Astora Art House

Eladó családi ház
Kőszeg

+ 15 kép 1/18
103 000 000 Ft103 M Ft 624 242 Ft/m2
4 szoba
165 m²

Részletes adatok

Telekméret: 690 m2
Fűtés: Gázkazán
Parkolás: Garázs
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 173
Borostyán Ingatlan
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Kiváló elrendezésű, esztétikusan berendezett, szép családi ház eladó Kőszeg kertvárosi környezetében a Felső körút közelében.

Az ingatlan 2010-es bővítése és teljes körű felújítása során nappali + 4 szoba került kialakításra. Az ingatlan melegvíz ellátását és fűtését 2 éve felszerelt Bosch kondenzációs gázkazán biztosítja. Az ingatlanon 10 cm kőzetgyapot szigetelés, a födém 20 cm kőzetgyapot szigeteléssel rendelkezik. Az ingatlanban hűtő – fűtő klíma is beszerelésre került.

Az önálló építésű családi ház hasznos alapterülete 165 nm, mely tágas és kényelmes otthont biztosít a család minden tagja számára. A ház alsó szintjén került kialakításra a háziasszonyok álma a kényelmes méretű, modern konyha konyhaszigettel és étkezővel, kamra, tágas nappali, kettő külön bejárattal rendelkező szoba, fürdőszoba és a közlekedő.

A felső szinten került kialakításra kettő külön bejárattal rendelkező szoba, fürdőszoba, tároló és közlekedő.

A házhoz egy 20 nm-es fedett terasz kapcsolódik amely kiváló lehetőséget biztosít a kikapcsolódásra. A házhoz hozzáépülve egy garázs is rendelkezésre áll gépjármű számára.

A családi ház biztonságáról kiépített riasztóberendezés gondoskodik,

Ha egy csendes és nyugodt környezetben szeretne élni, akkor ez a ház tökéletes választás az Ön számára. Ne hagyja ki ezt a kivételes lehetőséget, és tekintse meg személyesen is ezt az ingatlant!

További információért és megtekintésért keressen a megadott elérhetőségeimen.

Az ingatlan értékesítést a Tulajdonos kizárólag a Borostyán Ingatlan Irodára bízta.

Hirdetés feltöltve: 2025. 10. 06. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

4 szobás családi házak ára Kőszegen

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Kőszeg m² ár
624 e Ft
260 e Ft -140%
Ennek az ára
Kőszeg átlagár
103 M Ft m Ft
41.1 m Ft -151%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Kőszeg

Eladó családi házak a környékről

Kőszeg
Eladó családi ház

Kőszeg

150 M Ft
1 szoba
350 m²
Kőszeg
Eladó családi ház

Kőszeg

149 M Ft
5 szoba
265 m²
Ják
Eladó családi ház

Ják

84.9 M Ft
4 szoba
92 m²
Kőszeg, Várkör
Eladó családi ház

Kőszeg

187 M Ft
7 szoba
192 m²
Hegyfalu
Eladó családi ház

Hegyfalu

17.9 M Ft
2 szoba
56 m²
Kőszeg
Eladó családi ház

Kőszeg

187 M Ft
6 szoba
240 m²
Szombathely
Eladó családi ház

Szombathely

240 M Ft
4 szoba
110 m²
Kőszeg
Eladó családi ház

Kőszeg

81.9 M Ft
5 szoba
150 m²
Hosszúpereszteg
Eladó családi ház

Hosszúpereszteg

9.5 M Ft
2 szoba
70 m²
Kőszeg, Rajnis utca
Eladó családi ház

Kőszeg

275 M Ft
9 szoba
319 m²
Szombathely
Eladó családi ház

Szombathely

78 M Ft
1 + 3 szoba
170 m²
Kőszeg
Eladó családi ház

Kőszeg

275 M Ft
12 szoba
375 m²
Kőszeg
Eladó családi ház

Kőszeg

249.9 M Ft
5 szoba
356 m²
Hosszúpereszteg
Eladó családi ház

Hosszúpereszteg

26.9 M Ft
3 szoba
72 m²
Gencsapáti
Eladó családi ház

Gencsapáti

67.5 M Ft
3 szoba
70 m²
Szombathely, Gyöngyösszőlős kertváros, Szőlős utca
Eladó családi ház

Szombathely

125 M Ft
4 + 1 szoba
223 m²
Kőszeg
Eladó családi ház

Kőszeg

49.9 M Ft
2 szoba
80 m²
Szombathely
Eladó családi ház

Szombathely

109.9 M Ft
4 szoba
116 m²
Kőszeg
Eladó családi ház

Kőszeg

16 M Ft
1 szoba
26 m²
Kőszeg
Eladó családi ház

Kőszeg

106.6 M Ft
4 szoba
0 m²
Jánosháza
Eladó családi ház

Jánosháza

49.9 M Ft
1391 m²
500 m²
Sárvár
Eladó családi ház