Astora Olive Club House

Eladó családi ház
Mórahalom, földszint

+ 17 kép 1/20
122 900 000 Ft122.9 M Ft 1 159 434 Ft/m2
4 szoba
106 m²
földszint
építés éve:2026

Részletes adatok

Telekméret: 781 m2
Fűtés: Gázkazán
Emelet: földszint
Energetikai besorolás: A+++

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 935
Kun-Szabó Zoltán
Városi Ingatlaniroda - VING

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Mórahalom új osztású lakóparkjában 780 nm-es telken, 106 nm-es kulcsrakész, azonnal költözhető, családi ház eladó.
Paraméterek:
- 780 nm-es telek, méret.
- 106 nm-es hasznos alapterület.
- Amerikai konyhás nappali, 3 hálószoba, nagy méretű fürdő, külön WC, háztartási helyiség.
- 40 nm-es burkolt terasz.
- Kondenzációs gázkazán padlófűtéssel szerelve.
- 8 KW napelem, 25 KW tárolóval.
- Komplett beépített gépesített konyha.
- 2 db modern HF. klíma berendezés.
- Teljes berendezés az ingatlan vételárában benne van.
- Az udvarban 6X6-os garázs alap előkészítve.
- Kivitelező igény szerint a kerítés és a térburkolat elkészítését is tudja vállalni.

Az ingatlan Új építésű, használatba vételivel rendelkezik, a térképen feltüntetésre került.
Mindenféle hitellehetőség igénybe vehető rá.

Bármely kérdés felmerül önben az ingatlannal kapcsolatban, keressen bátran, engem nem tud zavarni!
KUN SZABÓ ZOLTÁN Tel:06 20 9358828
Dél-Magyarországi Régióigazgató.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 26. Utoljára módosítva: 2026. 05. 15.

4 szobás családi házak ára Mórahalmon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Mórahalom m² ár
1159 e Ft
678 e Ft -71%
Ennek az ára
Mórahalom átlagár
122.9 M Ft m Ft
88.5 m Ft -39%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Mórahalom, földszint

Eladó családi házak a környékről

Szeged
Eladó családi ház

Szeged

37.425 M Ft
3 szoba
75 m²
Mórahalom
Eladó családi ház

Mórahalom

120 M Ft
4 szoba
140 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

160 M Ft
5 szoba
187 m²
Mórahalom
Eladó családi ház

Mórahalom

75.507 M Ft
4 szoba
142 m²
Mórahalom
Eladó családi ház

Mórahalom

64.99 M Ft
5 szoba
113 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

14.64 M Ft
31 m²
Mórahalom
Eladó családi ház

Mórahalom

64.99 M Ft
4 + 2 szoba
235 m²
Mórahalom
Eladó családi ház

Mórahalom

72.5 M Ft
4 szoba
129 m²
Mórahalom
Eladó családi ház

Mórahalom

9.99 M Ft
1 + 1 szoba
62 m²
Mórahalom
Eladó családi ház

Mórahalom

99 M Ft
3 szoba
82 m²
Hódmezővásárhely, Kishomok, Új-Kishomok
Eladó családi ház

Hódmezővásárhely

69 M Ft
3 szoba
100 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

115 M Ft
7 szoba
196 m²
Mórahalom
Eladó családi ház

Mórahalom

8.99 M Ft
2 szoba
40 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

214 M Ft
5 szoba
203 m²
Mórahalom
Eladó családi ház

Mórahalom

59.8 M Ft
3 szoba
92 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

54.89 M Ft
3 szoba
110 m²
Mórahalom, István király út
Eladó családi ház

Mórahalom

120 M Ft
4 szoba
140 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

225 M Ft
5 szoba
203 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

60 M Ft
4 szoba
120 m²
Mórahalom
Eladó családi ház

Mórahalom

64.99 M Ft
4 + 2 szoba
235 m²
Mórahalom
Eladó családi ház

Mórahalom

63 M Ft
3 szoba
94 m²
Röszke
Eladó családi ház

Röszke

75 M Ft
4 szoba