Astora Olive Club House

Eladó családi ház
Pannonhalma

Figyelem!

Ez az ingatlan a 2019.07.01-től induló falusi CSOK által támogatott településen található

+ 17 kép 1/20
145 000 000 Ft145 M Ft 1 450 000 Ft/m2
2 + 2 szoba
100 m²
építés éve:1995

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Telekméret: 1660 m2
Fűtés: Gázkazán
Közmű: Víz, Gáz, Villany
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 650
Vörös Brigitta
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Eladó birtok Pannonhalma központjában.

Most lehetősége van megvásárolni egy különleges birtokot Pannonhalma központjában, amely mégis teljes elvonulást biztosít. Ha egy csendes, békés helyet keres, ahol nyugalomra lel, ez az ingatlan tökéletes választás.
Páratlan környezet, egy 1660nm-es telken, egy különleges 100nm-es tégla házzal. Nincs még egy hasonló ingatlan. Egy csodás nappali, egy konyha étkezővel, két fürdő és az alsó illetve felső szinten is szobák találhatók. Két külön bejárat miatt, akár több elképzelést is meg lehet valósítani.
A nappalit egy csodás cserépkályha teszi hangulatosabbá és az ezt körbeölelő kőfal. Ezt fokozza, hogy a panorámát ebből a melegből láthatja a hatalmas ablakok miatt.
Ez csak egy a különlegességek közül, melyet magáénak tudhat a következő tulajdonos.

Az ingatlan megfelel az"Otthon Start Hitelprogram"feltételeinek.

Amennyiben az ingatlan felkeltette érdeklődését, keressen meg és nézzük meg együtt!

Referenciaszám: M294489

Hirdetés feltöltve: 2025. 08. 28. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

4 szobás családi házak ára Pannonhalmán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Pannonhalma m² ár
1450 e Ft
760 e Ft -91%
Ennek az ára
Pannonhalma átlagár
145 M Ft m Ft
109.4 m Ft -33%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Pannonhalma

Eladó családi házak a környékről

Harka
Eladó családi ház

Harka

60.9 M Ft
3 + 1 szoba
67 m²
Pannonhalma
Eladó családi ház

Pannonhalma

129.7 M Ft
5 szoba
142 m²
Nagycenk
Eladó családi ház

Nagycenk

102.5 M Ft
4 szoba
98 m²
Pannonhalma
Eladó családi ház

Pannonhalma

129.7 M Ft
5 szoba
142 m²
Pannonhalma
Eladó családi ház

Pannonhalma

49.9 M Ft
3 szoba
100 m²
Lébény
Eladó családi ház

Lébény

62.99 M Ft
4 szoba
90 m²
Pannonhalma
Eladó családi ház

Pannonhalma

129.7 M Ft
5 szoba
142 m²
Pannonhalma
Eladó családi ház

Pannonhalma

145 M Ft
2 + 2 szoba
100 m²
Hegyeshalom
Eladó családi ház

Hegyeshalom

190 M Ft
2 szoba
120 m²
Felpéc
Eladó családi ház

Felpéc

59.19 M Ft
4 szoba
80 m²
Pannonhalma
Eladó családi ház

Pannonhalma

34.9 M Ft
2 szoba
70 m²
Pannonhalma
Eladó családi ház

Pannonhalma

149.9 M Ft
5 szoba
176 m²
Sopron
Eladó családi ház

Sopron

210 M Ft
3 + 2 szoba
256 m²
Harka
Eladó családi ház

Harka

99 M Ft
4 szoba
103 m²
Harka
Eladó családi ház

Harka

95.9 M Ft
4 szoba
90 m²
Pannonhalma
Eladó családi ház

Pannonhalma

35.99 M Ft
3 szoba
73 m²
Pannonhalma
Eladó családi ház

Pannonhalma

144.99 M Ft
5 szoba
162 m²
Pannonhalma
Eladó családi ház

Pannonhalma

149.9 M Ft
5 szoba
176 m²
Pannonhalma
Eladó családi ház

Pannonhalma

149.9 M Ft
5 szoba
240 m²
Sopron
Eladó családi ház

Sopron

189.9 M Ft
8 szoba
280 m²
Nagycenk
Eladó családi ház

Nagycenk

80.6 M Ft
4 szoba
106 m²
Pannonhalma
Eladó családi ház