Metrodom

Eladó családi ház
Nyáregyháza

Figyelem!

Ez az ingatlan a 2019.07.01-től induló falusi CSOK által támogatott településen található

+ 1 kép 1/4
84 900 000 Ft84.9 M Ft 912 903 Ft/m2
4 szoba
93 m²
építés éve:2026

Részletes adatok

Telekméret: 500 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: A+

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 703
Gulyás Gyula
Openhouse Monor Ingatlaniroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Az Openhouse Monor Ingatlaniroda kínálatában eladó a #180755 hivatkozási számú nyáregyházi családi ház.

Eladásra kínálunk egy prémium kivitelezésű, új építésű családi házat Nyáregyháza csendes, fejlődő részén. Ez az ingatlan tökéletes választás azoknak, akik a nyugalmat és a modern kényelmet keresik, miközben fontos számukra a fenntarthatóság és az alacsony fenntartási költség.

Főbb jellemzők:

Helyiséglista: Tágas, amerikai konyhás nappali + 3 külön nyíló hálószoba – ideális elrendezés családok számára.

Komfort: 2 modern, elegáns fürdőszoba.

Telek: 500 m²-es, rendezett saját kert, amely tökéletes színteret biztosít a családi kikapcsolódáshoz és kerti partikhoz.

Gépkocsibeállóval

Fenntarthatóság és Technológia (A++):

Hőszivattyús fűtési rendszer: A legmodernebb megoldás, amely télen-nyáron optimális hőmérsékletet biztosít rendkívül alacsony rezsi mellett.

Energetika: A++ besorolás – jövőbiztos befektetés!

Minőség: Gyönyörű, igényes kivitelezés, prémium anyaghasználat minden részletben.

Miért válassza ezt a házat?

Bizalom: Nem árulunk zsákbamacskát! Referencia munkáink a környéken megtekinthetőek, így személyesen is meggyőződhet az építés minőségéről.

Környék: Nyáregyháza kiváló infrastruktúrával rendelkezik, mégis megőrzi barátságos, zöldövezeti jellegét.

Ne maradjon le erről a kivételes lehetőségről! Jöjjön el, nézze meg referenciáinkat, és szeressen bele leendő otthonába!

Ha felkeltette érdeklődését ez az eladó nyáregyházi családi ház, vagy bármely más családi ház és bővebb információt szeretne, keressen bizalommal.Hivatkozási szám: #180755

Az Openhouse Monor Ingatlaniroda tagjaként várom Önt az országos hálózatunk teljes kínálatával.

A családi ház vásárláshoz hitelt igényelne? Ingyenes hitelközvetítéssel segít Önnek bankfüggetlen hitelszakértőnk.

További szolgáltatásainkkal (pl. értékbecslés, energetikai tanúsítvány, jogi háttér) is segítjük Önt a vásárlásban.
Az otthon érték. Az ingatlan üzlet.

Referencia szám: 180755-ZE

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 11. Utoljára módosítva: 2026. 05. 22.

4 szobás családi házak ára Nyáregyházán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Nyáregyháza m² ár
913 e Ft
638 e Ft -43%
Ennek az ára
Nyáregyháza átlagár
84.9 M Ft m Ft
58.8 m Ft -44%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Nyáregyháza

Eladó ingatlanok a környékről

Nyáregyháza
Eladó családi ház

Nyáregyháza

62.5 M Ft
5 szoba
166 m²
Remeteszőlős
Eladó családi ház

Remeteszőlős

399.9 M Ft
5 + 2 szoba
260 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

7.9 M Ft
2 + 1 szoba
86 m²
Pécel, Reményik Sándor utca
Eladó családi ház

Pécel

296 M Ft
6 szoba
396 m²
Dunaharaszti, Avar
Eladó telek

Dunaharaszti

24.9 M Ft
1030 m²
0 m²
Nyáregyháza
Eladó családi ház

Nyáregyháza

189 M Ft
2 szoba
260 m²
Vecsés
Eladó családi ház

Vecsés

69 M Ft
4 + 1 szoba
140 m²
Nyáregyháza
Eladó családi ház

Nyáregyháza

82.9 M Ft
4 szoba
93 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

81.99 M Ft
5 szoba
102 m²
Budaörs
Eladó családi ház

Budaörs

235 M Ft
4 szoba
150 m²
Nyáregyháza
Eladó családi ház

Nyáregyháza

69.9 M Ft
4 szoba
100 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

199 M Ft
6 szoba
360 m²
Nyáregyháza
Eladó családi ház

Nyáregyháza

37.8 M Ft
3 + 2 szoba
130 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

164.9 M Ft
5 szoba
192 m²
Budaörs
Eladó családi ház

Budaörs

400 M Ft
12 szoba
583 m²
Nagykáta
Eladó családi ház

Nagykáta

130 M Ft
3 szoba
203 m²
Budakeszi, Makkosmária
Eladó családi ház

Budakeszi

100 M Ft
1 szoba
10 m²
Szigetszentmiklós
Eladó téglalakás

Szigetszentmiklós

81.9 M Ft
2 szoba
64 m²
Ráckeve
Eladó nyaraló

Ráckeve

16.8 M Ft
1 + 2 szoba
40 m²
Délegyháza
Eladó nyaraló

Délegyháza

42.9 M Ft
3 szoba
58 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

45 M Ft
6 szoba
360 m²
Őrbottyán