Seven Pearl

Eladó családi ház
Nagykanizsa

+ 9 kép 1/12
25 000 000 Ft25 M Ft 217 391 Ft/m2
3 szoba
115 m²
építés éve:1982

Részletes adatok

Állapot: Felújítandó
Telekméret: 100 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 299
Agoudan Dániel
Ingat-Land Property Kft.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Nagykanizsa észak-keleti városrészében eladó lakóház!

Elkerített, saját udvarrésszel rendelkezik az a 115 nm-es, tégla építésű lakóházként nyilvántartott ingatlan, melyhez előkert is tartozik, és melyet szeretnék most figyelmébe ajánlani azoknak, akik saját otthonukat szeretnék kialakítani!

A felújítást elkezdték, tetőt 2025 őszén kicserélték! Burkolatokat leverték, törmeléket elszállították. Jelenleg ebben az állapotában várja, hogy az új tulajdonos saját ízlésére formálja. Minden közmű megtalálható a házban, saját mérőórákkal. A lehetőségek szinte végtelenek, hiszen a helyiségek alakíthatók és variálhatók. A nyílászárók fából vannak. Az előkertből akár gépkocsi beálló is kialakítható.

Az ingatlant nem lakják, adásvétel után azonnal birtokba tudjuk adni. Cégünk rendelkezésére áll tervezéssel, látványtervvel, kivitelezéssel, garanciával és korrekt árajánlattal. Hívjon minket még ma, és álmodjuk meg együtt álmai otthonát!

Referencia szám: HK-4508536-ZE

Hirdetés feltöltve: 2024. 08. 06. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

3 szobás családi házak ára Nagykanizsán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Nagykanizsa m² ár
217 e Ft
522 e Ft 58%
Ennek az ára
Nagykanizsa átlagár
25 M Ft m Ft
53.3 m Ft 53%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Nagykanizsa

Eladó családi házak a környékről

Nagykanizsa
Eladó családi ház

Nagykanizsa

9.9 M Ft
2 szoba
30 m²
Nagykanizsa
Eladó családi ház

Nagykanizsa

11.5 M Ft
3 szoba
62 m²
Nagykanizsa
Eladó családi ház

Nagykanizsa

110 M Ft
1 szoba
147 m²
Zalacsány
Eladó családi ház

Zalacsány

120 M Ft
5 + 1 szoba
220 m²
Kehidakustány
Eladó családi ház

Kehidakustány

124.443 M Ft
5 + 2 szoba
192 m²
Hévíz
Eladó családi ház

Hévíz

225 M Ft
11 + 1 szoba
317 m²
Nagykanizsa
Eladó családi ház

Nagykanizsa

59.9 M Ft
6 szoba
148 m²
Keszthely
Eladó családi ház

Keszthely

146 M Ft
6 szoba
224 m²
Nagykanizsa
Eladó családi ház

Nagykanizsa

299 M Ft
7 szoba
1800 m²
Nagykanizsa
Eladó családi ház

Nagykanizsa

7.5 M Ft
1 szoba
51 m²
Hévíz
Eladó családi ház

Hévíz

169 M Ft
5 + 1 szoba
240 m²
Nagykanizsa
Eladó családi ház

Nagykanizsa

319 M Ft
3 szoba
80 m²
Hévíz
Eladó családi ház

Hévíz

80 M Ft
5 + 3 szoba
275 m²
Nagykanizsa
Eladó családi ház

Nagykanizsa

95 M Ft
4 szoba
115 m²
Nagykanizsa, Bajcsy-Zsilinszky út
Eladó családi ház

Nagykanizsa

34 M Ft
2 + 1 szoba
62 m²
Cserszegtomaj
Eladó családi ház

Cserszegtomaj

175 M Ft
3 szoba
140 m²
Nagykanizsa
Eladó családi ház

Nagykanizsa

25.8 M Ft
2 szoba
96 m²
Zalaszentgrót
Eladó családi ház

Zalaszentgrót

49.9 M Ft
2 szoba
70 m²
Balatongyörök
Eladó családi ház

Balatongyörök

89.8 M Ft
5 szoba
140 m²
Nagykanizsa, Csengery
Eladó családi ház

Nagykanizsa

65.9 M Ft
4 szoba
231 m²
Hévíz
Eladó családi ház