Oasis Residence

Eladó családi ház
Nyíregyháza

+ 17 kép 1/20
225 000 000 Ft225 M Ft 625 000 Ft/m2
4 szoba
360 m²
építés éve:2011

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Telekméret: 1050 m2
Fűtés: Gázkazán
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 567
DoraLi'ingatlan
DoraLi'Ingatlan

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Irányár: 225.000.000 Ft.
Érdeklődni: +36305676676

Nyíregyháza egyik legkedveltebb városrészén a Kemence csárda közvetlen közelében, csendes hangulatos zsákutcában , gyönyörű házak szomszédságában eladó egy saját részre épített mediterrán típusú exkluzív megjelenésű önálló családi ház.

A tökéletes elosztású, folyamatosan karbantartott, 5 éve újított, alacsony fenntartású, 4 szobás ingatlan jellemzői:

Építési év 2011.
Alapterület: 360 nm
Telekterület: 1050

Helyiségei:
4 hálószoba (minden szobához tartozó gardrób és erkély)
Szülői hálószobához, gardrób és fürdőszoba tartozik.
Tágas hangulatos amerikai konyha nappali étkező hatalmas üvegfelületekkel.
3 fürdőszoba
+Wellness zuhanyzó
+ 1 vendég wc
Mosókonyha, kazánház
Wellness részleg szaunával és jacuzzival felszerelt, kijárási lehetőség a medence és a gyönyörűen felszerelt gépesített filagória irányába.
3 gardrób szoba
Fenti tágas közlekedő
Lépcső alatti tároló

Két állásos garázsa elektromos garázskapuval felszerelt.

Parkosított, öntözőrendszerrel ellátott udvarán, 50 köbméteres, 8*4 méteres fedett medence,
50 nm-es, gépesített konyhával felszerelt filagória, valamint kinti kerti tároló található.

Fűtése: kondenzációs gázkazánnal megoldott, mindenhol padlófűtés.

Hűtéséről 5 db klíma gondoskodik.

Műanyag nyílászárói redőnnyel felszereltek.

A rendkívül alacsony fenntartási költsége annak köszönhető, hogy 2022-ben két generációssá lett nyilvánítva az ingatlan.
3 éve új gépesített konyhabútor került kialakításra.

5 éve pedig teljes felújításon esett át az ingatlan, gázkazán is cserélve lett.

Előre egyeztetett időpontban megtekinthető.

További képek és alaprajz megtekinthető a DoraLi'ingatlan Facebook oldalán
https://www.facebook.com/share/p/15nKnc9aSx/

Hirdetés feltöltve: 2025. 01. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

4 szobás családi házak ára Nyíregyházán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.