Astora Olive Club House

Eladó családi ház
Nagykanizsa

+ 5 kép 1/8
34 900 000 Ft34.9 M Ft 193 889 Ft/m2
4 szoba
180 m²
építés éve:1950

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Telekméret: 342 m2
Fűtés: Gázkonvektor
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 276
Gerencsér Mária
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Nagykanizsán a az Ady utca belvároshoz közeli részen vált eladóvá egy két lakásos (90-90nm) 4 szobás családi ház. A parkolás zárt garázsban vagy a telken megoldott. Az ingatlanhoz tartozik egy beépíthető 180nm nagyságú nagy belmagasságú tetőtér, valamint pince. Az két lakás akár külön külön is megvásárolható.
További részletekért keressen bizalommal!
Az energetikai tanúsítványt a tulajdonos vállalja, hogy adásvételi szerződésig beszerzi.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Eneregetikai tanúsítványok készítése folyamatban

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 14. Utoljára módosítva: 2026. 05. 15.

4 szobás családi házak ára Nagykanizsán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Nagykanizsa m² ár
194 e Ft
612 e Ft 68%
Ennek az ára
Nagykanizsa átlagár
34.9 M Ft m Ft
95.7 m Ft 64%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Nagykanizsa

Eladó családi házak a környékről

Nagykanizsa
Eladó családi ház

Nagykanizsa

129 M Ft
4 szoba
174 m²
Nagykanizsa
Eladó családi ház

Nagykanizsa

11.5 M Ft
3 szoba
62 m²
Alsópáhok
Eladó családi ház

Alsópáhok

64.9 M Ft
3 szoba
110 m²
Nagykanizsa
Eladó családi ház

Nagykanizsa

299 M Ft
7 szoba
1800 m²
Keszthely
Eladó családi ház

Keszthely

146 M Ft
6 szoba
224 m²
Nagykanizsa
Eladó családi ház

Nagykanizsa

59.9 M Ft
6 szoba
148 m²
Nagykanizsa
Eladó családi ház

Nagykanizsa

10.7 M Ft
4 szoba
125 m²
Cserszegtomaj
Eladó családi ház

Cserszegtomaj

399 M Ft
4 + 1 szoba
338 m²
Nagykanizsa, Bajcsy-Zsilinszky út
Eladó családi ház

Nagykanizsa

34 M Ft
2 + 1 szoba
62 m²
Vonyarcvashegy
Eladó családi ház

Vonyarcvashegy

195 M Ft
4 szoba
140 m²
Zalaszentgrót
Eladó családi ház

Zalaszentgrót

12.9 M Ft
2 szoba
80 m²
Nagykanizsa
Eladó családi ház

Nagykanizsa

299 M Ft
1813 m²
1800 m²
Nagykanizsa
Eladó családi ház

Nagykanizsa

13.4 M Ft
2 szoba
70 m²
Nagykanizsa
Eladó családi ház

Nagykanizsa

35 M Ft
2 szoba
60 m²
Hévíz
Eladó családi ház

Hévíz

120 M Ft
7 + 1 szoba
280 m²
Nagykanizsa, Kir
Eladó családi ház

Nagykanizsa

95 M Ft
3 szoba
300 m²
Hévíz
Eladó családi ház

Hévíz

169 M Ft
5 + 1 szoba
240 m²
Gyenesdiás
Eladó családi ház

Gyenesdiás

95 M Ft
4 szoba
140 m²
Nagykanizsa
Eladó családi ház

Nagykanizsa

26 M Ft
3137 m²
50 m²
Hévíz
Eladó családi ház

Hévíz

182.4 M Ft
5 szoba
193 m²
Nagykanizsa
Eladó családi ház