Astora Olive Club House

Eladó családi ház
Makó

1/2
35 900 000 Ft35.9 M Ft 326 364 Ft/m2
3 + 1 szoba
110 m²

Részletes adatok

Telekméret: 561 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 932
Roszík András György
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

H&P azonosító: #23234

Roszík András György Vezető Referens  Tel: +36709329111

Amennyiben kollégánk elfoglalt, kérjen visszahívást sms-ben a +36-70-628-1033-as telefonszámon!

 

Eladó ház Makón

A ház főbb jellemzői:

-   110m² lakótér, 561m² telek

-   3 szoba,  étkező, konyha, fürdőszoba, előszoba, spájz

-   vegyestüzelésű és gáz kazán

-   garázs, melléképületek

-   vegyes falazat

-   nyugodt környék

Amennyiben fölkeltettem érdeklődését, hívjon!

Home & People azonosító: #23234

Irányár: 35.900.000.- Ft 

 

Roszík András György Vezető Referens  Tel: +36709329111

Cégünk az ügyfeleink részére ingyenesen vállalja, a megegyezés sikeres lebonyolítását, jogi tanácsadást, illetve teljeskörű CSOK és hitelügyintézést!

Kérje ingyenes tájékoztatásunkat!

A kínálatában található összes ingatlannal kapcsolatban felvilágosítást tudunk nyújtani, a Home and People Ingatlanügynökség szegedi irodájában a Bécsi krt. 18. szám alatt. Szolgáltatásaink vevőink részére díjmentesek.

Home and People akciós forint HITELEK:

*Részletekért és díjmentes kalkulációkért keresse hitelspecialista kollégánkat:

Szalai Gábor Hitelspecialista 

Hirdetés feltöltve: 2026. 01. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

4 szobás családi házak ára Makón

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Makó m² ár
326 e Ft
504 e Ft 35%
Ennek az ára
Makó átlagár
35.9 M Ft m Ft
70.6 m Ft 49%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Makó

Eladó családi házak a környékről

Makó, Baross utca
Eladó családi ház

Makó

85 M Ft
3 + 1 szoba
130 m²
Makó
Eladó családi ház

Makó

19.5 M Ft
2 szoba
70 m²
Szentes
Eladó családi ház

Szentes

58 M Ft
4 szoba
147 m²
Röszke
Eladó családi ház

Röszke

15.9 M Ft
3 szoba
80 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

115 M Ft
7 szoba
196 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

160 M Ft
5 szoba
187 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

37.425 M Ft
3 szoba
75 m²
Makó, Eszperantó utca
Eladó családi ház

Makó

72 M Ft
3 szoba
156 m²
Makó
Eladó családi ház

Makó

17.99 M Ft
2 szoba
95 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

14.64 M Ft
31 m²
Makó
Eladó családi ház

Makó

67.999 M Ft
3 szoba
153 m²
Makó, Ráday 9/b
Eladó családi ház

Makó

49.9 M Ft
1 szoba
150 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

11.712 M Ft
17 m²
Makó
Eladó családi ház

Makó

21.9 M Ft
3 + 1 szoba
85 m²
Szeged, Alsóváros, Szabadság tér
Eladó családi ház

Szeged

89.9 M Ft
3 + 1 szoba
100 m²
Makó, Szegedi
Eladó családi ház

Makó

76 M Ft
6 + 1 szoba
300 m²
Tiszasziget
Eladó családi ház

Tiszasziget

47 M Ft
4 szoba
160 m²
Makó
Eladó családi ház

Makó

60 M Ft
3 szoba
153 m²
Makó
Eladó családi ház

Makó

87.5 M Ft
6 + 1 szoba
300 m²
Röszke
Eladó családi ház

Röszke

75 M Ft
4 szoba
95 m²
Makó, Úri utca 1
Eladó családi ház

Makó

139 M Ft
4 szoba
200 m²
Makó
Eladó családi ház

Makó

87.5 M Ft
6 + 1 szoba
300 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

198.9 M Ft
4 + 2 szoba
175 m²
Makó, Ráday utca