Avico Greentop

Eladó családi ház
Pécs, Újhegy, Róka utca

+ 17 kép 1/20
44 900 000 Ft44.9 M Ft 528 235 Ft/m2
4 szoba
85 m²
építés éve:1970

Részletes adatok

Telekméret: 1038 m2
Fűtés: Elektromos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3672999162
Winklerné Kulcsár Melinda
Duna House - Pécs, Pécs Pláza

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Eladó Pécs-Újhegy egyik legcsendesebb zsákutcájában egy 85 m²-es, felújítandó családi ház, amely ideális választás lehet saját igényeire szabható otthont keresőknek.

A ház három hálószobával, egy tágas nappalival, konyhával, fürdőszobával, külön WC-vel és előszobával rendelkezik. Két terasz is tartozik hozzá: egy 30 m²-es fedett terasz az alsó szinten, valamint egy kisebb, emeleti terasz. Az ingatlanhoz pince is kapcsolódik, így tárolási lehetőség bőven akad.
A telek osztatlan közös, de külön használati megállapodással és elkerítve biztosítja a nyugodt, zavartalan életet. Az első kert sík, könnyen gondozható, míg a hátsó része közepesen lejtős, kellemes, természetközeli hangulatot áraszt. A fűtés vegyes tüzelésű kályhával és elektromos fűtéssel megoldott, a gáz az utcában található, így bővíthető.
Kiváló lehetőség csendes, mégis belváros közeli környezetben! Ha felkeltettem érdeklődését keressen bátran, várom hívását!

Hirdetés feltöltve: 2025. 04. 25. Utoljára módosítva: 2026. 05. 13.

4 szobás családi házak ára Pécsett

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Pécs m² ár
528 e Ft
860 e Ft 39%
Ennek az ára
Pécs átlagár
44.9 M Ft m Ft
118.3 m Ft 62%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Pécs, Újhegy, Róka utca

Eladó családi házak a környékről

Pécs, Csoronika, Jakabhegyi út
Eladó családi ház

Pécs

99 M Ft
3000 m²
576 m²
Mohács
Eladó családi ház

Mohács

9.3 M Ft
1 szoba
30 m²
Pécs
Eladó családi ház

Pécs

110 M Ft
4 szoba
287 m²
Pécs, Szabolcsfalu, Ember Kálmán utca
Eladó családi ház

Pécs

15.5 M Ft
1 szoba
38 m²
Pécs
Eladó családi ház

Pécs

83 M Ft
3 szoba
100 m²
Bükkösd, Kossuth Lajos utca
Eladó családi ház

Bükkösd

16 M Ft
1 szoba
210 m²
Pécs
Eladó családi ház

Pécs

122 M Ft
4 szoba
181 m²
Mohács, Szőlőhegy
Eladó családi ház

Mohács

32.99 M Ft
2 szoba
72 m²
Pécs, Nagyárpád, Köves-földi út
Eladó családi ház

Pécs

95 M Ft
5 szoba
207 m²
Pécs
Eladó családi ház

Pécs

174 M Ft
8 szoba
245 m²
Pécs
Eladó családi ház

Pécs

125 M Ft
3 szoba
160 m²
Pécs, Csoronika, Jakabhegyi út
Eladó családi ház

Pécs

99 M Ft
3000 m²
576 m²
Magyarhertelend, Bokréta utca
Eladó családi ház

Magyarhertelend

24.9 M Ft
3 + 3 szoba
102 m²
Pécs
Eladó családi ház

Pécs

30 M Ft
1 + 3 szoba
90 m²
Pécs
Eladó családi ház

Pécs

270 M Ft
5 szoba
350 m²
Pécs, Gyárváros, Huba utca 11
Eladó családi ház

Pécs

42.9 M Ft
4 szoba
96 m²
Siklós, Felszabadulás utca
Eladó családi ház

Siklós

199 M Ft
7 szoba
600 m²
Pécs, Szabolcsfalu, Szabadságharc utca
Eladó családi ház

Pécs

58.99 M Ft
3 szoba
240 m²
Siklós, Külterület
Eladó családi ház

Siklós

61.5 M Ft
2 szoba
110 m²
Palotabozsok
Eladó családi ház

Palotabozsok

9.9 M Ft
3 szoba
0 m²