Avico Greentop

Eladó családi ház
Marcali

+ 13 kép 1/16
69 500 000 Ft69.5 M Ft 526 515 Ft/m2
4 szoba
132 m²
építés éve:1970

Részletes adatok

Telekméret: 1443 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 601
Nagykanizsa, Fő úti Iroda
Duna House - Nagykanizsa, Fő út

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Marcaliban 132 nm alapterületű amerikai konyhás ház, nagy telekkel eladó!A ház belső tereit 2021-ben teljeskörűen felújították, prémium minőségű anyagokkal.Fűtése gáz cirkó, amely padlófűtéssel van összekötve.3 fázis bevezetve.A házhoz tartozik egy 4 részből álló tároló is.
2023-ban meglévő gyermekre igénybe tudja venni még a CSOK-t, illetve a 4% illetékmentességet!

Hirdetés feltöltve: 2024. 04. 20. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

4 szobás családi házak ára Marcaliban

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Marcali m² ár
527 e Ft
473 e Ft -11%
Ennek az ára
Marcali átlagár
69.5 M Ft m Ft
59 m Ft -18%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Marcali

Eladó családi házak a környékről

Marcali
Eladó családi ház

Marcali

45 M Ft
2 szoba
65 m²
Balatonföldvár
Eladó családi ház

Balatonföldvár

223 M Ft
2 + 2 szoba
184 m²
Fonyód
Eladó családi ház

Fonyód

112.9 M Ft
4 + 1 szoba
150 m²
Balatonfenyves
Eladó családi ház

Balatonfenyves

139 M Ft
9 szoba
175 m²
Marcali
Eladó családi ház

Marcali

29.9 M Ft
5 szoba
187 m²
Marcali
Eladó családi ház

Marcali

120 M Ft
10 szoba
319 m²
Balatonfenyves
Eladó családi ház

Balatonfenyves

77 M Ft
7 szoba
120 m²
Marcali
Eladó családi ház

Marcali

30 M Ft
1463 m²
163 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

330 M Ft
12 szoba
0 m²
Marcali
Eladó családi ház

Marcali

32.5 M Ft
3 szoba
91 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

178.999 M Ft
4 szoba
150 m²
Marcali, Gólya utca
Eladó családi ház

Marcali

59 M Ft
1 + 1 szoba
150 m²
Marcali
Eladó családi ház

Marcali

49.9 M Ft
6 szoba
120 m²
Zamárdi
Eladó családi ház

Zamárdi

126 M Ft
6 szoba
120 m²
Marcali
Eladó családi ház

Marcali

65 M Ft
2 szoba
49 m²
Marcali
Eladó családi ház

Marcali

65 M Ft
1 szoba
66 m²
Balatonszárszó
Eladó családi ház

Balatonszárszó

56.5 M Ft
3 szoba
60 m²
Balatonboglár
Eladó családi ház

Balatonboglár

89.9 M Ft
4 szoba
100 m²
Marcali
Eladó családi ház

Marcali

47.9 M Ft
3 + 1 szoba
92 m²
Marcali
Eladó családi ház

Marcali

53.5 M Ft
3 + 2 szoba
119 m²
Marcali
Eladó családi ház

Marcali

25.5 M Ft
3 szoba
90 m²
Marcali
Eladó családi ház

Marcali

30 M Ft
8 szoba