Aerogate Homes

Eladó családi ház
Pécs, Újhegy, Hamvas utca

+ 11 kép 1/14
12 900 000 Ft12.9 M Ft 430 000 Ft/m2
1 szoba
30 m²
építés éve:1960

Részletes adatok

Telekméret: 770 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3672999287
Doktor Dominika
Duna House - Pécs, Nagy Imre út

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Pécs-Újhegyen kínálunk megvételre egy sok lehetőséget magában rejtő 770 m2-es belterületi telket, rajta egy felújítandó téglaépülettel, egy tégla falazatú melléképületből nyíló száraz, kiboltozott pincével, és szerszámtárolóval.

A csendes mellékutcában található terület termő szőlővel és gyümölcsfákkal beültetett.  

A fő épület, ami egy előszobát és egy pihenőszobát tartalmaz, felújítandó.
Közművek közül a villany be van vezetve a házba, egyéb közmű a telekhatáron elérhető, könnyen az ingatlanba vezethető.

További információért és megtekintésért várom hívását!

Hirdetés feltöltve: 2025. 11. 16. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

1 szobás családi házak ára Pécsett

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Pécs m² ár
430 e Ft
591 e Ft 27%
Ennek az ára
Pécs átlagár
12.9 M Ft m Ft
96.8 m Ft 87%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Pécs, Újhegy, Hamvas utca

Eladó családi házak a környékről

Pécs, Vasas, D utca 11
Eladó családi ház

Pécs

3.48 M Ft
1 + 1 szoba
93 m²
Szentlőrinc, Bertalan püspök utca
Eladó családi ház

Szentlőrinc

85 M Ft
3 szoba
330 m²
Pécs
Eladó családi ház

Pécs

30 M Ft
1 + 3 szoba
90 m²
Pécs
Eladó családi ház

Pécs

270 M Ft
5 szoba
350 m²
Magyarhertelend, Bokréta utca
Eladó családi ház

Magyarhertelend

24.9 M Ft
3 + 3 szoba
102 m²
Pécs
Eladó családi ház

Pécs

180 M Ft
6 szoba
443 m²
Pécs
Eladó családi ház

Pécs

270 M Ft
5 szoba
350 m²
Pécs, Belváros, Városház köz
Eladó családi ház

Pécs

41.9 M Ft
3 szoba
56 m²
Pécs
Eladó családi ház

Pécs

174 M Ft
8 szoba
245 m²
Siklós
Eladó családi ház

Siklós

270 M Ft
8 szoba
600 m²
Mohács, Szőlőhegy
Eladó családi ház

Mohács

32.99 M Ft
2 szoba
72 m²
Pécs
Eladó családi ház

Pécs

110 M Ft
4 szoba
287 m²
Mohács
Eladó családi ház

Mohács

13.5 M Ft
1 szoba
50 m²
Görcsöny, Hársfa utca
Eladó családi ház

Görcsöny

249 M Ft
5 szoba
270 m²
Mohács
Eladó családi ház

Mohács

9.3 M Ft
1 szoba
30 m²
Siklós, Felszabadulás utca
Eladó családi ház

Siklós

199 M Ft
7 szoba
600 m²
Siklós, Külterület
Eladó családi ház

Siklós

61.5 M Ft
2 szoba
110 m²
Pécs, Kertváros, Táncsics Mihály utca
Eladó családi ház

Pécs

85 M Ft
6 szoba
185 m²
Palotabozsok
Eladó családi ház

Palotabozsok

9.9 M Ft
3 szoba
0 m²
Pécs
Eladó családi ház

Pécs

150 M Ft
4 szoba
267 m²
Pécs, Nagyárpád, Köves-földi út
Eladó családi ház