Seven Pearl

Eladó családi ház
Örkény

Figyelem!

Ez az ingatlan a 2019.07.01-től induló falusi CSOK által támogatott településen található

+ 12 kép 1/15
26 000 000 Ft26 M Ft 490 566 Ft/m2
2 szoba
53 m²

Részletes adatok

Állapot: Felújítandó
Telekméret: 949 m2
Fűtés: Egyéb
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 400
Vass Erika
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Eladó családi ház Örkényben!
Budapesttől 30 percre ,M 5 Autópálya mellett Örkényben kínálok eladásra egy  felújítandó,de lakható családi házat.
A ház 53 nm és 6 nm fedett terasszal rendelkezik.
 949 nm telken találhatók tárolók,ólak.
Az ingatlan teljes közművel rendelkezik plusz kb 30 m fúrt kút teszi lehetővé a kert locsolását.
Az ingatlanban két szoba, egy fürdőszoba, konyha,étkező, valamint kamra található.
Beton alapon vegyes falazattal épült.Fűtése gázkonvektor,melegvizet villanybojler biztosítja.
A ház felújításon esett át 2025-ben:  -villanyhálózat korszerűsítés (20 A) 
                                                           -részben a fürdőszoba
                                                           -ablak,ajtó csere
                                                          -külső falazati szinezés
                                                          -terasz fedés
Vasútállomás 2 percre,Busz megálló,Óvoda Iskola,vásárlási lehetőség pár percre található.
Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, kérem, keressen bizalommal az alábbi telefonszámon:
Vass Erika  O62O4OO4O26

Hirdetés feltöltve: 2025. 12. 12. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás családi házak ára Örkényen

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Örkény m² ár
491 e Ft
498 e Ft 1%
Ennek az ára
Örkény átlagár
26 M Ft m Ft
43.6 m Ft 40%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Örkény

Eladó családi házak a környékről

Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

18.9 M Ft
4 szoba
68 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

45 M Ft
6 szoba
360 m²
Örkény
Eladó családi ház

Örkény

44 M Ft
2 + 1 szoba
92 m²
Pécel, Reményik Sándor utca
Eladó családi ház

Pécel

296 M Ft
6 szoba
396 m²
Örkény
Eladó családi ház

Örkény

36 M Ft
3 + 1 szoba
95 m²
Örkény, Radnóti Miklós utca
Eladó családi ház

Örkény

32 M Ft
3 szoba
80 m²
Örkény
Eladó családi ház

Örkény

55 M Ft
3 szoba
90 m²
Örkény
Eladó családi ház

Örkény

54.9 M Ft
3 szoba
100 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

199 M Ft
6 szoba
360 m²
Örkény
Eladó családi ház

Örkény

55 M Ft
3 szoba
90 m²
Érd, Érdliget - Kutyavár, Érd-liget
Eladó családi ház

Érd

230 M Ft
7 szoba
280 m²
Budakeszi, Budakeszi kertváros
Eladó családi ház

Budakeszi

229 M Ft
10 szoba
450 m²
Örkény
Eladó családi ház

Örkény

32 M Ft
2 szoba
70 m²
Örkény
Eladó családi ház

Örkény

34 M Ft
3 szoba
82 m²
Örkény
Eladó családi ház

Örkény

34.9 M Ft
2 szoba
56 m²
Budakeszi
Eladó családi ház

Budakeszi

130 M Ft
5 szoba
30 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

81.99 M Ft
5 szoba
102 m²
Tápiógyörgye
Eladó családi ház

Tápiógyörgye

19.9 M Ft
3 szoba
65 m²
Örkény
Eladó családi ház

Örkény

32 M Ft
2 szoba
80 m²
Örkény
Eladó családi ház

Örkény

44 M Ft
3 szoba
89 m²
Remeteszőlős
Eladó családi ház

Remeteszőlős

399.9 M Ft
5 + 2 szoba
260 m²
Örkény
Eladó családi ház

Örkény

34.9 M Ft
3 szoba