River Life

Eladó családi ház
Mórahalom

+ 8 kép 1/11
79 500 000 Ft79.5 M Ft 722 727 Ft/m2
3 + 1 szoba
110 m²

Részletes adatok

Telekméret: 700 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 338
Farkas Dániel
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Home & People Ingatlanazonosító: #23977

Telefonszám: +3670/3387700 Farkas Dániel

AMENNYIBEN KOLLÉGÁNK ELFOGLALT, KÉRJEN VISSZAHÍVÁST

SMS-BEN A 0670/6281033-AS TELEFONSZÁMON!

Mórahalom belvárosában felújított 4 szobás családiház eladó

Egyéb paraméterek:

Lakótér 110m2

Telek 700m2

Fűtés: gáz (cirkó)

klíma

rendezett kert, kiépített öntöző rendszer,

műanyag nyílászárók

garázs.

Ár.: 79,5M Ft

Amennyiben felkeltettem érdeklődését, kérem hívjon bizalommal.

Tel: +36703387700 Farkas Dániel

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 24. Utoljára módosítva: 2026. 05. 24.

4 szobás családi házak ára Mórahalmon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Mórahalom m² ár
723 e Ft
678 e Ft -7%
Ennek az ára
Mórahalom átlagár
79.5 M Ft m Ft
88.5 m Ft 10%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Mórahalom

Eladó családi házak a környékről

Szeged
Eladó családi ház

Szeged

11.488 M Ft
17 m²
Mórahalom
Eladó családi ház

Mórahalom

64.99 M Ft
5 szoba
113 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

54.89 M Ft
3 szoba
110 m²
Mórahalom
Eladó családi ház

Mórahalom

8.99 M Ft
2 szoba
40 m²
Tiszasziget
Eladó családi ház

Tiszasziget

47 M Ft
4 szoba
160 m²
Mórahalom
Eladó családi ház

Mórahalom

9.99 M Ft
1 + 1 szoba
62 m²
Mórahalom
Eladó családi ház

Mórahalom

99 M Ft
3 szoba
82 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

115 M Ft
7 szoba
196 m²
Szeged, Alsóváros, Szabadság tér
Eladó családi ház

Szeged

89.9 M Ft
3 + 1 szoba
100 m²
Mórahalom
Eladó családi ház

Mórahalom

59.8 M Ft
3 szoba
92 m²
Mórahalom
Eladó családi ház

Mórahalom

75.354 M Ft
4 szoba
125 m²
Mórahalom
Eladó családi ház

Mórahalom

63 M Ft
3 szoba
94 m²
Mórahalom
Eladó családi ház

Mórahalom

14 M Ft
2 szoba
50 m²
Mórahalom
Eladó családi ház

Mórahalom

25 M Ft
2 szoba
84 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

60 M Ft
4 szoba
120 m²
Mórahalom
Eladó családi ház

Mórahalom

63 M Ft
3 szoba
94 m²
Mórahalom
Eladó családi ház

Mórahalom

200 M Ft
329 m²
Mórahalom
Eladó családi ház

Mórahalom

75.388 M Ft
4 szoba
142 m²
Mórahalom
Eladó családi ház

Mórahalom

120 M Ft
4 szoba
140 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

160 M Ft
5 szoba
187 m²
Deszk
Eladó családi ház

Deszk

134.9 M Ft
5 szoba
160 m²
Szeged, Újszeged, Radnóti utca
Eladó családi ház