Oasis Residence

Eladó családi ház
Nagykálló, földszint

+ 5 kép 1/8
17 900 000 Ft17.9 M Ft 275 385 Ft/m2
2 szoba
65 m²
földszint
építés éve:1975

Részletes adatok

Telekméret: 834 m2
Fűtés: Egyéb
Emelet: földszint
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 256
Szabolcsi Zoltán
Szabolcs Ingatlanközvetítő Iroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Nagykálló központjához közel, 65nm-es, 2 külön nyíló szoba + étkező, járólap, parketta burkolatú, műanyag ablakokkal és műanyag bejárati ajtóval, 2 darab cserépkályha fűtéssel, 30 cm födém hőszigeteléssel téglaépítésű családi ház, melléképülettel, garázzsal, 834 nm-es telken eladó. Energetikai besorolás: tulajdonos tájékoztatása szerint folyamatban van, illetve komoly érdeklődés esetén rövid időn belül elkészíttetésre kerül.Az ingatlan azonosítója: 99422Érdeklődni: +36702560693

Hirdetés feltöltve: 2025. 12. 18. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás családi házak ára Nagykállóban

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Nagykálló m² ár
275 e Ft
288 e Ft 4%
Ennek az ára
Nagykálló átlagár
17.9 M Ft m Ft
22.9 m Ft 22%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Nagykálló, földszint

Eladó családi házak a környékről

Nagykálló
Eladó családi ház

Nagykálló

105 M Ft
4 szoba
140 m²
Nagykálló
Eladó családi ház

Nagykálló

35 M Ft
3 szoba
120 m²
Nagykálló
Eladó családi ház

Nagykálló

28 M Ft
2 + 1 szoba
120 m²
Nagykálló
Eladó családi ház

Nagykálló

44.9 M Ft
4 szoba
168 m²
Nagykálló
Eladó családi ház

Nagykálló

35 M Ft
3 szoba
120 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

250 M Ft
3 szoba
440 m²
Nagykálló
Eladó családi ház

Nagykálló

16 M Ft
2 szoba
65 m²
Nagykálló
Eladó családi ház

Nagykálló

35 M Ft
3 szoba
120 m²
Nagykálló
Eladó családi ház

Nagykálló

16 M Ft
2 szoba
65 m²
Nagyhalász
Eladó családi ház

Nagyhalász

20 M Ft
2 szoba
57 m²
Nagykálló
Eladó családi ház

Nagykálló

18.5 M Ft
1 szoba
43 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

90 M Ft
5 szoba
210 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

89.9 M Ft
5 szoba
274 m²
Napkor
Eladó családi ház

Napkor

115 M Ft
5 szoba
292 m²
Nagykálló
Eladó családi ház

Nagykálló

18.5 M Ft
1 szoba
43 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

150 M Ft
2 szoba
120 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

100 M Ft
4 szoba
220 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

190 M Ft
4 szoba
230 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

90 M Ft
3 + 1 szoba
100 m²
Nagykálló
Eladó családi ház

Nagykálló

12.5 M Ft
1 szoba
50 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

98 M Ft
4 szoba
125 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház