Oasis Residence

Eladó családi ház
Kecskemét

+ 17 kép 1/20
200 000 000 Ft200 M Ft 881 057 Ft/m2
4 szoba
227 m²
építés éve:2023

Részletes adatok

Telekméret: 1942 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 336
Vezsenyi Gábor
HOUSE36 Ingatlanbázis Kft.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Kecskeméten a Máriahegyben ELADÓ,nívós fiatal építésű, egyszintes, nappali + 3 szobáscsaládi ház kültéri Jakuzzival, 32m2-es borospincével és még sok extrával!

Jellemzők:
- nettó 227 m2-es lakótér
- nappali + 3 hálószoba+ 2 fürdőszoba+ 1 gardróbszoba
- három oldalú üvegezésű kandalló
- 68 m2-es terasz
- kerti kemence
- kerti szaletli
- 37,5 cm-es Ytong téglafalazat
-külső homlokzati falon15 cm vastag Multipor hőszigetelő rendszer
- ablakok külső könyöklői műkőből készültek
-TEKA kvarchomok mosogató tálca gyümölcsmosóval és egy medencével
-TEKA forgatható flexibilis kifolyócsöves csaptelep
-Wellis intelligens termosztátos zuhanyoszlop
- Wellis fürdőkád
- előkertben automata Toro öntöző rendszer telepítve kb.1500 m2
- kültériWellis Everest típusú jakuzi
- elektromos padlófűtés
- napozó terasz
- szobák a gardróbszoba a közlekedő tölgy parkettával burkolva
- egyedi készítésű tölgyfa külső- belsőnyílászárók
- 3x32 Amper
- 32 m2-es borospince
- parkosított kert öntözőrendszerrel
- magaságyás
- kerti játszótér gumiszőnyeggel

A TULAJDONOS KÉRÉSÉRE BŐVEBB INFORMÁCIÓT ÉS EGYÉB DOKUMENTÁCIÓT SZEMÉLYES TALÁLKOZÁS ESETÉN TUDUNK BIZTOSÍTANI.Az ingatlan megtekintésével kapcsolatban kérem hívjon bizalommal !A HOUSE36 kínálatában található összes ingatlannal kapcsolatban tudok felvilágosítást nyújtani. Szolgáltatásaink ügyfeleink részére díjmentesek.
Az iroda legfrissebb, aktuális kínálatát a HOUSE36 saját weboldalán találja!

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 23. Utoljára módosítva: 2026. 05. 15.

4 szobás családi házak ára Kecskeméten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Kecskemét m² ár
881 e Ft
875 e Ft -1%
Ennek az ára
Kecskemét átlagár
200 M Ft m Ft
115.4 m Ft -73%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Kecskemét

Eladó családi házak a környékről

Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

135 M Ft
5 szoba
220 m²
Dunavecse
Eladó családi ház

Dunavecse

88.49 M Ft
8 szoba
378 m²
Kiskunhalas
Eladó családi ház

Kiskunhalas

47 M Ft
1.24 ha
183 m²
Dunapataj
Eladó családi ház

Dunapataj

15 M Ft
5 szoba
150 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

55 M Ft
5 szoba
91 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

330 M Ft
1 szoba
470 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

119.8 M Ft
5 szoba
138 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

6.9 M Ft
1 szoba
30 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

219 M Ft
5 szoba
190 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

215 M Ft
3 szoba
350 m²
Bácsalmás
Eladó családi ház

Bácsalmás

25.5 M Ft
2 + 1 szoba
90 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

63 M Ft
5 szoba
91 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

55 M Ft
5 szoba
91 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

58 M Ft
5 szoba
92 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

58 M Ft
5 szoba
92 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

259 M Ft
3 + 7 szoba
266 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

135 M Ft
5 szoba
220 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

45 M Ft
6 szoba
110 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

180 M Ft
8 szoba
689 m²
Kecskemét