Oasis Residence

Eladó családi ház
Kecskemét

+ 12 kép 1/15
95 000 000 Ft95 M Ft 863 636 Ft/m2
3 szoba
110 m²
építés éve:1990

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 1079 m2
Fűtés: Gázkazán
Parkolás: Garázs
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: C

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3676815002
Kemecsei Szabin
Duna House Next Ingatlan

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

ELADÓ NAPPALI+2 SZOBÁS FELÚJÍTOTT CSALÁDI HÁZ KECSKEMÉT KATONATELEPEN!A ház néhány éve teljes felújításon esett át!Legfontosabb paraméterei röviden:- Teljes fűtésrendszer csere megtörtént- Új nyílászárók, alu redőnnyel és szúnyoghálóval- Új konyha, gépesítve- A ház több pontján a külsű faburkolatolatokat cseréltél- Riasztó és kamera rendszer- Parkosított udvar, öntöző rendszerrel- Elektromos hálózat korszerűsítás megtörtént- Két fürdő szoba- Beépített szekrények- Kellemes homogén desing- Teljesen alápincézveHa felkeltette érdeklődését hívjon bizalommal!

95000000 Ft
Érdeklődni Kemecsei Szabin +36206290710

Referencia szám: HZ090992

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 17. Utoljára módosítva: 2026. 05. 16.

3 szobás családi házak ára Kecskeméten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Kecskemét m² ár
864 e Ft
732 e Ft -18%
Ennek az ára
Kecskemét átlagár
95 M Ft m Ft
81.4 m Ft -17%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Kecskemét

Eladó családi házak a környékről

Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

135 M Ft
5 szoba
220 m²
Kiskunmajsa, 1
Eladó családi ház

Kiskunmajsa

60.9 M Ft
6 szoba
220 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

93 M Ft
3 szoba
140 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

180 M Ft
8 szoba
689 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

63 M Ft
5 szoba
91 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

119.8 M Ft
5 szoba
138 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

119.8 M Ft
5 szoba
138 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

6.9 M Ft
1 szoba
30 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

55 M Ft
5 szoba
91 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

58 M Ft
5 szoba
92 m²
Dunavecse
Eladó családi ház

Dunavecse

88.49 M Ft
8 szoba
378 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

93 M Ft
3 szoba
140 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

39.9 M Ft
2 szoba
110 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

63 M Ft
5 szoba
91 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

93 M Ft
3 szoba
140 m²
Dunapataj
Eladó családi ház

Dunapataj

15 M Ft
5 szoba
150 m²
Kunadacs
Eladó családi ház

Kunadacs

210 M Ft
14 szoba
920 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

65 M Ft
5 szoba
98 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

219 M Ft
5 szoba
190 m²
Kecskemét