Avico Greentop

Eladó családi ház
Mezőhegyes, KÜLSŐPEREG-RÁKÓCZI MAJOR 1/A

+ 17 kép 1/20
39 849 000 Ft39.849 M Ft 99 623 Ft/m2
5 szoba
400 m²
építés éve:1910

Részletes adatok

Telekméret: 5755 m2
Fűtés: Egyéb
Parkolás: Kocsibeálló
Közmű: Villany
Komfort: Komfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 777
Gyulavári Ingatlan
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

* A kérdésre „Igen” válasz bejelölése esetén, az „Üzenet küldése” gombra kattintva kijelentem, hogy az OTP Bank Nyrt. Adatkezelési tájékoztatójának tartalmát megismertem és tudomásul vettem.

Eladó családi ház leírása

Citiți mai jos în limba română!

Bejáratott, működő, 4 szobás vendégház, hatalmas, termő gyümölcsössel, teljes berendezéssel Mezőhegyes melletti tanyán eladó!

Akár saját részre, elvonulásra a világ zaja elől, akár vállalkozásnak, kiadásra rendkívül kedvező áron juthat most hozzá egy hamisítatlan alföldi tanyához, ahol 100 éve tanyasi iskola működött, és tanári szolgálati lakások voltak.

Az épület 1910-ben épült téglából. 2010-ben került sor a teljeskörű felújítására (méretre gyártott, műanyag, hőszigetelt, szúnyoghálós ablakok, ajtók felújítása, új burkolatok, tetőcsere, új berendezések, stb.). Az egyik terem ma is iskolamúzeumként működik. A többi 4 szoba vendégfogadó szobának van berendezve. Az 400 nm-s objektumban az iskolán és a hálószobákon kívül található egy nagy közösségi tér, egy tágas felszerelt konyha, külön női, és férfi mosdó blokk, WC-kkel, zuhanyzókkal, mosdókagylókkal. Az épület alatt egy nagy, száraz borospincének alkalmas pince van. Az udvaron egy 80 nm-s kisházban további - nyáron használható - 2 szoba, amelyek szintén alkalmasak a vendégfogadásra. A vendégház így összesen 32 főt tud elszállásolni. Ugyanitt még fáskamra (2 évre elegendő száraz tűzifával, mely szintén a vételár részét képezi), és szerszámtároló helyiség is található, benne minden szükséges kerti géppel, eszközzel. A kisház mellett pedig egy fedett, szabadtéri konferencia terasz van, kemencével, bográcshellyel, mosogatóval, előkészítő asztallal, étkező asztalokkal, székekkel.
A tanyán áram van, vezetékes víz, gáz és csatorna nincs. A fűtést kályhákkal, és hűtő-fűtő klímákkal (4 db, H-tarifás), a mellékhelyiségekben fali villanyfűtőkkel oldják meg. A főzés palackos gázzal végezhető. A vizet saját, 54 méteres fúrt kútról nyerik, nem ivóvíz minőségű, de a fürdést, vízöblítést, mosogatást, stb. erről oldják meg. A pincében van a szivattyú és egy 100 literes puffer tartály. A szennyvizet emésztőgödörbe csatornázzák. Szippantásra nincs szükség. Az udvaron van egy 135 m3-es tűzi víz tározó. A vízmelegítés éjszakai áramról, villanybojlerekkel történik.

Az épület mögött elhelyezkedő 5.355 nm földterület a tulajdoni lap szerint 2. osztályú szántó (kataszteri jövedelem 22.33) a valóságban gyümölcsös, 110 db termő gyümölcsfa (mandula, birs, körte, cseresznye, alma, meggy), és szőlőkordon van rajta.

Az ingatlan vegyes funkciójú, az épület a tulajdoni lap szerint kivett lakóház, udvar, gazdasági épület (b), illetve a fent említett szántó (a).
Az ingatlan egy egységként, kifüggesztéses eljárással vásárolható meg (3-4 hónapos termőföldre vonatkozó eljárás).

A működéshez jelenleg minden engedély rendelkezésre áll (ÁNTSZ, NTAK, tűzoltóság, stb.) 32 fős közösségi szálláshely működéshez. Egyéni vállalkozóként működtetik jelenleg a szállást, de gazdasági társaság, vagy civil szervezet is működtetheti. illetve lehetőség van 16 fős falusi szálláshelyként való működésre is.

Az ingatlan teljes bútorzattal, berendezésekkel (25 ágy, minőségi matracokkal, 30 garnitúra ágynemű, törölköző, konyhai felszerelések, gépek, tűzifa, kerti gépek, szerszámok) eladó, rendezett tulajdonviszonyokkal rendelkezik, tehermentes, megegyezés szerint költözhető.

Irányára: 40 000 000 Ft

Ha felkeltette érdeklődését, kérjük, vegye fel velünk a kapcsolatot!

A szerződéshez ügyvédi jogi szolgáltatással állunk rendelkezésére.

VEVŐKÖRÜNKNEK FOLYAMATOSAN KERESÜNK ELADÓ - BÉRBEADÓ INGATLANOKAT!
Ha szeretné ingatlanát értékesíteni, keressen!


Pensiune funcțională, cu 4 camere, livadă imensă cu pomi fructiferi roditori, complet mobilată și utilată, de vânzare într-o fermă izolată de lângă Mezőhegyes!

