BAM Living

Eladó családi ház
Pécs, Uránváros

+ 16 kép 1/19
72 000 000 Ft72 M Ft 467 532 Ft/m2
3 szoba
154 m²
építés éve:2023

Részletes adatok

Állapot: Felújítandó
Telekméret: 3100 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 610
Németh Mónika
Estate & More

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Pécs-Somogyban eladó egy 2023-ban épült, befejezésre váró, 154 m²-es családi ház, közel 3000 m²-es telken!

Az ingatlan ideális választás azoknak, akik saját elképzeléseik szerint fejeznék be új otthonukat. A házban víz és villany már bevezetésre került, a villanyhálózat teljesen új. Fűtése korszerű padlófűtés, amely fával és elektromos árammal is működtethető.

Elrendezése praktikus: 3 külön nyíló szoba, valamint egy tágas amerikai konyhás nappali, ahol a 4 méteres belmagasság és a tetőablakok különleges, világos életteret biztosítanak.

A fürdőszobában sarokkád és zuhanyzó is helyet kapott, innen nyílik egy külön mosókonyha. Az ingatlanhoz 2 pince is tartozik.

A ház szigetelt, a tető héjazatát cserép fedi.

A közel 3000 m²-es telek rengeteg lehetőséget rejt, a ház mellett nagy kapun keresztül autóval is be lehet állni, így akár fedett kocsibeálló is könnyedén kialakítható.

Tökéletes választás saját otthonnak vagy befektetésnek is!

További információkért keressen bizalommal, hívjon és nézzük meg együtt!

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 07. Utoljára módosítva: 2026. 05. 15.

3 szobás családi házak ára Pécsett

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Pécs m² ár
468 e Ft
801 e Ft 42%
Ennek az ára
Pécs átlagár
72 M Ft m Ft
76.9 m Ft 6%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Pécs, Uránváros

Eladó családi házak a környékről

Pécs, Szabolcsfalu, Szabadságharc utca
Eladó családi ház

Pécs

58.99 M Ft
3 szoba
240 m²
Pécs, Meszesi lakóövezet, Pacca dűlő
Eladó családi ház

Pécs

16 M Ft
1 szoba
28 m²
Versend
Eladó családi ház

Versend

75 M Ft
3 szoba
123 m²
Pécs, Szabolcsfalu, Ember Kálmán utca
Eladó családi ház

Pécs

15.5 M Ft
1 szoba
38 m²
Pécs, Kertváros, Táncsics Mihály utca
Eladó családi ház

Pécs

85 M Ft
6 szoba
185 m²
Pécs, Csoronika, Jakabhegyi út
Eladó családi ház

Pécs

99 M Ft
3000 m²
576 m²
Pécs, Gyárváros, Huba utca 11
Eladó családi ház

Pécs

42.9 M Ft
4 szoba
96 m²
Pécs
Eladó családi ház

Pécs

299 M Ft
4 szoba
126 m²
Lánycsók
Eladó családi ház

Lánycsók

75 M Ft
7 szoba
247 m²
Pécs, Szabolcsfalu, Szabadságharc utca
Eladó családi ház

Pécs

58.99 M Ft
3 szoba
240 m²
Pécs
Eladó családi ház

Pécs

174 M Ft
8 szoba
245 m²
Mohács
Eladó családi ház

Mohács

9.3 M Ft
1 szoba
30 m²
Magyarhertelend, Bokréta utca
Eladó családi ház

Magyarhertelend

30.5 M Ft
3 + 3 szoba
102 m²
Pécs
Eladó családi ház

Pécs

30 M Ft
1 + 3 szoba
90 m²
Bükkösd, Kossuth Lajos utca
Eladó családi ház

Bükkösd

16 M Ft
1 szoba
210 m²
Pécs
Eladó családi ház

Pécs

83 M Ft
3 szoba
100 m²
Pécs, Gyárváros
Eladó családi ház

Pécs

64.9 M Ft
5 szoba
122 m²
Pécs, Ürög, Szőlész dűlő
Eladó családi ház

Pécs

125 M Ft
4 szoba
265 m²
Pécs
Eladó családi ház

Pécs

150 M Ft
4 szoba
267 m²
Egyházaskozár, Hatos Gusztáv utca
Eladó családi ház