Astora Art House

Eladó családi ház
Marcali

+ 17 kép 1/20
109 800 000 Ft109.8 M Ft 686 250 Ft/m2
4 szoba
160 m²

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Telekméret: 667 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 257
Varga Zoltán
M HOME

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Somogy vármegye, Marcaliban eladásra kínálom az alábbi ingatlant.
Ingatlan típusa: családi ház
Telek méret: 667nm
Szintek száma: földszint és tetőtérbeépítés
Építés éve: 2002
Állapota: kitűnő állapotú, folyamatosan karbantartott
A földszinti lakrész helységei: 2 szoba, nappali, konyha, fürdőszoba, külön mellékhelység, valamint két kisebb terasz.
Az emeleti lakrész helységei: 2 szoba, nappali, konyha, fürdőszoba, valamint két erkély.
Fűtés: gázcirkó, radiátoros központi fűtés, teljesen felújított cserépkályha, valamint hűtő-fűtő klímaberendezés
Melegvíz ellátás: kombi gázkazán
Közművek: összközműves
Villanyhálózat: rézvezetékes 3x 20A, 3kW napelem rendszerrel
Külső nyílászárók: hőszigetelt műanyag
Udvar: gondozott füves, térkövezett
Melléképületek: dupla garázs, tűzifatároló és kerti grillsarok kemencével, fedett étkezővel
Nagyon gondosan kezelt ingatlan, befektetésnek is kiváló lehetőség.
Egy kis átalakítással akár két önálló lakássá változtatható.
További részletekért hívjon bizalommal!

MH13395

Marcali egy élhető 11 ezer fős kisváros, a Balatontól 12 km-re fekszik, valamint gyógy- és strandfürdővel is rendelkezik.
Amennyiben környéken keresi álmai otthonát, hívjon bizalommal, közösen megtaláljuk az Önnek megfelelő ingatlant.

Ingatlanhitel, energetikai tanúsítvány, ügyvédi közreműködés.

A hirdetésben szereplő adatok a megbízóink által rendelkezésünkre bocsátott információkon alapulnak. A megjelent adatok aktualitásáért, teljességéért és helyességéért nem vállalunk felelősséget. Az adat- és árváltozás, valamint időközben bekövetkezett értékesítés jogát fenntartjuk.

M Home Ingatlan
www.m-home.hu
Varga Zoltán
ingatlanközvetítő
Telefon: +36 30/257-3116
email: mhomevz@gmail.com

Hirdetés feltöltve: 2025. 10. 17. Utoljára módosítva: 2026. 04. 14.

4 szobás családi házak ára Marcaliban

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Marcali m² ár
686 e Ft
466 e Ft -47%
Ennek az ára
Marcali átlagár
109.8 M Ft m Ft
57 m Ft -93%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Marcali

Eladó családi házak a környékről

Marcali
Eladó családi ház

Marcali

65 M Ft
2 szoba
49 m²
Balatonlelle
Eladó családi ház

Balatonlelle

250 M Ft
12 szoba
260 m²
Marcali
Eladó családi ház

Marcali

78 M Ft
5 szoba
180 m²
Marcali
Eladó családi ház

Marcali

38 M Ft
2 + 2 szoba
95 m²
Marcali
Eladó családi ház

Marcali

30 M Ft
8 szoba
183 m²
Balatonfenyves
Eladó családi ház

Balatonfenyves

139 M Ft
9 szoba
175 m²
Zamárdi
Eladó családi ház

Zamárdi

166 M Ft
8 szoba
150 m²
Fonyód
Eladó családi ház

Fonyód

112.9 M Ft
4 + 1 szoba
150 m²
Marcali, Gólya utca
Eladó családi ház

Marcali

59 M Ft
1 + 1 szoba
150 m²
Marcali
Eladó családi ház

Marcali

70.5 M Ft
4 szoba
97 m²
Marcali
Eladó családi ház

Marcali

44.99 M Ft
6 szoba
160 m²
Marcali
Eladó családi ház

Marcali

53.5 M Ft
3 + 2 szoba
119 m²
Kaposvár
Eladó családi ház

Kaposvár

130 M Ft
4 + 2 szoba
200 m²
Marcali
Eladó családi ház

Marcali

120 M Ft
10 szoba
319 m²
Marcali
Eladó családi ház

Marcali

30 M Ft
1463 m²
163 m²
Marcali
Eladó családi ház

Marcali

32.5 M Ft
3 szoba
91 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

178.999 M Ft
4 szoba
150 m²
Marcali
Eladó családi ház

Marcali

99 M Ft
7 szoba
300 m²
Balatonberény
Eladó családi ház

Balatonberény

128 M Ft
3 + 1 szoba
121 m²
Látrány
Eladó családi ház

Látrány

74.99 M Ft
4 szoba
138 m²
Marcali
Eladó családi ház

Marcali

49.9 M Ft
6 szoba
120 m²
Marcali
Eladó családi ház

Marcali