Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Biztos Önben is felmerült már a kérdés, hogyan tudna költséghatékonyan és egyszerűen építkezni, elkerülve az ikertársi megoldásokból adódó hátrányokat.
A hirdetésben szereplő ajánlat, egy nagyszerű lehetőség, hogy gyorsan és kényelmesen építse fel saját elképzelései szerint az új otthonát, amihez minden eszközt biztosítunk.
A KÉNYELEM, a MINŐSÉG és a STÍLUS soha nem volt még ilyen KÖNNYEN EGYSZERRE ELÉRHETŐ.
Ajánlatunk az elképzeléseit is felülmúlja!
Ha szeretné, akkor az ajánlott telken megépítjük Önnek!
Az építési telek, amin megvalósulhat a TÖKÉLETES OTTHONA, Páty csendes részén van, 760m2 területű, 20%-os beépíthetőségű és 44 MFt-os áron tudja megvásárolni.
Az egyik népszerű modellünk, az A++ energiabesorolású ENIKŐ nevű ház, amely figyelemreméltó tulajdonságokkal rendelkezik.
Az alapterülete 136 négyzetméter, ami tágas és kényelmes otthonként szolgálhat családja számára. Rendkívül praktikus elrendezésének köszönhetően, 3, vagy 4 hálószobával rendelkezik, így elegendő hely áll rendelkezésre minden családtag számára és még vendégek számára is. A ház elrendezése nagyon jó, tágas fürdőszobája, háztartási helyisége remekül szolgálják a család mindennapjait.
ENIKŐ ház lelke a Liapor technológia. Ez a speciális építési módszer lehetővé teszi az épület szigetelésének maximalizálását, hatékony fűtési rendszert és kivételes energetikai hatékonyságot.
A nyári hónapokban is friss és hűvös marad, télen pedig melegen tart.
A ház emelt fűtéskész állapotban 82 720 000 Ft + 5% ÁFA áron elérhető, ami reális és versenyképes áron kínál kiváló minőséget.
A kiemelkedően magas műszaki tartalom részleteiért keressen bizalommal!
Az energiahatékonyságot még tovább növeli a HŐVISSZANYERŐS AUTOMATA SZELLŐZTETŐ rendszer is, amellyel az OTTHON szellőzését optimalizálhatja. Ez a rendszer a kifújt levegő hőjét hasznosítja fel, csökkentve ezáltal a szükséges energia mennyiségét a fűtéshez. Az automata szellőztető rendszer emellett biztosítja a levegő minőségét, friss, tiszta levegővel tölti meg az OTTHONÁT.
A ház fűtésrendszere később napelemről is táplálható, így a valóságban is rezsimentesen fenntarthatóvá válik.
Velünk építkezés nem rabolja el a Családtól, nem szakad bele a plusz munkába.
Ráadásul a ház árában az építéssel kapcsolatos szolgáltatások is benne vannak.
(tervek, engedélyeztetés, anyag, díj, építésvezető)
Ha szeretné, akkor az ajánlott telken megépítjük Önnek!
Bármelyik házunkat bárhol** rekord határidő alatt fix áron megépítjük!
Az építkezés megkezdéséhez minimum 35% önerő és a tehermentes építési telek szükséges.
A fenn maradó összeg lehet banki/egyéb finanszírozás (pl.: CSOK+,Pénzpiaci hitel stb.). A
fizetési ütemezés minden esetben szakaszos, akár egyedi igényekre szabható!
A műszaki specifikációt, műszaki tartalmat, a telek tulajdonságait a hirdetés szövege tartalmazza.
A SZERZŐDÉSBEN FOGLALT ÁRAKAT ÉS IDŐPONTOKAT GARANTÁLJUK!
Kényelmesen építkezni? Igen velünk lehet!
Kérje a helyi építési szabályoknak megfelelő modellünket vagy rendeljen egyedi tervezést!
Hisszük, hogy az OTTHON több, mint csak egy ház.
Nézze meg a bemutató videónkat a legnépszerűbb Hanna házunkról!
Hitelügyintézésben, CSOK-ban tudunk segíteni.
Személyesen is várjuk Önt a győri, siófoki irodánk valamelyikében, vagy az aktuális telken!
Várom jelentkezését, és bízom benne, hogy a Homes4you Liaporházak között megtalálja
az ÖNNEK IDEÁLIS OTTHONT!
Hirdetés feltöltve: 2025. 02. 18. Utoljára módosítva: 2025. 02. 18.
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Cím: Páty