Oasis Residence

Eladó családi ház
Révfülöp

Figyelem!

Ez az ingatlan a 2019.07.01-től induló falusi CSOK által támogatott településen található

+ 14 kép 1/17
328 302 000 Ft328.302 M Ft 1 016 415 Ft/m2
5 szoba
323 m²
építés éve:2015

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Telekméret: 800 m2
Fűtés: Gázkazán
Parkolás: Garázs
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna, Szélessáv
Komfort: Duplakomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 722
Dr Makkos Ingatlan Centrum Tapolca
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

BALATON, STRAND, PIHENÉS, KIKAPCSOLÓDÁS, OTTHON, BEFEKTETÉS

Mindez Öné lehet ebben a kivételes lehetőségeket magába foglaló ingatlanba.

Balaton északi partján Révfülöpön Balaton melletti telken, a strandtól és a centrumtól is 150 méterre elhelyezkedő családi házat kínálok megvételre.
Az egyedi tervezésű, szinteltolásos családi ház igényesen, praktikusan lett kialakítva, kivitelezésére nagy gondot fordítottak, szem előtt tartva a kényelmes otthon feltételeit, de a befektetés (apartman működése) lehetőségét is megtartva.

-Alsó szint
Alagsorban található 2 autó számára elegendő garázs, Wc, zuhanyzó, tároló, hálószoba.
Szauna kialakítására van lehetőség, így egysaját wellness részlege is lehet
-Földszint
Ezen a szinten kapott helyet egy gyönyörű konyha-étkező-nappali, kamra
A nappaliból egy csodálatos teraszra léphetünk ki, mely közvetlen kapcsolatban van a kerttel.
-Fél emelet
Itt helyezkedik el 1 nagy hálószoba, fürdőszoba, Wc, gardrób, terasz
-Első emelet
2 nagy hálószoba, erkéllyel (gyönyörű panorámával a Balatonra) hatalmas fürdőszoba, konyha (erkélyes)

• Az épület 800 nm-es telken helyezkedik el, bruttó 323nm-en (nettó 275 nm)
• Fűtéséről gázkazán gondoskodik, de a nappaliban kandalló teszi hangulatossá a téli estéket, valamint légkondicionálók is felszerelésre kerültek
• 3 rétegű hő-és hangszigetelt nyílászárók lettek beépítve
• A ház 10 cm szigetelést kapott
• Víz ellátása dupla vízvezetékrendszerrel lett kialakítva ( 40méteres fúrt kútról illetve vízvezeték rendszerről is használható az Ön igénye alapján)
• Központi porszívó kiépítése is megtörtént a hatalmas ház kényelmesebb takarítása érdekében

További lehetőség

1. Medence kiépítése a ház mögötti füves területen
2. napelemek felhelyezése
3. wellness részleg kialakítása

Önnek ajánlom:
 Ha családi otthont keres,
 több generáció összeköltözése esetén
 befektetés céllal ( jelenleg is működő apartman)
 szereti a Balatont, pihenésre vágyik
 mindezek kombinációja ( lehet egy otthon, mely az apartmanokból fenntartja önmagát, miközben pihenésre, kikapcsolódásra is van lehetősége)

Irányár: 897 000 Euró

Mindenképp nézze meg, ne hagyja ki! Hívjon kérdés esetén bizalommal!
Érdeklődni: Tóth Eleonóra
Dr. Makkos Ingatlan Centrum
Tel: 06 30 722 2754
MI RÁVILÁGÍTUNK A LEGJOBB LEHETŐSÉGEKRE

Hirdetés feltöltve: 2025. 11. 09. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

5 szobás családi házak ára Révfülöpön

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Révfülöp m² ár
1016 e Ft
429 e Ft -137%
Ennek az ára
Révfülöp átlagár
328.302 M Ft m Ft
102 m Ft -222%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Révfülöp

Eladó ingatlanok a környékről

Balatonalmádi
Eladó családi ház

Balatonalmádi

330 M Ft
4 szoba
249 m²
Tapolca
Eladó családi ház

Tapolca

89.9 M Ft
5 szoba
120 m²
Tapolca
Eladó családi ház

Tapolca

205 M Ft
6 szoba
338 m²
Pápa
Eladó családi ház

Pápa

54 M Ft
2 + 1 szoba
90 m²
Révfülöp
Eladó családi ház

Révfülöp

109 M Ft
5 szoba
187 m²
Balatonkenese
Eladó telek

Balatonkenese

29 M Ft
800 m²
0 m²
Balatonfüred
Eladó téglalakás

Balatonfüred

248.247 M Ft
3 szoba
95 m²
Csopak
Eladó családi ház

Csopak

266 M Ft
9 szoba
350 m²
Révfülöp
Eladó családi ház

Révfülöp

320 M Ft
12 szoba
400 m²
Balatonfüred
Eladó téglalakás

Balatonfüred

285.625 M Ft
4 szoba
117 m²
Monoszló
Eladó családi ház

Monoszló

1754.053 M Ft
9 szoba
2250 m²
Balatonfüred
Eladó téglalakás

Balatonfüred

239.534 M Ft
3 szoba
97 m²
Ábrahámhegy
Eladó családi ház

Ábrahámhegy

190 M Ft
5 szoba
112 m²
Dörgicse
Eladó családi ház

Dörgicse

39.9 M Ft
2 + 1 szoba
66 m²
Csabrendek
Eladó családi ház

Csabrendek

98 M Ft
9 szoba
600 m²
Balatonfüred
Eladó téglalakás

Balatonfüred

409.318 M Ft
4 szoba
166 m²
Balatonfüred
Eladó téglalakás

Balatonfüred

274.225 M Ft
4 szoba
118 m²
Révfülöp
Eladó családi ház

Révfülöp

109 M Ft
5 szoba
187 m²
Balatonfüred
Eladó téglalakás

Balatonfüred

279.612 M Ft
4 szoba
117 m²
Balatonfüred
Eladó téglalakás

Balatonfüred

176.421 M Ft
2 szoba
67 m²
Veszprém
Eladó családi ház

Veszprém