Aerogate Homes

Eladó családi ház
Nyíregyháza

+ 17 kép 1/20
93 999 000 Ft93.999 M Ft 854 536 Ft/m2
4 szoba
110 m²
építés éve:1990

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Telekméret: 800 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 271
Kovács-Francesco Ádám
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Eladó modern családi ház Nyíregyháza-Sóstófürdőn!
Nyíregyháza egyik legkedveltebb, nyugodt és zöldövezeti részén, Sóstófürdőn kínálunk eladásra egy kiváló adottságokkal rendelkező, modern kialakítású családi házat.
Az ingatlan 110 nm alapterületű, galériás kialakításának köszönhetően tágas és világos tereket biztosít.
Főbb jellemzők:
4 kényelmes hálószoba
3 fürdőszoba
Tágas, galériás nappali
800 nm-es, rendezett telek
Dupla garázs elektromos garázskapuval
Műszaki felszereltség:
Hőszivattyús fűtési rendszer padlófűtéssel
Klímával felszerelt
Riasztórendszer
Kamerarendszer
A ház ideális választás nagyobb családok számára is, akik nyugodt környezetben kívánnak élni.
Irányár: 93.999.000 Ft
Ha egy igazán jól felszerelt, biztonságos és értékálló otthont keres Nyíregyházán, ez az ingatlan remek választás!
Kovács-Francesco Ádám
IngatlanBár
0630/271-9020

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 21. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

4 szobás családi házak ára Nyíregyházán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Nyíregyháza m² ár
855 e Ft
691 e Ft -24%
Ennek az ára
Nyíregyháza átlagár
93.999 M Ft m Ft
104.6 m Ft 10%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Nyíregyháza

Eladó családi házak a környékről

Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

60 M Ft
3 szoba
100 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

250 M Ft
4 szoba
440 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

100 M Ft
4 szoba
220 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

89.9 M Ft
5 szoba
274 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

150 M Ft
2 szoba
120 m²
Napkor
Eladó családi ház

Napkor

115 M Ft
5 szoba
292 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

88 M Ft
3 szoba
256 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

90 M Ft
3 szoba
170 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

250 M Ft
3 szoba
440 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

199.9 M Ft
6 szoba
500 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

190 M Ft
4 szoba
230 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

63.9 M Ft
2 + 1 szoba
100 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

240 M Ft
3 szoba
204 m²
Nyírtelek
Eladó családi ház

Nyírtelek

130 M Ft
3 szoba
159 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

250 M Ft
4 szoba
440 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

90 M Ft
5 szoba
210 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

159 M Ft
2 szoba
130 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

63.9 M Ft
2 + 1 szoba
100 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

69.9 M Ft
3 szoba
140 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

65 M Ft