kiváló elhelyezkedésű, 2. számú Általános iskola, óvoda, bölcsőde, Penny, MOL benzinkút, Sarkadi Tanuszoda, étterem, fagyizó, Éden-tó 1 km távolságon belül elérhető. Sarkad a Gyulai Vártól és Várfürdőtől 14 km,- a Méhkerék – Szalonta határátkelőhelytől 8 km távolságra helyezkedik el.

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 18. Utoljára módosítva: 2026. 05. 21.

3 szobás családi házak ára Sarkadon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Sarkad m² ár
321 e Ft
195 e Ft -65%
Ennek az ára
Sarkad átlagár
36 M Ft m Ft
20.6 m Ft -75%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Sarkad, Újtelek

Eladó családi házak a környékről

Orosháza
Eladó családi ház

Orosháza

79.9 M Ft
3 szoba
115 m²
Sarkad
Eladó családi ház

Sarkad

60 M Ft
6 szoba
220 m²
Orosháza
Eladó családi ház

Orosháza

75 M Ft
4 szoba
230 m²
Sarkad
Eladó családi ház

Sarkad

10.7 M Ft
3 szoba
88 m²
Elek
Eladó családi ház

Elek

6.9 M Ft
2 + 1 szoba
70 m²
Békéscsaba
Eladó családi ház

Békéscsaba

35.9 M Ft
3 szoba
130 m²
Elek
Eladó családi ház

Elek

28.7 M Ft
12 + 6 szoba
390 m²
Gyomaendrőd
Eladó családi ház

Gyomaendrőd

6.8 M Ft
1 szoba
60 m²
Sarkad
Eladó családi ház

Sarkad

32 M Ft
2 szoba
105 m²
Tótkomlós
Eladó családi ház

Tótkomlós

15 M Ft
3 szoba
100 m²
Sarkad
Eladó családi ház

Sarkad

7.5 M Ft
2 szoba
90 m²
Sarkad
Eladó családi ház

Sarkad

6.99 M Ft
2 szoba
70 m²
Békéscsaba
Eladó családi ház

Békéscsaba

79.325 M Ft
4 szoba
95 m²
Sarkad
Eladó családi ház

Sarkad

17 M Ft
2 szoba
100 m²
Sarkad
Eladó családi ház

Sarkad

8.7 M Ft
2 szoba
90 m²
Sarkad
Eladó családi ház

Sarkad

15 M Ft
3 szoba
110 m²
Sarkad
Eladó családi ház

Sarkad

25 M Ft
2 + 1 szoba
100 m²
Sarkad
Eladó családi ház

Sarkad

16.95 M Ft
9 szoba
170 m²
Tótkomlós
Eladó családi ház

Tótkomlós

18 M Ft
4 szoba
150 m²
Sarkad
Eladó családi ház

Sarkad

16.5 M Ft
1 szoba
75 m²
Sarkad
Eladó családi ház

Sarkad

15 M Ft
4 szoba
150 m²
Sarkad
Eladó családi ház

Sarkad

6.9 M Ft
2 szoba
70 m²
Sarkad
Eladó családi ház

Sarkad

16.95 M Ft
9 szoba
170 m²
Gyula, Vár utca