Astora Olive Club House

Eladó családi ház
Nyíregyháza, Belváros, Ószőlő

+ 7 kép 1/10
69 900 000 Ft69.9 M Ft 699 000 Ft/m2
3 szoba
100 m²
építés éve:1969

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Telekméret: 434 m2
Fűtés: Gázkonvektor
Parkolás: Garázs
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 973
Boczákné Radvánszki Erzsébet
Jogos Otthon Ingatlaniroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Eladó különleges történetű ingatlan Nyíregyháza egyik legszebb zöldövezeti részén!

Minden otthonnak lelke van…
Ezt a kb. 100 m²-es, 3 szobás, tégla falazatú ingatlant egy házaspár építette saját kezűleg 1969-ben. Szeretettel formálták, ápolták, és egész életükön át otthonként éltek benne. Idén mindketten elmentek – ezzel lezárult egy fejezet.
Most olyan új tulajdonost keres, aki továbbviszi ennek a meghitt helynek a történetét.

A ház jellemzői:
• kb. 100 m², 3 szoba, fa nyílászárók, erkély
• kb. 15 m²-es, utcafrontról megközelíthető, vállalkozásra alkalmas helyiség
• belső udvarban dupla garázs + tároló
• 434 m²-es kert, melyben gyümölcsfák is vannak
• udvaron fúrtkút
• akár tovább bővítési lehetőséggel
•3x32 amper
• konyha alatti pincehelyiség
• Felújítást igényel – így teljesen saját ízlésre alakítható.

Ha szeretne egy olyan ingatlanba költözni, ahol a múlt értékkel bír és a jövő Önre vár, akkor ez a ház tökéletes választás lehet.

Hirdetés feltöltve: 2026. 01. 08. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás családi házak ára Nyíregyházán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Belváros m² ár
Nyíregyháza m² ár
699 e Ft
546 e Ft -28%
679 e Ft -3%
Ennek az ára
Belváros átlagár
Nyíregyháza átlagár
69.9 M Ft m Ft
64.9 m Ft -8%
81.1 m Ft 14%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Nyíregyháza, Belváros, Ószőlő

Eladó családi házak a környékről

Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

69.9 M Ft
3 szoba
140 m²
Nagyhalász
Eladó családi ház

Nagyhalász

20 M Ft
2 szoba
57 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

94 M Ft
3 szoba
110 m²
Kemecse
Eladó családi ház

Kemecse

27 M Ft
2 + 1 szoba
96 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

190 M Ft
4 szoba
230 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

159 M Ft
2 szoba
130 m²
Napkor
Eladó családi ház

Napkor

115 M Ft
5 szoba
292 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

63.9 M Ft
2 + 1 szoba
100 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

150 M Ft
2 szoba
120 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

250 M Ft
4 szoba
440 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

250 M Ft
3 szoba
440 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

98 M Ft
4 szoba
125 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

240 M Ft
3 szoba
204 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

90 M Ft
5 szoba
210 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

290 M Ft
4 szoba
620 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

190 M Ft
4 szoba
230 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

199.9 M Ft
6 szoba
500 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

90 M Ft
3 + 1 szoba
100 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

250 M Ft
3 szoba
440 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

90 M Ft
5 szoba
210 m²
Nyírtelek
Eladó családi ház

Nyírtelek