Fie că doriți să o folosiți în scop personal, ca loc de retragere departe de zgomotul lumii, fie ca afacere, pentru închiriere, aveți acum posibilitatea de a achiziționa, la un preț extrem de avantajos, o autentică fermă din Câmpia Ungară, unde timp de 100 de ani a funcționat o școală rurală și au existat locuințe de serviciu pentru profesori.

Clădirea a fost construită din cărămidă în anul 1910. În anul 2010 a fost renovată complet (ferestre din PVC realizate la comandă, cu geam termoizolant și plase împotriva insectelor, renovarea ușilor, pardoseli noi, înlocuirea acoperișului, mobilier și echipamente noi etc.).

Una dintre încăperi funcționează și astăzi ca muzeu școlar. Celelalte 4 camere sunt amenajate pentru primirea oaspeților.

În clădirea cu o suprafață de 400 mp, pe lângă fosta școală și camerele de dormit, se află un spațiu comunitar generos, o bucătărie spațioasă și complet utilată, grupuri sanitare separate pentru femei și bărbați, dotate cu toalete, dușuri și chiuvete.

Sub clădire se află un beci mare și uscat, potrivit pentru amenajarea unei crame.

În curte există o căsuță de 80 mp, în care se află încă 2 camere utilizabile pe timpul verii, care sunt, de asemenea, potrivite pentru cazarea oaspeților. Astfel, pensiunea poate găzdui în total 32 de persoane.

Tot aici se află și o magazie pentru lemne (cu lemn uscat suficient pentru aproximativ doi ani, inclus

Hirdetés feltöltve: 2026. 07. 16. Utoljára módosítva: 2026. 07. 16.

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Mezőhegyes, KÜLSŐPEREG-RÁKÓCZI MAJOR 1/A

Eladó ingatlanok a környékről

Kamut
Eladó családi ház

Kamut

9.98 M Ft
3 szoba
75 m²
Orosháza
Eladó telek

Orosháza

3.49 M Ft
1354 m²
0 m²
Szarvas
Eladó családi ház

Szarvas

21.99 M Ft
92 m²
92 m²
Elek
Eladó családi ház

Elek

28.7 M Ft
12 + 6 szoba
390 m²
Mezőhegyes, Külsőpereg-Rákóczi major
Eladó családi ház

Mezőhegyes

53 M Ft
5 szoba
300 m²
Békéscsaba
Eladó családi ház

Békéscsaba

79.325 M Ft
4 szoba
95 m²
Csárdaszállás
Eladó családi ház

Csárdaszállás

42.5 M Ft
5 szoba
170 m²
Békéscsaba
Eladó családi ház

Békéscsaba

88.51 M Ft
4 szoba
106 m²
Elek
Eladó családi ház

Elek

6.9 M Ft
2 + 1 szoba
70 m²
Gyula, Béke sgt
Eladó családi ház

Gyula

238 M Ft
3 szoba
2000 m²
Békéscsaba, Oncsakertek, Derkovits sor
Eladó téglalakás

Békéscsaba

39.6 M Ft
2 szoba
55 m²
Mezőhegyes
Eladó családi ház

Mezőhegyes

13.9 M Ft
1 szoba
55 m²
Tótkomlós
Eladó családi ház

Tótkomlós

19 M Ft
4 szoba
123 m²
Békéscsaba, Oncsakertek, Gyulai út
Eladó családi ház

Békéscsaba

65 M Ft
6 szoba
190 m²
Tótkomlós
Eladó családi ház

Tótkomlós

18 M Ft
4 szoba
150 m²
Mezőhegyes
Eladó családi ház

Mezőhegyes

11 M Ft
3 szoba
80 m²
Békéscsaba
Eladó családi ház

Békéscsaba

35.9 M Ft
3 szoba
130 m²
Füzesgyarmat, Rákóczi utca
Eladó családi ház

Füzesgyarmat

23.5 M Ft
3 szoba
100 m²
Mezőhegyes
Eladó családi ház

Mezőhegyes

35 M Ft
6 szoba
145 m²
Orosháza
Eladó telek

Orosháza

2.49 M Ft
1368 m²
Mezőhegyes
Eladó családi ház

Mezőhegyes

53 M Ft
4 szoba
120 m²
Mezőhegyes
Eladó családi ház

Mezőhegyes

35 M Ft
5 szoba
180 m²
Szeghalom
Eladó családi ház

Szeghalom

12.9 M Ft
4 szoba
150 m²
Tótkomlós
Eladó családi ház

Tótkomlós

15 M Ft
3 szoba
100 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Mátraszentimre
Eladó családi ház

Mátraszentimre

120 M Ft
5 szoba
117 m²
Nagylengyel, Cser utca
Eladó családi ház

Nagylengyel

89.9 M Ft
6 szoba
270 m²
Balatonfenyves, Örvös utca
Eladó családi ház

Balatonfenyves

427.2 M Ft
4 szoba
330 m²
Tolnanémedi, Kossuth Lajos utca
Eladó családi ház

Tolnanémedi

115 M Ft
12 szoba
440 m²
Gesztely
Eladó családi ház

Gesztely

34.9 M Ft
3 szoba
95 m²
Enese
Eladó családi ház

Enese

107 M Ft
4 szoba
130 m²
Mindszentkálla
Eladó családi ház

Mindszentkálla

49 M Ft
3 szoba
89 m²
Bag
Eladó családi ház

Bag

116 M Ft
5 + 1 szoba
148 m²