Aerogate Homes

Eladó családi ház
Nagykanizsa

+ 13 kép 1/16
13 400 000 Ft13.4 M Ft 191 429 Ft/m2
2 szoba
70 m²
építés éve:1969

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Telekméret: 1582 m2
Fűtés: Egyéb
Parkolás: Kocsibeálló
Közmű: Szélessáv
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 467
Szentes Anikó
Openhouse Nagykanizsa

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Az Openhouse Nagykanizsa Ingatlaniroda kínálatában eladó a #161803 hivatkozási számú nagykanizsai családi ház. Kizárólag csak a tulajdon jog eladó.

Befektetésre ajánlott ingatlan haszonélvezettel terhelten, árértékaránya ennek megfelelően nagyon kedvező.

Az ingatlan a Nagykanizsa-Bagolai városrészben helyezkedik el.

Telek területe 1582 m2 szépen rendben tartott kellemes környezetben.

A rajta lévő épület udvara és bejárata térkövezettel kialakított.

A rajta lévő kis ház 70 m2, műszaki és esztétikai felújításon átesett, 2 szoba, konyha, fürdő WC egy helyiségben, előszoba,

amely előtt terasz került kialakításra.

Falazata vegyes, tégla és vályog, szigetelt tégla alapon, cserép tetővel fedett.

Összközművel ellátott, jó állapotú fa nyílászárókkal.

Kis befektetéssel fenntartási költség nélküli lehetőség, lakott karbantartott állapotban,későbbiek során dupla haszonnal. Ha felkeltette érdeklődését ez az eladó nagykanizsai családi ház, vagy bármely más családi ház és bővebb információt szeretne, keressen bizalommal.Hivatkozási szám: #161803Az Openhouse Nagykanizsa Ingatlaniroda tagjaként várom Önt az országos hálózatunk teljes kínálatával.A családi ház vásárláshoz hitelt igényelne? Ingyenes hitelközvetítéssel segít Önnek bankfüggetlen hitelszakértőnk.További szolgáltatásainkkal (pl. értékbecslés, energetikai tanúsítvány, jogi háttér) is segítjük Önt a vásárlásban.Az otthon érték. Az ingatlan üzlet.

Hirdetés feltöltve: 2024. 09. 12. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

2 szobás családi házak ára Nagykanizsán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Nagykanizsa m² ár
191 e Ft
453 e Ft 58%
Ennek az ára
Nagykanizsa átlagár
13.4 M Ft m Ft
27.9 m Ft 52%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Nagykanizsa

Eladó családi házak a környékről

Nagykanizsa, Csengery
Eladó családi ház

Nagykanizsa

65.9 M Ft
4 szoba
231 m²
Nagykanizsa
Eladó családi ház

Nagykanizsa

319 M Ft
3 szoba
80 m²
Nagykanizsa
Eladó családi ház

Nagykanizsa

25.8 M Ft
2 szoba
96 m²
Nagykanizsa
Eladó családi ház

Nagykanizsa

59.9 M Ft
6 szoba
148 m²
Hévíz
Eladó családi ház

Hévíz

169 M Ft
5 + 1 szoba
240 m²
Nagykanizsa
Eladó családi ház

Nagykanizsa

89.99 M Ft
11 szoba
599 m²
Nagykanizsa
Eladó családi ház

Nagykanizsa

105 M Ft
11 szoba
466 m²
Kehidakustány
Eladó családi ház

Kehidakustány

124.443 M Ft
5 + 2 szoba
192 m²
Nagykanizsa
Eladó családi ház

Nagykanizsa

35 M Ft
2 szoba
60 m²
Alsópáhok
Eladó családi ház

Alsópáhok

64.9 M Ft
3 szoba
110 m²
Hévíz
Eladó családi ház

Hévíz

91.5 M Ft
5 szoba
225 m²
Hévíz
Eladó családi ház

Hévíz

225 M Ft
11 + 1 szoba
317 m²
Nagykanizsa, Teleki utca
Eladó családi ház

Nagykanizsa

60 M Ft
6 szoba
429 m²
Nagykanizsa
Eladó családi ház

Nagykanizsa

11.5 M Ft
3 szoba
62 m²
Zalacsány
Eladó családi ház

Zalacsány

120 M Ft
5 + 1 szoba
220 m²
Hévíz
Eladó családi ház

Hévíz

362.34 M Ft
5 szoba
274 m²
Hévíz
Eladó családi ház

Hévíz

80 M Ft
5 + 3 szoba
275 m²
Nagykanizsa
Eladó családi ház

Nagykanizsa

10.7 M Ft
4 szoba
125 m²
Zalaszentgrót
Eladó családi ház

Zalaszentgrót

49.9 M Ft
2 szoba
70 m²
Nagykanizsa
Eladó családi ház

Nagykanizsa

110 M Ft
1 szoba
147 m²
Nagykanizsa, Csengery
Eladó családi ház

Nagykanizsa