Oasis Residence

Eladó családi ház
Perkáta

Figyelem!

Ez az ingatlan a 2019.07.01-től induló falusi CSOK által támogatott településen található

+ 10 kép 1/13
18 200 000 Ft18.2 M Ft 140 000 Ft/m2
2 + 2 szoba
130 m²

Részletes adatok

Állapot: Felújítandó
Telekméret: 1812 m2
Fűtés: Gázkonvektor
Kilátás: Udvari, Utcai, Kertre néz
Parkolás: Kocsibeálló
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Övezet: Lakóövezet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+363050416
Fekete Edit
Otthon Ingatlan- és Hiteliroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Perkáta csendes utcájában eladó egy felújítandó családi ház!

Az ingatlan 1812 nm-es telken található, 130 nm nagyságú, falazata vegyes és tégla falazat. A házban jelenleg 2 egész és 5 félszoba, konyha, fürdő-WC, kamra, tároló helyiség vannak, méretéből adódóan nagyon jól alakítható saját ízlés szerint.

A ház összkomfortos, fűtése gázkonvektoros, de a sok kéménynek köszönhetően más módon is lehetséges a fűtés benne. A telken gazdálkodásra alkalmas méretű kert, sok udvari helyiség, tároló, alatta jól kialakított pince és ásott kút is van. A kert hátsó részében akácfák vannak.

Az ingatlan tehermentes, így megvásárlása után azonnal birtokba vehető.

További kérdés és megtekintés miatt hívjon bizalommal!

Ára: 18,2 M Ft

+36 30 504-1606

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 14.

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Perkáta

Eladó családi házak a környékről

Perkáta
Eladó családi ház

Perkáta

29.9 M Ft
3 szoba
75 m²
Perkáta
Eladó családi ház

Perkáta

68 M Ft
5 + 1 szoba
156 m²
Alcsútdoboz, Szabadság utca
Eladó családi ház

Alcsútdoboz

320 M Ft
12 szoba
620 m²
Perkáta
Eladó családi ház

Perkáta

68 M Ft
5 + 1 szoba
156 m²
Perkáta, Vörösmarty Mihály utca
Eladó családi ház

Perkáta

23 M Ft
3 szoba
95 m²
Lepsény, Róka sétány
Eladó családi ház

Lepsény

64.9 M Ft
5 + 1 szoba
203 m²
Perkáta, József Attila utca
Eladó családi ház

Perkáta

54.9 M Ft
4 szoba
80 m²
Csákvár
Eladó családi ház

Csákvár

29.9 M Ft
4 szoba
120 m²
Felcsút, Rákóczi Ferenc utca
Eladó családi ház

Felcsút

32 M Ft
2 + 1 szoba
55 m²
Perkáta
Eladó családi ház

Perkáta

68 M Ft
5 + 1 szoba
156 m²
Bakonycsernye
Eladó családi ház

Bakonycsernye

39 M Ft
3 szoba
350 m²
Perkáta
Eladó családi ház

Perkáta

68 M Ft
5 + 1 szoba
156 m²
Etyek
Eladó családi ház

Etyek

160 M Ft
6 szoba
228 m²
Perkáta, József Attila utca
Eladó családi ház

Perkáta

52.9 M Ft
4 szoba
80 m²
Gárdony, Gárdonyi Géza utca
Eladó családi ház

Gárdony

59 M Ft
3 szoba
100 m²
Tabajd
Eladó családi ház

Tabajd

22 M Ft
3 szoba
75 m²
Iváncsa, Táncsics Mihály utca
Eladó családi ház

Iváncsa

86 M Ft
4 szoba
120 m²
Perkáta
Eladó családi ház

Perkáta

23 M Ft
3 szoba
95 m²
Mány
Eladó családi ház

Mány

18.5 M Ft
3 szoba
70 m²
Perkáta
Eladó családi ház

Perkáta

56.9 M Ft
3 szoba
80 m²