Aerogate Homes

Eladó családi ház
Nyíregyháza

+ 15 kép 1/18
39 900 000 Ft39.9 M Ft 480 723 Ft/m2
3 szoba
83 m²
építés éve:1980

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Telekméret: 1799 m2
Fűtés: Gázkonvektor
Parkolás: Kocsibeálló
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 536
Zborayné Barkaszi Anikó
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Nyírszőlő kedvelt részén azonnal költözhető családi ház eladó!
Nyírszőlő könnyen megközelíthető, nyugodt környezetében kínálunk eladásra egy 1980-as években épült, tégla szerkezetű családi házat, nagy telekkel és kiváló adottságokkal.

Főbb jellemzők:
- 1779 m²-es, széles (28 m utcafrontos) telek
- 83 m² lakótér
- 2 nagy szoba + 1 félszoba

- villanybojler
- vegyes burkolatok (PVC és hidegburkolat)

Külső adottságok:
- körbekerített telek
- melléképüle
- szőlő és gyümölcsfák

A ház világos, napfényes, jó elrendezésű, igény szerint korszerűsíthető vagy átalakítható.

Kinek ajánljuk?
Ideális választás azoknak, akik nyugodt, kertes környezetre vágynak, és akár azonnal költöznének, a felújítást pedig később, saját igény szerint valósítanák meg.
Aalkalmas CSOKPluszra, 3 %-os lakáhitelre!

Bővebb információért, teljes körű, bankfüggetlen ügyintézéssel várom hívását!

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 02. Utoljára módosítva: 2026. 05. 21.

3 szobás családi házak ára Nyíregyházán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Nyíregyháza m² ár
481 e Ft
689 e Ft 30%
Ennek az ára
Nyíregyháza átlagár
39.9 M Ft m Ft
78.5 m Ft 49%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Nyíregyháza

Eladó családi házak a környékről

Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

90 M Ft
5 szoba
210 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

240 M Ft
3 szoba
204 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

190 M Ft
4 szoba
230 m²
Döge
Eladó családi ház

Döge

25 M Ft
3 szoba
100 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

240 M Ft
3 szoba
204 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

88 M Ft
3 szoba
256 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

65 M Ft
3 szoba
135 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

290 M Ft
4 szoba
620 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

69.9 M Ft
3 szoba
140 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

94 M Ft
3 szoba
110 m²
Kemecse
Eladó családi ház

Kemecse

34.9 M Ft
2 szoba
100 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

69.9 M Ft
4 szoba
165 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

90 M Ft
3 szoba
170 m²
Nagyhalász
Eladó családi ház

Nagyhalász

20 M Ft
2 szoba
57 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

100 M Ft
4 szoba
220 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

89.9 M Ft
5 szoba
274 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

69.9 M Ft
4 szoba
165 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

140 M Ft
3 szoba
190 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

90 M Ft
3 + 1 szoba
100 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

85 M Ft
4 szoba
200 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

94 M Ft
3 szoba
110 m²