NapForrás 20 - Buda

Eladó családi ház
Örkény

Figyelem!

Ez az ingatlan a 2019.07.01-től induló falusi CSOK által támogatott településen található

+ 6 kép 1/9
16 000 000 Ft16 M Ft 266 667 Ft/m2
2 + 1 szoba
60 m²

Részletes adatok

Telekméret: 850 m2
Fűtés: Egyéb
Közmű: Villany, Csatorna
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 400
Vass Erika
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Örkény központjához közel csendes utcában,eladó egy 850 nm telken lévő 60 nm ház ami bontandó, vagy erősen felújítandó.Sarki telek több lehetőséggel.Vonat állomás közelben,Busz közlekedés,Óvoda, Iskola vásárlási lehetőség,Autópálya lehajtó pár percre található,Ha felkeltette érdeklődését kérem hívjon.Vass Erika Tel:O620/400-40-26

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 05. Utoljára módosítva: 2026. 05. 16.

3 szobás családi házak ára Örkényen

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Örkény m² ár
267 e Ft
490 e Ft 46%
Ennek az ára
Örkény átlagár
16 M Ft m Ft
43.8 m Ft 63%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Örkény

Eladó családi házak a környékről

Remeteszőlős
Eladó családi ház

Remeteszőlős

399.9 M Ft
5 + 2 szoba
260 m²
Örkény
Eladó családi ház

Örkény

55 M Ft
3 szoba
90 m²
Örkény
Eladó családi ház

Örkény

32.9 M Ft
2 + 1 szoba
71 m²
Örkény
Eladó családi ház

Örkény

44 M Ft
3 szoba
89 m²
Örkény
Eladó családi ház

Örkény

35 M Ft
2 szoba
73 m²
Örkény
Eladó családi ház

Örkény

54.9 M Ft
3 szoba
100 m²
Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

154 M Ft
4 + 1 szoba
115 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

81.99 M Ft
5 szoba
102 m²
Budakeszi
Eladó családi ház

Budakeszi

130 M Ft
5 szoba
30 m²
Örkény
Eladó családi ház

Örkény

54.9 M Ft
3 szoba
100 m²
Örkény
Eladó családi ház

Örkény

32 M Ft
3 szoba
80 m²
Tápiószőlős
Eladó családi ház

Tápiószőlős

34.9 M Ft
5 szoba
210 m²
Örkény
Eladó családi ház

Örkény

36 M Ft
3 + 1 szoba
95 m²
Örkény, Radnóti Miklós utca
Eladó családi ház

Örkény

32 M Ft
3 szoba
80 m²
Örkény
Eladó családi ház

Örkény

45.9 M Ft
5 szoba
100 m²
Örkény
Eladó családi ház

Örkény

55 M Ft
3 szoba
90 m²
Nagykáta
Eladó családi ház

Nagykáta

130 M Ft
3 szoba
203 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

164.9 M Ft
5 szoba
192 m²
Örkény
Eladó családi ház

Örkény

34.5 M Ft
3 szoba
80 m²
Örkény
Eladó családi ház

Örkény

49.5 M Ft
5 szoba
100 m²
Budakeszi, Makkosmária
Eladó családi ház

Budakeszi

100 M Ft
1 szoba
10 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

18.9 M Ft
4 szoba
68 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele