River Life

Eladó családi ház
Nyergesújfalu

+ 17 kép 1/20
127 850 000 Ft127.85 M Ft 464 909 Ft/m2
4 szoba
275 m²
építés éve:2000

Részletes adatok

Telekméret: 722 m2
Fűtés: Gázkazán
Komfort: Duplakomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 467
Jámbor Adrien
Openhouse Tatabánya

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Az Openhouse Tatabánya Ingatlaniroda kínálatában eladó a #181660 hivatkozási számú nyergesújfalui családi ház.

Nyergesújfalu egyik legkedveltebb, csendes lakó-pihenő övezetében kínálunk megvételre egy kivételes adottságokkal rendelkező, örökpanorámás családi házat!

A 2000-ben épült, masszív tégla szerkezetű ingatlan összesen 275 nm alapterületű, három szinten biztosít kényelmes életteret akár két generáció számára is. A 722 nm-es telek nyugodt, privát környezetet kínál, miközben a felső szintekről lélegzetelállító panoráma tárul elénk a Dunára és a városra.

Az ingatlan alsó szintje közel 100 nm-es, ahol egy garázs, két tárolóhelyiség, vizesblokk, WC, kazánház, valamint lépcsőfeljáró került kialakításra. Az itt található helyiségek korábban üzletként funkcionáltak, így üzleti vagy vállalkozási célra is kiválóan alkalmasak. Az ipari áram és a kialakított infrastruktúra további lehetőségeket kínál. A dupla garázs végéből egy hangulatos boltíves pince nyílik.

A földszinten egy tágas és világos nappali, hálószoba, konyha kamrával, külön WC, fürdőszoba, valamint mosókonyha található. A mosókonyhából egy nagyméretű fedett teraszra jutunk, amely tökéletes helyszíne lehet családi összejöveteleknek vagy nyugodt esti pihenéseknek.

A tetőtérben két szoba kapott helyet, melyekből az erkélyre kilépve páratlan örökpanoráma fogadja az új tulajdonost. Ezen a szinten külön WC, nagyméretű fürdőszoba, valamint egy konyhának előkészített helyiség is rendelkezésre áll, így a ház ideális választás lehet összeköltöző családok számára is.

Az otthon komfortjáról központi fűtés gondoskodik, melyet gázkazán és vegyestüzelésű kazán biztosít. A nyári hónapokban egy 5,2 kW-os klíma teszi kellemesebbé a mindennapokat. Az ingatlan riasztórendszer előkészítéssel is rendelkezik.

Ez az ingatlan tökéletes választás azok számára, akik egy tágas, jól felszerelt, panorámás otthont keresnek Nyergesújfalu egyik legjobb környékén – legyen szó nagycsaládról, kétgenerációs együttélésről vagy akár otthon és vállalkozás kombinációjáról.

Ha felkeltette érdeklődését ez az eladó nyergesújfalui családi ház, vagy bármely más családi ház és bővebb információt szeretne, keressen bizalommal.Hivatkozási szám: #181660

Az Openhouse Tatabánya Ingatlaniroda tagjaként várom Önt az országos hálózatunk teljes kínálatával.

A családi ház vásárláshoz hitelt igényelne? Ingyenes hitelközvetítéssel segít Önnek bankfüggetlen hitelszakértőnk.

További szolgáltatásainkkal (pl. értékbecslés, energetikai tanúsítvány, jogi háttér) is segítjük Önt a vásárlásban.
Az otthon érték. Az ingatlan üzlet.

Referencia szám: 181660

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 15.

4 szobás családi házak ára Nyergesújfaluban

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Nyergesújfalu m² ár
465 e Ft
350 e Ft -33%
Ennek az ára
Nyergesújfalu átlagár
127.85 M Ft m Ft
53.9 m Ft -137%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Nyergesújfalu

Eladó családi házak a környékről

Szomód
Eladó családi ház

Szomód

65 M Ft
6 szoba
240 m²
Oroszlány
Eladó családi ház

Oroszlány

360 M Ft
27 szoba
478 m²
Nyergesújfalu
Eladó családi ház

Nyergesújfalu

79.9 M Ft
4 szoba
120 m²
Kesztölc
Eladó családi ház

Kesztölc

129.9 M Ft
8 szoba
210 m²
Tatabánya
Eladó családi ház

Tatabánya

132 M Ft
5 szoba
180 m²
Komárom
Eladó családi ház

Komárom

36.237 M Ft
1 + 1 szoba
43 m²
Nyergesújfalu
Eladó családi ház

Nyergesújfalu

38 M Ft
5 szoba
111 m²
Nyergesújfalu
Eladó családi ház

Nyergesújfalu

59.9 M Ft
3 szoba
92 m²
Dunaalmás
Eladó családi ház

Dunaalmás

69.9 M Ft
6 szoba
195 m²
Komárom
Eladó családi ház

Komárom

60.984 M Ft
3 szoba
73 m²
Nyergesújfalu
Eladó családi ház

Nyergesújfalu

79.9 M Ft
4 szoba
120 m²
Nyergesújfalu
Eladó családi ház

Nyergesújfalu

61.9 M Ft
4 szoba
175 m²
Úny, Kossuth Lajos utca
Eladó családi ház

Úny

20 M Ft
3 szoba
63 m²
Komárom
Eladó családi ház

Komárom

135 M Ft
7 + 2 szoba
254 m²
Nyergesújfalu
Eladó családi ház

Nyergesújfalu

59.9 M Ft
3 szoba
92 m²
Esztergom
Eladó családi ház

Esztergom

124 M Ft
8 szoba
298 m²
Tatabánya
Eladó családi ház

Tatabánya

140 M Ft
3.91 ha
0 m²
Nyergesújfalu, Kossuth Lajos utca
Eladó családi ház

Nyergesújfalu

38 M Ft
5 szoba
111 m²
Tatabánya, Alsógalla
Eladó családi ház

Tatabánya

57 M Ft
4 + 1 szoba
205 m²
Nyergesújfalu
Eladó családi ház

Nyergesújfalu

32.7 M Ft
2 szoba
78 m²
Komárom
Eladó családi ház

Komárom

58.909 M Ft