Astora Art House

Eladó családi ház
Komárom

+ 17 kép 1/20
56 000 000 Ft56 M Ft 560 000 Ft/m2
3 szoba
100 m²
építés éve:1980

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Telekméret: 1031 m2
Fűtés: Egyéb
Parkolás: Garázs
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 609
Kiss Bálint
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Impozáns családi ház eladó Komárom – Koppánymonostoron!

Komárom kedvelt, kertvárosias városrészében, Koppánymonostoron kínálunk megvételre egy kiváló adottságokkal rendelkező, 3 szobás, magasföldszintes családi házat, amely ideális választás mindazok számára, akik szeretik a tágas élettereket, a nyugodt környezetet és a praktikus elrendezést.

Az ingatlan masszív kivitelezéssel épült, az épület alatt garázs és kazánház került kialakításra, így a mindennapi kényelmet és a tárolási igényeket is teljes mértékben kiszolgálja.

A lakótér átgondolt elrendezése a tágas, napfényben fürdő szobákkal, a meghitt hangulatú nappalival és az étkezővel igazán otthonos légkört teremt.
A konyha közvetlen teraszkapcsolattal rendelkezik, amely a hátsó, gondozott udvarra néz — tökéletes helyszíne lehet egy reggeli kávénak vagy baráti grillezésnek.

A környék csendes, rendezett, egzisztenciálisan stabil, családias lakóközösség jellemzi.
Komárom városközpontja autóval néhány perc alatt elérhető, így az ingatlan remekül ötvözi a nyugodt, természetközeli életérzést a városi infrastruktúra kényelmével.

Ingatlan műszaki adatok:
- Építési éve: 1980
- Építőanyaga: tégla
- Ablakok: Két rétegű üvegezés műanyag keretben
- Villany: réz vezetékkel kivitelezett ( 3 fázis , 3 x 16 A )
- Víz: eredeti állapot
- Csatorna: nincs, de nagy emésztő van, ami kb. 25-30 Nm ( tehát szinte soha nem telik meg )
- Gáz: gázcsonk telken belül
- Fűtés: vegyes tüzelésű kazánnal megoldott
- Födém: beton tálcás ( szigetelt )
- Tető: sátor tetős ( síkpalával fedett )

Lakótér datok:
- Lakótér ( nettó ) nagysága: 100,34 Nm
- Szoba: 4,46 x 4,56 = 20,34 Nm
- Szoba: 4,46 x 4,56 = 20,34 Nm
- Szoba: 4,47 x 4,56 = 20,43 Nm
- Nappali/ étkező: 2.83 x 4,54 = 12,89 Nm
- Konyha: 3,27 x 2,98 = 9,76 Nm
- Közlekedő: 6,46 Nm
- Előszoba: 1,55 x 1,41 = 2,18 Nm
- Kamra: 1,54 x 1,4 = 2,16 Nm
- WC: 1,26 x 0,84 = 1,06 Nm
- Fürdő szoba: 1,87 x 2,51 = 4,72 Nm

Telek:
- Nagysága: 1031 Nm
- Körbe lekerített
- Állapot: szép gondozott

Ez az ingatlan tökéletes választás lehet családoknak vagy pároknak, akik egy szépen kialakított, barátságos otthonra vágynak Komárom egyik legkedveltebb részén.

Hitelre is megvásárolható, amiben " INGYEN " tudunk a legjobb megoldást intézni bármely vásárló részére!!

Keressenek bátran a hét bármely napján, hogy minél hamarabb személyesen is megtekinthessék!

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 20. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

3 szobás családi házak ára Komáromban

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Komárom m² ár
560 e Ft
718 e Ft 22%
Ennek az ára
Komárom átlagár
56 M Ft m Ft
79.2 m Ft 29%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Komárom

Eladó családi házak a környékről

Komárom
Eladó családi ház

Komárom

89 M Ft
3 szoba
120 m²
Tatabánya, Alsógalla
Eladó családi ház

Tatabánya

57 M Ft
4 + 1 szoba
205 m²
Tárkány
Eladó családi ház

Tárkány

5.9 M Ft
3 szoba
74 m²
Dömös
Eladó családi ház

Dömös

33 M Ft
2 szoba
194 m²
Komárom
Eladó családi ház

Komárom

36.237 M Ft
1 + 1 szoba
43 m²
Esztergom
Eladó családi ház

Esztergom

128 M Ft
6 szoba
240 m²
Komárom
Eladó családi ház

Komárom

135 M Ft
7 + 2 szoba
254 m²
Komárom
Eladó családi ház

Komárom

43.5 M Ft
2 szoba
43 m²
Pilismarót
Eladó családi ház

Pilismarót

33 M Ft
3 szoba
86 m²
Oroszlány
Eladó családi ház

Oroszlány

360 M Ft
27 szoba
478 m²
Komárom
Eladó családi ház

Komárom

69 M Ft
4 szoba
140 m²
Tatabánya
Eladó családi ház

Tatabánya

180 M Ft
8 szoba
510 m²
Komárom
Eladó családi ház

Komárom

135 M Ft
7 + 2 szoba
254 m²
Komárom
Eladó családi ház

Komárom

131.2 M Ft
4 szoba
280 m²
Komárom
Eladó családi ház

Komárom

85 M Ft
3 szoba
83 m²
Komárom
Eladó családi ház

Komárom

131.2 M Ft
6 szoba
280 m²
Nagyigmánd
Eladó családi ház

Nagyigmánd

129 M Ft
4 + 1 szoba
163 m²
Tatabánya
Eladó családi ház

Tatabánya

132 M Ft
5 szoba
180 m²
Tatabánya
Eladó családi ház

Tatabánya

140 M Ft
3.91 ha
0 m²
Komárom
Eladó családi ház

Komárom

19.99 M Ft
1 szoba
60 m²
Dunaalmás
Eladó családi ház

Dunaalmás

69.9 M Ft
6 szoba
195 m²
Komárom
Eladó családi ház

Komárom

64.49 M Ft