Avico Greentop

Eladó családi ház
Kecskemét

+ 11 kép 1/14
95 000 000 Ft95 M Ft 1 032 609 Ft/m2
4 szoba
92 m²
építés éve:2020

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Telekméret: 411 m2
Fűtés: Egyéb
Parkolás: Garázs, Kocsibeálló
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna, Szélessáv, Telefon
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 670
Saskó Anna Ingatlan
Saskó Anna Ingatlan

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Kecskeméten, Kadafalván új építésű környezetben 92 nm-es 3 szoba + nappalis családi ház eladó!

Jellemzők:

- 2020-as építésű

- a telek 411 nm-es 

- öntözőrendszer

- nappali + 3 szoba

- homlokzat szigetelés

- hűtő-fűtő klíma, padlófűtés

- kb 20 nm-es lemezgarázs

- 24 nm-es terasz

- korszerű 3 rétegű ablakok redőnnyel

- 67 m mély fúrtkút

- fűtés átalány havonta 10 ezer ft

- buszmegálló 50 m, a város, és autópálya felhajtó autóval 10 perc alatt elérhető

Megtekintésért keressen bizalommal!

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 04. Utoljára módosítva: 2026. 04. 21.

4 szobás családi házak ára Kecskeméten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Kecskemét m² ár
1033 e Ft
875 e Ft -18%
Ennek az ára
Kecskemét átlagár
95 M Ft m Ft
115.4 m Ft 18%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Kecskemét

Eladó családi házak a környékről

Kisszállás
Eladó családi ház

Kisszállás

129 M Ft
1 szoba
2800 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

119.8 M Ft
5 szoba
138 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

58 M Ft
5 szoba
92 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

39.9 M Ft
2 szoba
110 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

24.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

6.9 M Ft
1 szoba
30 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

215 M Ft
3 szoba
350 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

9.9 M Ft
2 szoba
30 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

259 M Ft
3 + 7 szoba
266 m²
Kiskunhalas
Eladó családi ház

Kiskunhalas

47 M Ft
1.24 ha
183 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

300 M Ft
19 szoba
1100 m²
Bugac
Eladó családi ház

Bugac

9.8 M Ft
4 szoba
67 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

135 M Ft
5 szoba
220 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

65 M Ft
5 szoba
98 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

58 M Ft
5 szoba
92 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

224.9 M Ft
5 szoba
330 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

6.9 M Ft
1 szoba
30 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

93 M Ft
3 szoba
140 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

219 M Ft
5 szoba
190 m²
Dunavecse
Eladó családi ház

Dunavecse

88.49 M Ft
8 szoba
378 m²