Oasis Residence

Eladó családi ház
Kistelek

+ 6 kép 1/9
42 500 000 Ft42.5 M Ft 566 667 Ft/m2
3 szoba
75 m²
építés éve:1965

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Telekméret: 660 m2
Fűtés: Gázkonvektor
Parkolás: Kocsibeálló
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: I

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 423
Benes Kriszta
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Nem kompromisszum. Lehetőség.

Mi lenne, ha egy szegedi panellakás árából
nem egy előre „rád erőltetett” lakást vennél,
hanem egy saját igényeid szerint alakítható, saját otthonod?

Kisteleken, csendes utcában eladó egy 75 m²-es, tégla szerkezetű családi ház, 660 m²-es telken, amely lakható állapotú, ugyanakkor tökéletes alap egy modern, amerikai konyhás nappalis + 3 hálószobás otthon kialakításához.

Az ingatlan lakható állapotú, ugyanakkor felújítást igényel, ami lehetőséget ad arra, hogy az új tulajdonos saját ízlésére és igényeire szabja.
Az ár ennek megfelelően került kialakításra, így nem egy kész, kompromisszumos megoldást vásárol, hanem egy jó adottságú házat, amelyből pontosan olyan otthont alakíthat ki, amilyet elképzelt.

NÉZZE MEG AJÁNLATUNKAT SZEMÉLYESEN!!! ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 391247

Hirdetés feltöltve: 2026. 01. 06. Utoljára módosítva: 2026. 05. 15.

3 szobás családi házak ára Kisteleken

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Kistelek m² ár
567 e Ft
468 e Ft -21%
Ennek az ára
Kistelek átlagár
42.5 M Ft m Ft
41.1 m Ft -3%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Kistelek

Eladó családi házak a környékről

Kistelek
Eladó családi ház

Kistelek

55 M Ft
6 szoba
188 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

60 M Ft
4 szoba
120 m²
Kistelek
Eladó családi ház

Kistelek

25.9 M Ft
2 szoba
79 m²
Szeged, Alsóváros, Szabadság tér
Eladó családi ház

Szeged

89.9 M Ft
3 + 1 szoba
100 m²
Kistelek, 88
Eladó családi ház

Kistelek

11.88 M Ft
1 + 1 szoba
88 m²
Röszke
Eladó családi ház

Röszke

75 M Ft
4 szoba
95 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

11.552 M Ft
17 m²
Deszk
Eladó családi ház

Deszk

134.9 M Ft
5 szoba
160 m²
Kistelek
Eladó családi ház

Kistelek

59.99 M Ft
4 szoba
167 m²
Makó, Ráday 9/b
Eladó családi ház

Makó

49.9 M Ft
1 szoba
150 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

160 M Ft
5 szoba
187 m²
Kistelek
Eladó családi ház

Kistelek

23.8 M Ft
2 + 1 szoba
56 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

14.44 M Ft
31 m²
Kistelek
Eladó családi ház

Kistelek

23 M Ft
4 szoba
178 m²
Kistelek
Eladó családi ház

Kistelek

27.9 M Ft
2 szoba
100 m²
Kistelek
Eladó családi ház

Kistelek

48 M Ft
3 szoba
100 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

54.89 M Ft
3 szoba
110 m²
Kistelek
Eladó családi ház

Kistelek

41 M Ft
3 szoba
80 m²
Makó
Eladó családi ház

Makó

87.5 M Ft
6 + 1 szoba
300 m²
Kistelek
Eladó családi ház

Kistelek

34.4 M Ft
3 szoba
86 m²
Kistelek
Eladó családi ház

Kistelek

35.9 M Ft
3 szoba
66 m²
Tiszasziget
Eladó családi ház

Tiszasziget

47 M Ft
4 szoba
160 m²