NapForrás 20 - Buda

Eladó családi ház
Őrbottyán

+ 14 kép 1/17
94 900 000 Ft94.9 M Ft 1 186 250 Ft/m2
4 szoba
80 m²
építés éve:1980

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Telekméret: 927 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3628814734
Kolcsár Gyöngyi
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Őrbottyán Rozmaring utcában, tópart közelében, 927 m² telken családi ház eladó

Őrbottyán kedvelt, nyugodt részén, a Rozmaring utcában, a tópart közvetlen közelében kínálunk eladásra egy napfényes, jó elosztású, dupla komfortos családi házat.

Az ingatlan 927 m²-es telken helyezkedik el, ideális választás családoknak vagy azoknak, akik zöld környezetben, természetközeli életet keresnek Budapest agglomerációjában.

Az ingatlan főbb jellemzői:

927 m² telek

2 hálószoba + nappali
kertvárosi, csendes környezet

A tágas telek lehetőséget biztosít kertészkedésre, pihenőkert vagy családi kert kialakítására.

Lokáció miért jó választás Őrbottyán?

Őrbottyán a Budapest közeli, gyorsan fejlődő agglomeráció egyik kedvelt települése, amely kiváló választás azok számára, akik nyugodt, természetközeli életet szeretnének, mégis elérhető távolságban maradnának a fővárostól.
A településen megtalálható:

iskola, óvoda

bevásárlási lehetőségek
orvosi ellátás
vasút és buszközlekedés Budapest irányába

A közeli tópart és zöld területek ideálisak sétára, kikapcsolódásra és sportolásra.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Érd.: Kolcsár Gyöngyi
Tel.: +36 70 433 3580
Email: kolcsar.gyongyi@dh.hu

Az ingatlannal kapcsolatban további információért, megtekintési időpont egyeztetéséhez keressen bizalommal a fenti elérhetőségek egyikén.

Referencia szám: HZ043405

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 17.

4 szobás családi házak ára Őrbottyánban

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Őrbottyán m² ár
1186 e Ft
1034 e Ft -15%
Ennek az ára
Őrbottyán átlagár
94.9 M Ft m Ft
105.3 m Ft 10%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Őrbottyán

Eladó családi házak a környékről

Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

11.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Remeteszőlős
Eladó családi ház

Remeteszőlős

399.9 M Ft
5 + 2 szoba
260 m²
Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

69 M Ft
3 + 1 szoba
90 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

45 M Ft
6 szoba
360 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

164.9 M Ft
5 szoba
192 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

199 M Ft
6 szoba
360 m²
Őrbottyán, Árpád utca
Eladó családi ház

Őrbottyán

77 M Ft
5 szoba
230 m²
Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

94.9 M Ft
4 szoba
84 m²
Zebegény
Eladó családi ház

Zebegény

69.9 M Ft
6 szoba
245 m²
Budakeszi
Eladó családi ház

Budakeszi

130 M Ft
5 szoba
30 m²
Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

97.5 M Ft
4 szoba
93 m²
Őrbottyán, Fürdő utca
Eladó családi ház

Őrbottyán

149 M Ft
5 szoba
120 m²
Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

65 M Ft
2 + 1 szoba
75 m²
Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

107 M Ft
4 szoba
95 m²
Tápiószőlős
Eladó családi ház

Tápiószőlős

34.9 M Ft
5 szoba
210 m²
Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

97.5 M Ft
4 szoba
93 m²
Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

97.5 M Ft
4 szoba
115 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

37.9 M Ft
4 szoba
141 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

7.9 M Ft
2 + 1 szoba
86 m²
Tápiógyörgye
Eladó családi ház

Tápiógyörgye

19.9 M Ft
3 szoba
65 m²
Őrbottyán
Eladó családi ház