Aerogate Homes

Eladó családi ház
Kecskemét

88 300 000 Ft88.3 M Ft 883 000 Ft/m2
4 szoba
100 m²
építés éve:2024

Részletes adatok

Telekméret: 400 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: A+

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 312
Tabajdi Yvette
HOUSE36 Ingatlanhálózat

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

CSAK NÁLUNK KERESSE!
Kecskemét egyik legkedveltebb részén 2024. decemberi átadással családi ház eladó!

AZ ÁR AZ ÉPÍTÉSI TELEK ÁRÁT TARTALMAZZA!

tégla építés / + 40 % hőtartás/
15 cm-es szigetelés
netto 100
nappali + 4szoba
450 m2-es telek
hőszivattyús fűtésrendszer
padlófűtés
prémium minőségű műanyag nyílászárók
hidegburkolatok 8500,-Ft/ m2-ig az árban
szaniterek 1 Millió Ft-ig az árban
garázs
árgarancia
időgarancia
ingyenes hitelügyintézés

Forduljon hozzám bizalommal amennyiben felkeltette érdeklődését ez a remek lehetőség, ha eladó ingatlana van, illetve ha hitelre van szüksége! Szolgáltatásaink kereső ügyfeleink részére ingyenesek!

Figyelem az adatlap megbízónktól kapott adatok alapján készült, pontosságáért felelősséget nem tudunk vállalni
Az iroda legfrissebb, aktuális kínálatát a HOUSE36 saját weboldalán találja!

Hirdetés feltöltve: 2025. 12. 18. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

4 szobás családi házak ára Kecskeméten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Kecskemét m² ár
883 e Ft
875 e Ft -1%
Ennek az ára
Kecskemét átlagár
88.3 M Ft m Ft
115.4 m Ft 23%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Kecskemét

Eladó családi házak a környékről

Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

39.9 M Ft
2 szoba
110 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

224.9 M Ft
5 szoba
330 m²
Kiskunmajsa
Eladó családi ház

Kiskunmajsa

40 M Ft
5 szoba
95 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

6.9 M Ft
1 szoba
30 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

9.9 M Ft
2 szoba
30 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

93 M Ft
3 szoba
140 m²
Kunadacs
Eladó családi ház

Kunadacs

210 M Ft
14 szoba
920 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

45 M Ft
6 szoba
110 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

165 M Ft
301 m²
200 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

24.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

119.8 M Ft
5 szoba
138 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

24.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

135 M Ft
5 szoba
220 m²
Dunapataj
Eladó családi ház

Dunapataj

15 M Ft
5 szoba
150 m²
Kiskunhalas
Eladó családi ház

Kiskunhalas

47 M Ft
1.24 ha
183 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

39.9 M Ft
2 szoba
110 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

215 M Ft
3 szoba
350 m²
Kiskunmajsa, 1
Eladó családi ház

Kiskunmajsa

60.9 M Ft
6 szoba
220 m²
Kisszállás
Eladó családi ház

Kisszállás

129 M Ft
1 szoba
2800 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

219 M Ft
5 szoba
190 m²
Bugac
Eladó családi ház

Bugac

9.8 M Ft
4 szoba
67 m²
Kecskemét