Astora Olive Club House

Eladó családi ház
Kőszeg

+ 17 kép 1/20
159 000 000 Ft159 M Ft 924 419 Ft/m2
5 szoba
172 m²
építés éve:2020

Részletes adatok

Telekméret: 1242 m2
Fűtés: Elektromos
Parkolás: Garázs
Közmű: Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Tóth Éva
Otthon Centrum - Kőszeg

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Kőszegen cserélhető vagy eladó a Kastélykert lakóparkban lévő családi ház.
Elsősorban Budapest I-VII ker. illetve X,XI,XII,XIII. kerületi illetve Budapest agglomerációban lévő ingatlan értékegyeztetéssel az elsődleges célja az eladásnak.
Az ingatlan 2020-ban készült el. Tégla építésű, szigetelt , mai kor energetikai szabályainak megfelelő tető födém és aljzat szigetelésekkel együtt .
Nyílászárói hőszigetelt üveggel ellátott műanyag. Fűtése elektromos infra panel, pellett kazánok, kandalló. Burkolatok a szobákban laminált a többi helyiségben járólap.
Az épületben 2 lakrész van kialakítva, egy a család igényeit kiszolgáló 122 nm, ami 2 hálószoba+ egyedi stílusú 51 nm-es nappalival nyújt kényelmes életteret.
A másik külön bejáratú vendéglakás 49 nm, minőségében teljesen megegyezik a nagyobb lakrésszel.
Együtt költöző generációnak tökéletes élhető megoldást nyújthat.
A telek gondozott, parkosított kerti halastóval illetve kültéri jakuzzi üzemeltetésére van kiépített rendszer.
A tárolást külön erre a célra kialakított tároló biztosítja.
Parkolás a ház előtt 4 autónak kényelmesen térkövezett parkolóban illetve 2 állásos garázsban megoldott.
Az ingatlan tehermentes, hamar birtokba vehető.
Amennyiben felkeltette érdeklődését bővebb felvilágosításért kérem keressen bármely megadott elérhetőségemen !

Energetikai tanúsítvány beszerzése folyamatban!

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 28. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

5 szobás családi házak ára Kőszegen

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Kőszeg m² ár
924 e Ft
804 e Ft -15%
Ennek az ára
Kőszeg átlagár
159 M Ft m Ft
176 m Ft 10%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Kőszeg

Eladó családi házak a környékről

Kőszeg
Eladó családi ház

Kőszeg

84.99 M Ft
5 szoba
113 m²
Szombathely
Eladó családi ház

Szombathely

78 M Ft
1 + 3 szoba
170 m²
Ják
Eladó családi ház

Ják

84.9 M Ft
4 szoba
92 m²
Bük, Bükön 795 m2-es több generációs családi ház alkalmi áron eladó
Eladó családi ház

Bük

110 M Ft
9 szoba
795 m²
Szombathely, Belváros
Eladó családi ház

Szombathely

15 M Ft
600 m²
60 m²
Jánosháza
Eladó családi ház

Jánosháza

49.9 M Ft
1391 m²
500 m²
Kenyeri
Eladó családi ház

Kenyeri

14.9 M Ft
2 szoba
86 m²
Kőszeg
Eladó családi ház

Kőszeg

106.6 M Ft
4 szoba
0 m²
Sárvár
Eladó családi ház

Sárvár

390 M Ft
6 + 2 szoba
180 m²
Szombathely
Eladó családi ház

Szombathely

99 M Ft
4 szoba
1160 m²
Kőszeg
Eladó családi ház

Kőszeg

275 M Ft
9 szoba
319 m²
Hosszúpereszteg
Eladó családi ház

Hosszúpereszteg

9.5 M Ft
2 szoba
70 m²
Kőszeg
Eladó családi ház

Kőszeg

249.9 M Ft
5 szoba
356 m²
Kőszeg
Eladó családi ház

Kőszeg

32.49 M Ft
3 szoba
146 m²
Hosszúpereszteg
Eladó családi ház

Hosszúpereszteg

26.9 M Ft
3 szoba
72 m²
Csepreg
Eladó családi ház

Csepreg

159 M Ft
10 szoba
1200 m²
Szombathely, Gyöngyösszőlős kertváros, Szőlős utca
Eladó családi ház

Szombathely

125 M Ft
4 + 1 szoba
223 m²
Kőszeg, Kőszeg a belvárosának a szívében több generációs családi ház eladó
Eladó családi ház

Kőszeg

129 M Ft
5 szoba
329 m²
Szombathely, Belváros
Eladó családi ház

Szombathely

109.9 M Ft
4 szoba
116 m²
Kőszeg, Várkör
Eladó családi ház

Kőszeg

187 M Ft
7 szoba
192 m²
Gencsapáti
Eladó családi ház

Gencsapáti

67.5 M Ft
3 szoba
70 m²
Kőszeg
Eladó családi ház

Kőszeg

149 M Ft
5 szoba
265 m²
Szombathely
Eladó családi ház

Szombathely

199 M Ft
9 szoba
467 m²
Kőszeg
Eladó családi ház

Kőszeg