Aerogate Homes

Eladó családi ház
Kiskunfélegyháza

+ 8 kép 1/11
48 000 000 Ft48 M Ft 640 000 Ft/m2
2 szoba
75 m²
építés éve:1970

Részletes adatok

Telekméret: 929 m2
Fűtés: Gázkonvektor
Energetikai besorolás: B

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3676815001
Jerkovics Martin
Duna House Kecskemét Jókai u.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Kiskunfélegyházán eladó egy 75 m²-es, vegyes falazatú családi ház, amely stabil tégla alapra épült, az épület aláfalazása megtörtént. Az ingatlan praktikus elrendezésű, 2 szobával rendelkezik, a fürdőszoba és WC egy helyiségben került kialakításra. A fűtésről gázkonvektorok gondoskodnak minden helyiségben, és a közlekedőben elhelyezett hűtő-fűtő klíma biztosítja az egész éves komfortérzetet.

Az ingatlan összközműves, villany, gáz, vezetékes víz és csatorna bevezetésre került. A ház műanyag nyílászárókkal felszerelt, a bejárati ajtó szintén korszerű műanyagra lett cserélve. A konyha, előszoba és fürdőszoba része külön szigetelt tetőszerkezettel rendelkezik, amely kőzetgyapot szigeteléssel ellátott.

A rendezett, karbantartott telken tégla falazatú melléképület és garázs is található. A kert öntözése fúrt kútról megoldott, emellett egy külön kerti csap is rendelkezésre áll, amely a vezetékes vízhálózatra csatlakozik. A telek végében egy nagy, egybefüggő veteményes terület kapott helyet, valamint állattartásra alkalmas ólak is rendelkezésre állnak.

Az ingatlan ideális választás lehet mind saját otthonnak, mind gazdálkodásra vagy befektetési célra, nyugodt környezetben.
A DUNA HOUSE teljes kínálatával állok rendelkezésére.
INGATLAN - HITEL - ÉRTÉKBECSLÉS - ENERGETIKA
További információkért keressen a megadott elérhetőségek egyikén.

Tel.: +36-70/884-0033
E-mai: jerkovics.martin@dh.hu

Referencia szám: HZ028437

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 18. Utoljára módosítva: 2026. 05. 18.

2 szobás családi házak ára Kiskunfélegyházán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Kiskunfélegyháza m² ár
640 e Ft
481 e Ft -33%
Ennek az ára
Kiskunfélegyháza átlagár
48 M Ft m Ft
58.6 m Ft 18%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Kiskunfélegyháza

Eladó családi házak a környékről

Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

65 M Ft
5 szoba
98 m²
Kiskunfélegyháza
Eladó családi ház

Kiskunfélegyháza

25 M Ft
2 szoba
75 m²
Kiskunfélegyháza, Álmos utca 6.
Eladó családi ház

Kiskunfélegyháza

15.4 M Ft
1 + 1 szoba
74 m²
Kiskunfélegyháza
Eladó családi ház

Kiskunfélegyháza

23 M Ft
4 szoba
104 m²
Kiskunmajsa
Eladó családi ház

Kiskunmajsa

40 M Ft
5 szoba
95 m²
Kiskunfélegyháza, Csongor köz
Eladó családi ház

Kiskunfélegyháza

14 M Ft
1 szoba
47 m²
Kiskunfélegyháza
Eladó családi ház

Kiskunfélegyháza

16.9 M Ft
2 szoba
76 m²
Fajsz
Eladó családi ház

Fajsz

12 M Ft
4 szoba
129 m²
Bácsalmás
Eladó családi ház

Bácsalmás

25.5 M Ft
2 + 1 szoba
90 m²
Bugac
Eladó családi ház

Bugac

9.8 M Ft
4 szoba
67 m²
Kiskunfélegyháza
Eladó családi ház

Kiskunfélegyháza

23 M Ft
2 szoba
70 m²
Kisszállás
Eladó családi ház

Kisszállás

129 M Ft
1 szoba
2800 m²
Kiskunhalas
Eladó családi ház

Kiskunhalas

47 M Ft
1.24 ha
183 m²
Kiskunfélegyháza
Eladó családi ház

Kiskunfélegyháza

14.9 M Ft
3 szoba
70 m²
Fülöpháza
Eladó családi ház

Fülöpháza

68 M Ft
6 szoba
250 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

259 M Ft
3 + 7 szoba
266 m²
Kiskunfélegyháza
Eladó családi ház

Kiskunfélegyháza

42.6 M Ft
6 szoba
180 m²
Dunavecse
Eladó családi ház

Dunavecse

88.49 M Ft
8 szoba
378 m²
Kiskunfélegyháza
Eladó családi ház

Kiskunfélegyháza

32 M Ft
4 szoba
200 m²
Kunadacs
Eladó családi ház

Kunadacs

210 M Ft
14 szoba
920 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

93 M Ft
3 szoba
140 m²
Kiskunfélegyháza
Eladó családi ház

Kiskunfélegyháza

14.5 M Ft
1 szoba
39 m²
Kiskunfélegyháza
Eladó családi ház

Kiskunfélegyháza

14.99 M Ft
2 szoba