Astora Márvány8

Eladó családi ház
Marcali

+ 11 kép 1/14
44 000 000 Ft44 M Ft 571 429 Ft/m2
2 szoba
77 m²

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 1433 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 616
Horváth Zoltán
M HOME

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Somogy vármegye, Marcali-Boronkán eladásra kínálom az alábbi ingatlant.
Ingatlan típusa: családi ház
Szintek száma: földszintes
Telekméret: 1433nm
A lakrész helységei: 2 szoba, közlekedő, konyha, kamra, fürdőszoba, valamint fedett terasz.
Állapota: jó állapotú, több részletében felújított: tetőcsere (melléképületen is), nyílászárócsere, elektromos- és vízhálózat cserélve, új fűtési rendszer, fürdőszoba felújítás…stb.
Fűtés: gázcírkó, radiátoros hőleadás
Melegvíz ellátás: hőtárolós villanybojler
Külső nyílászárók: hőszigetelt műanyag
Vízvezetékrendszer: felújított
Villanyhálózat: rézvezetékes felújított
Közművek: összközműves
Udvar: gondozott füves, gyümölcsfákkal
Melléképületek: nyárikonyha, tárolók, gazdasági épület, ólak
Széles, gondozott telek egy csendes utcában.
Költözhető állapotban.
Az ár Euroban fizetendő, irányár 110.000,-Euro.
További részletekért hívjon bizalommal!

MH12787

Marcali egy élhető 11 ezer fős kisváros, a Balatontól 12 km-re fekszik, valamint gyógy- és strandfürdővel is rendelkezik.
Amennyiben a környéken keresi álmai otthonát, hívjon bizalommal, közösen megtaláljuk az Önnek megfelelő ingatlant.

Ingatlanhitel, energetikai tanúsítvány, ügyvédi közreműködés
A hirdetésben szereplő adatok a megbízóink által rendelkezésünkre bocsátott információkon alapulnak. A megjelent adatok aktualitásáért, teljességéért és helyességéért nem vállalunk felelősséget. Az adat- és árváltozás, valamint időközben bekövetkezett értékesítés jogát fenntartjuk.

M Home Ingatlan
www.m-home.hu
Horváth Zoltán
ingatlan közvetítő
Telefon: +36 70/616-5567
email: mhomehz@gmail.com

Hirdetés feltöltve: 2025. 10. 17. Utoljára módosítva: 2026. 04. 14.

2 szobás családi házak ára Marcaliban

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Marcali m² ár
571 e Ft
455 e Ft -26%
Ennek az ára
Marcali átlagár
44 M Ft m Ft
56.2 m Ft 22%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Marcali

Eladó családi házak a környékről

Látrány
Eladó családi ház

Látrány

49.9 M Ft
4 szoba
138 m²
Marcali
Eladó családi ház

Marcali

30 M Ft
8 szoba
183 m²
Balatonfenyves
Eladó családi ház

Balatonfenyves

139 M Ft
9 szoba
175 m²
Balatonberény
Eladó családi ház

Balatonberény

128 M Ft
3 + 1 szoba
121 m²
Marcali
Eladó családi ház

Marcali

120 M Ft
10 szoba
319 m²
Balatonföldvár
Eladó családi ház

Balatonföldvár

223 M Ft
2 + 2 szoba
184 m²
Marcali
Eladó családi ház

Marcali

29.9 M Ft
5 szoba
187 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

596 M Ft
10 szoba
975 m²
Marcali
Eladó családi ház

Marcali

49.9 M Ft
6 szoba
120 m²
Marcali
Eladó családi ház

Marcali

47.9 M Ft
3 + 1 szoba
92 m²
Marcali
Eladó családi ház

Marcali

99 M Ft
7 szoba
300 m²
Marcali
Eladó családi ház

Marcali

65 M Ft
2 szoba
49 m²
Marcali
Eladó családi ház

Marcali

30 M Ft
8 szoba
183 m²
Marcali, Gólya utca
Eladó családi ház

Marcali

59 M Ft
1 + 1 szoba
150 m²
Zamárdi
Eladó családi ház

Zamárdi

126 M Ft
6 szoba
120 m²
Zamárdi
Eladó családi ház

Zamárdi

166 M Ft
8 szoba
150 m²
Látrány
Eladó családi ház

Látrány

74.99 M Ft
4 szoba
138 m²
Marcali
Eladó családi ház

Marcali

65 M Ft
1 szoba
66 m²
Marcali
Eladó családi ház

Marcali

32.5 M Ft
3 szoba
91 m²
Marcali
Eladó családi ház

Marcali

45 M Ft
2 szoba
65 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

596 M Ft
10 szoba
975 m²
Balatonlelle
Eladó családi ház

Balatonlelle