NapForrás 20 - Buda

Eladó családi ház
Pápa

+ 17 kép 1/20
39 590 000 Ft39.59 M Ft 482 805 Ft/m2
2 + 1 szoba
82 m²
építés éve:1975

Részletes adatok

Állapot: Felújítandó
Telekméret: 724 m2
Fűtés: Gázkonvektor
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: H

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 300
Kassai Dániel
OTP Ingatlanpont Pápa

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Eladásra kínálok Pápa közkedvelt Tókert városrészében egy tégla falazatú, 82,4 m2 alapterületű, felújítandó nappalival és 2 szobával rendelkező családi házat 724 m2 nagyságú telken. Az ingatlanhoz egy hozzá kapcsolódó kb 30 m2-es vállalkozás céljára alkalmas épület rész is tartozik.
Az ingatlan statikailag remek, stabil építésű, két generáció együttélésére vagy akár vendégház kialakítására is alkalmas. Elosztás szempontjából áll: az épület központjában elhelyezkedő nappaliból, két nagyméretű szobából, konyhából és étkezőből, kamrából, fürdőszobából, WC-ből, előszobából és szélfogóból. Az udvaron tégla szerkezetű garázs és melléképületek kaptak még helyet. A fűtésről gáz konvektorok gondoskodnak, illetve alternatív fűtési lehetőségként a két lakószoba és a nappali között cserépkályha is rendelkezésre áll. A ház nyílászárói eredetiek, fa anyagúak, redőnyökkel felszereltek. A különálló lakrész is fűthető. Az ingatlanhoz egy 724 m2-es telek tartozik, amely számos lehetőséget rejt magában, gazdasági célú hasznosításra is alkalmas lehet. A telek hátsó részén fás terület található. Ez az ingatlan kiváló lehetőséget kínál mindazok számára, akik Pápa kedvelt városrészében keresnek egy lakható állapotú, jó elhelyezkedéssel rendelkező kényelmes, jó elosztású, élhető családi házat, amelyet saját elképzeléseik és igényeik szerint tovább alakíthatnak, korszerűsíthetnek vagy felújíthatnak és vállalkozóknak, akik szeretnék összekapcsolni otthonuk és vállalkozásuk. Ajánlom továbbá olyan több generációs családok részére is, akik közel egymáshoz kívánnak lakni és mégis külön lakrészben képzelik el otthonunk. Az OTP Ingatlanpont teljes körű ügyintézéssel áll az eladók és a vevők rendelkezésére. A kínálatunkból választott ingatlan finanszírozásához kedvezményes hitelkonstrukciót kínálunk. Az ingatlan megfelel a fix 3%-os Otthon Start Hitelprogram feltételeinek! Az adásvételi szerződés megkötéséhez igény szerint megbízható ügyvédi közreműködést biztosítunk, és segítséget nyújtunk az adásvételhez kapcsolódó ügyek intézéséhez is. Az ingatlanról készült alaprajz, illetve fényképfelvételek az OTP ingatlanpont szellemi tulajdonát képezik. Energetikai besorolás: H Amennyiben felkeltette érdeklődését az általam kínált ingatlan, keressen bizalommal. Ne habozzon tovább, hiszen ez a ház valóban páratlan lehetőséget kínál! HÍVJON ÉS SZEREZZE MEG EZT ÚJ OTTHONÁT!

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 24. Utoljára módosítva: 2026. 05. 24.

3 szobás családi házak ára Pápán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Pápa m² ár
483 e Ft
575 e Ft 16%
Ennek az ára
Pápa átlagár
39.59 M Ft m Ft
59.5 m Ft 33%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Pápa

Eladó családi házak a környékről

Pápa
Eladó családi ház

Pápa

175 M Ft
4 szoba
335 m²
Pápa
Eladó családi ház

Pápa

34.9 M Ft
3 + 1 szoba
78 m²
Pápa
Eladó családi ház

Pápa

117 M Ft
363 m²
243 m²
Pápa
Eladó családi ház

Pápa

164.9 M Ft
4 szoba
130 m²
Dörgicse
Eladó családi ház

Dörgicse

39.9 M Ft
2 + 1 szoba
66 m²
Pápa
Eladó családi ház

Pápa

90 M Ft
5 szoba
208 m²
Pápa
Eladó családi ház

Pápa

30.015 M Ft
3 szoba
90 m²
Pápa
Eladó családi ház

Pápa

59.8 M Ft
3 szoba
117 m²
Pápa
Eladó családi ház

Pápa

145 M Ft
10 szoba
435 m²
Pápa
Eladó családi ház

Pápa

41.9 M Ft
3 szoba
110 m²
Csabrendek
Eladó családi ház

Csabrendek

98 M Ft
9 szoba
600 m²
Badacsonytördemic
Eladó családi ház

Badacsonytördemic

168.73 M Ft
4 szoba
160 m²
Veszprém
Eladó családi ház

Veszprém

149 M Ft
6 + 1 szoba
243 m²
Várpalota
Eladó családi ház

Várpalota

156.7 M Ft
4 szoba
130 m²
Pápa
Eladó családi ház

Pápa

39.9 M Ft
4 + 1 szoba
148 m²
Pápa
Eladó családi ház

Pápa

89.9 M Ft
5 szoba
168 m²
Monoszló
Eladó családi ház

Monoszló

1759.884 M Ft
9 szoba
2250 m²
Pápa
Eladó családi ház

Pápa

39.9 M Ft
4 + 1 szoba
148 m²
Pápa
Eladó családi ház

Pápa

149.9 M Ft
3 szoba
130 m²
Pápa
Eladó családi ház

Pápa

29.9 M Ft
4 szoba
100 m²
Ábrahámhegy
Eladó családi ház

Ábrahámhegy

190 M Ft
5 szoba
112 m²
Pápa
Eladó családi ház

Pápa

99 M Ft
380 m²
280 m²
Pápa
Eladó családi ház

Pápa

34.9 M Ft
1 + 3 szoba
90 m²
Tihany
Eladó családi ház

Tihany

390 M Ft
6 szoba
417 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Vid
Eladó családi ház

Vid

29.99 M Ft
4 szoba
100 m²
Hegyeshalom, Margaréta utca 12
Eladó téglalakás

Hegyeshalom

32.89 M Ft
1 szoba
27 m²
Bak
Eladó családi ház

Bak

49.9 M Ft
5 szoba
140 m²
Rábaszentmihály