Astora Olive Club House

Eladó családi ház
Kecskemét

1/2
82 900 000 Ft82.9 M Ft 921 111 Ft/m2
4 szoba
90 m²
építés éve:2024

Részletes adatok

Telekméret: 1501 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: B

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 798
Berente Judit
HOUSE36 Ingatlanbázis Kft.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Kecskemét - Felsőszéktó új építésű részén, nappali + 3 szobás, új 91 m2-es családi ház 1500 m2-es telekkel eladó!

Jellemzői:

2024. decemberi átadás
91 m2
Nappali + 3 szoba
BOSCH kazán
klíma
1500 m2 telek
3 gyerekes CSOK + -ra alkalmas
extra műszaki tartalom
az ár a kulcsrakész állapotra vonatkozik

A tulajdonos kérésére az ingatlan bemutatása egy személyes konzultáció után történik, ahol részletes tájékoztatást kaphat az ingatlan paramétereiről és egyéb kényelmi szolgáltatásairól !Figyelem az adatlap megbízónktól kapott adatok alapján készült, pontosságáért felelősséget nem tudunk vállalni!
Az iroda legfrissebb, aktuális kínálatát a HOUSE36 saját weboldalán találja!

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 10. Utoljára módosítva: 2026. 05. 17.

4 szobás családi házak ára Kecskeméten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Kecskemét m² ár
921 e Ft
873 e Ft -6%
Ennek az ára
Kecskemét átlagár
82.9 M Ft m Ft
118.1 m Ft 30%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Kecskemét

Eladó családi házak a környékről

Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

9.9 M Ft
2 szoba
30 m²
Fülöpháza
Eladó családi ház

Fülöpháza

68 M Ft
6 szoba
250 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

259 M Ft
3 + 7 szoba
266 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

65 M Ft
5 szoba
98 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

224.9 M Ft
5 szoba
330 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

39.9 M Ft
2 szoba
110 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

224.9 M Ft
5 szoba
330 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

24.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

58 M Ft
5 szoba
92 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

63 M Ft
5 szoba
91 m²
Bugac
Eladó családi ház

Bugac

9.8 M Ft
4 szoba
67 m²
Kiskunhalas
Eladó családi ház

Kiskunhalas

47 M Ft
1.24 ha
183 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

180 M Ft
8 szoba
689 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

119.8 M Ft
5 szoba
138 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

93 M Ft
3 szoba
140 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

219 M Ft
5 szoba
190 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

135 M Ft
5 szoba
220 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

6.9 M Ft
1 szoba
30 m²
Fajsz
Eladó családi ház

Fajsz

12 M Ft
4 szoba
129 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

55 M Ft