Metrodom

Eladó családi ház
Nagykanizsa

+ 5 kép 1/8
95 000 000 Ft95 M Ft 826 087 Ft/m2
4 szoba
115 m²
építés éve:2024

Részletes adatok

Telekméret: 440 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Verbovszky-Belső Renáta
Otthon Centrum - Nagykanizsa - Fő út

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Megvételre kínálom ezt a 3 szoba + nappalis, nettó 115,9 m2 alapterületű, újépítésű családi házat Nagykanizsán!
Az ingatlan ikerház stílusban épül, de csak az autóbeállók érnek össze.
Teljesen leválasztott különálló ház!

A KÖRNYÉKRŐL:
- Zala vármegye Nagykanizsa, és annak egyik kedvelt környékén, Palinban található az ingatlan.
- Csendes, zöld, kertvárosi jelleg.
- Nagykanizsa belvárosa mindössze 5 perc autóval, míg a legközelebbi buszmegálló 5 perc sétára a háztól.

A HÁZRÓL:
- A 440 m2-es területen elhelyezkedő ingatlan nettó 115,9 m2 + terasz 11,03 m2 és a hozzá tartozó 2db fedett gépkocsibeálló (34,38 m2).
- Felosztása: szélfogó, WC, amerikai konyhás nappali, közlekedő, kamra, háztartási helyiség, fürdőszoba, gardrób, 3 szoba és terasz.
- Délkeleti tájolású.
- Az ingatlan építését 2025. januárjában kezdik meg, majd várhatóan 2025. augusztus környékén fejezik be.
- Alapja beton, 30-as teherhordó, valamint 10-es tégla válaszfalakkal épül.
- Monolit vasbeton födém.
- Lábazat XPS szigeteléssel, a külső homlokzat pedig 15 cm Dryvit hőszigeteléssel készül.
- Tetőszerkezet egyenesrétegrendű lapostető, hő és víz szigeteléssel, valamint bádog fedéssel készül.
- A lakó, valamint gardrób szobák laminált parkettával, míg a többi helyiség kerámia járólappal lesz burkolva.
- Nyílászárói hőszigetelt 3 rétegű műanyag nyílászárók (ablakok).
- Elektromos hálózat 3x16 A, mely igény esetén akár bővíthető 3x32 A-re.
- Opcionálisan, plusz költség ellenében napelem telepíthető, amely kiváltja a ház rezsiköltségét.
- A ház fűtés és meleg víz készítését egy levegő-víz hőszivattyú biztosítja.
- A szobákban padlófűtés, míg a fürdőszobában temperáló padlófűtés, kiegészítésképpen elektromos törölközőszárító radiátorok kerülnek beépítésre.
- Belmagasság 275 cm.

UDVAR ÉS KERT:
- 440 m2 körbekerített.
- Optimális, könnyedén karbantartható.
- 2 db gépkocsibeálló (34,38 m2).

Irodánk teljes körű, ingyenes szolgáltatást nyújt kereső ügyfeleinknek.
Szakszerű tanácsadással, ingyenes hitel és CSOK ügyintézéssel, energetikai tanúsítvány elkészítésével és kedvező díjszabású ügyvéddel nyújtunk segítséget!

További információkkal, és a megtekintéssel kapcsolatban várom HÍVÁSÁT a hét minden napján!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Hirdetés feltöltve: 2025. 08. 22. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

4 szobás családi házak ára Nagykanizsán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Nagykanizsa m² ár
826 e Ft
623 e Ft -33%
Ennek az ára
Nagykanizsa átlagár
95 M Ft m Ft
96.8 m Ft 2%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Nagykanizsa

Eladó családi házak a környékről

Nagykanizsa
Eladó családi ház

Nagykanizsa

25 M Ft
3 szoba
115 m²
Nagykanizsa
Eladó családi ház

Nagykanizsa

105 M Ft
11 szoba
466 m²
Nagykanizsa, Teleki utca
Eladó családi ház

Nagykanizsa

60 M Ft
6 szoba
429 m²
Nagykanizsa
Eladó családi ház

Nagykanizsa

11.5 M Ft
3 szoba
62 m²
Nagykanizsa
Eladó családi ház

Nagykanizsa

299 M Ft
1813 m²
1800 m²
Pat
Eladó családi ház

Pat

11 M Ft
4 szoba
117 m²
Nagykanizsa
Eladó családi ház

Nagykanizsa

25.8 M Ft
2 szoba
96 m²
Nagykanizsa
Eladó családi ház

Nagykanizsa

26 M Ft
3137 m²
50 m²
Cserszegtomaj
Eladó családi ház

Cserszegtomaj

399 M Ft
4 + 1 szoba
338 m²
Zalaegerszeg
Eladó családi ház

Zalaegerszeg

200 M Ft
7 szoba
355 m²
Nagykanizsa
Eladó családi ház

Nagykanizsa

95 M Ft
4 szoba
115 m²
Vonyarcvashegy
Eladó családi ház

Vonyarcvashegy

169 M Ft
4 szoba
178 m²
Lenti
Eladó családi ház

Lenti

56 M Ft
5 + 1 szoba
165 m²
Nagykanizsa, Csengery
Eladó családi ház

Nagykanizsa

65.9 M Ft
4 szoba
231 m²
Gyenesdiás
Eladó családi ház

Gyenesdiás

95 M Ft
4 szoba
140 m²
Hévíz
Eladó családi ház

Hévíz

183.09 M Ft
6 + 5 szoba
300 m²
Nagykanizsa
Eladó családi ház

Nagykanizsa

98 M Ft
4 szoba
115 m²
Vindornyafok
Eladó családi ház

Vindornyafok

38.9 M Ft
3 szoba
120 m²
Hévíz
Eladó családi ház

Hévíz

120 M Ft
7 + 1 szoba
280 m²
Nagykanizsa
Eladó családi ház

Nagykanizsa

299 M Ft
7 szoba
1800 m²
Zalaszentgrót
Eladó családi ház

Zalaszentgrót

12.9 M Ft
2 szoba
80 m²
Hévíz
Eladó családi ház

Hévíz

80 M Ft
5 + 3 szoba
275 m²
Zalacsány
Eladó családi ház

Zalacsány

120 M Ft
5 + 1 szoba
220 m²
Letenye