Astora Art House

Eladó családi ház
Örkény, Radnóti Miklós utca

Figyelem!

Ez az ingatlan a 2019.07.01-től induló falusi CSOK által támogatott településen található

+ 9 kép 1/12
32 000 000 Ft32 M Ft 400 000 Ft/m2
3 szoba
80 m²
építés éve:1960

Részletes adatok

Telekméret: 940 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3653999334
Csobai Lászlóné
Duna House - Cegléd

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Örkényben 80 m²-es, nappali + 2 szobás családi ház eladó!

Örkényben, Budapesttől mindössze fél órányi távolságra kínálok megvételre egy 80 m²-es, jó elrendezésű családi házat.

Az ingatlan főbb jellemzői:

        80 m² lakótér

        Nappali + 2 hálószoba

        Konyha és fürdőszoba

        Vegyes falazat

        Cserépfedésű tető

        Összközműves ingatlan

Állapot:

        Belsőleg lakható állapotú, azonnal költözhető

        Külsőleg karbantartást, felújítást igényel, ami lehetőséget ad a saját igények szerinti kialakításra

A ház elhelyezkedése ideális: Örkény könnyen megközelíthető, Budapest autóval rövid idő alatt elérhető, így akár ingázóknak is kiváló választás.

Hirdetés feltöltve: 2025. 12. 09. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás családi házak ára Örkényen

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Örkény m² ár
400 e Ft
490 e Ft 18%
Ennek az ára
Örkény átlagár
32 M Ft m Ft
43.8 m Ft 27%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Örkény, Radnóti Miklós utca

Eladó családi házak a környékről

Zebegény
Eladó családi ház

Zebegény

69.9 M Ft
6 szoba
245 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

48 M Ft
5 szoba
180 m²
Budakeszi
Eladó családi ház

Budakeszi

130 M Ft
5 szoba
30 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

199 M Ft
6 szoba
360 m²
Örkény
Eladó családi ház

Örkény

32 M Ft
2 szoba
80 m²
Budaörs
Eladó családi ház

Budaörs

400 M Ft
12 szoba
583 m²
Nagykáta
Eladó családi ház

Nagykáta

130 M Ft
3 szoba
203 m²
Örkény
Eladó családi ház

Örkény

44 M Ft
2 + 1 szoba
92 m²
Örkény
Eladó családi ház

Örkény

44 M Ft
3 szoba
89 m²
Örkény
Eladó családi ház

Örkény

35 M Ft
2 szoba
73 m²
Örkény
Eladó családi ház

Örkény

54.9 M Ft
3 szoba
100 m²
Budakeszi, Makkosmária
Eladó családi ház

Budakeszi

100 M Ft
1 szoba
10 m²
Örkény
Eladó családi ház

Örkény

34.9 M Ft
3 szoba
75 m²
Örkény
Eladó családi ház

Örkény

46 M Ft
3 szoba
100 m²
Tápiógyörgye
Eladó családi ház

Tápiógyörgye

19.9 M Ft
3 szoba
65 m²
Örkény
Eladó családi ház

Örkény

55 M Ft
3 szoba
90 m²
Örkény
Eladó családi ház

Örkény

26 M Ft
2 szoba
53 m²
Örkény
Eladó családi ház

Örkény

58 M Ft
3 szoba
135 m²
Örkény
Eladó családi ház

Örkény

34.9 M Ft
2 szoba
56 m²
Örkény
Eladó családi ház

Örkény

37.9 M Ft
2 szoba
73 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

37.9 M Ft
4 szoba
141 m²
Örkény
Eladó családi ház

Örkény

45.9 M Ft
5 szoba
100 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

81.99 M Ft